To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - KODI - 277

Iza Tutisowa - 2015-01-26, 14:22
Temat postu: KODI - 277
Kochani wczoraj późnym wieczorem pod opiekę Fundacji trafił psiak o imieniu KODI. Ma 5 lat, został zabrany ze schroniska w Bydgoszczy przez Olę od Habsa, następnie przewieziony do Gniezna, gdzie odebrała go Agata i zabrała do siebie na DT :)

Niestety nie mam zdjęcia, żeby wam go pokazać, ale mam nadzieję, że DT nadrobi to :)

Ola i Habs - 2015-01-26, 14:39

To będą zdjęcia ode mnie ;)





Psiak jest bardzo fajny. Przytula się, ciągnie do ludzi i najlepiej to by chciał być cały czas miziany. Trochę stresuje go jazda samochodem, ale do samego auta wchodzi z wielką ochotą. Ma lekką nadwagę, bo waży ok.38kg :)

Iza Tutisowa - 2015-01-26, 15:03

Ale fajny pyszczek :D
Dzięki Olka za podwózkę i zdjęcia :)

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-26, 17:53

Dt oczywiście zdjęcia doda, jak się nauczy :mrgreen: No i oczywiście pojawi się większa relacja. Na razie Kodi to pies- anioł, nie sprawia żadnych problemów. A z tą lekką nadwagą to taki ciut eufemizm - dieta już od zaraz i nieco więcej ruchu :-) Błagalne spojrzenia na nas nie zadziałają :->
PS. Możecie polecić jakiś szampon ? Planujemy na weekend kąpiel, bo chłopak jest trochę zszarzały od kurzu :mrgreen:

Calineczka - 2015-01-26, 18:35

Błagalne spojrzenia na Was nie działają ? Hmm dziwne z tego co wiem nie takich na ktorych nie działaja te Złociakow spojrzenia 😉😍❤️ Chłopak cudny 🐾😍🐾😍🐾😍
Milena i Kosmo - 2015-01-26, 18:42

Ja mogę polecić te dwa szampony :

http://www.eurowet.pl/ALE...-205702-81.html
http://www.eurowet.pl/HYD...-205746-83.html

zasugerowano nam je u weterynarza w celu zaleczenia ognisk zapalenia skóry, jakiego Kosmo nabawił się na początku ubiegłego roku.
Szampony używam do dziś i nawet nie planuje zmieniać ;)
Mają podobno preparaty do skóry przetłuszczających się etc. ale nie mogę znaleźć ich teraz na allegro ...

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-26, 18:44

Działają oczywiście (jak oczy kota ze Shreka :) ) , ale postanowiliśmy, że będziemy twardzi i nie damy się. Zakaz dokarmiania. Trzy goldenie sunie Kodi ma poznać niebawem to się musi jakoś prezentować 8-)
Anonymous - 2015-01-26, 19:01


Calineczka - 2015-01-26, 20:38

Nie no na spotkanie z laskami to chłopak musi wyglądać 😉👍
M!S!A - 2015-01-26, 20:57

Witamy nowy Dt i Kodiego :) Jeżeli chodzi o szampony te co Milena podała są oczywiście dobre, ale dla psów z problemami skórnymi więc nie polecam na początek Kodiemu. Kupcie mu szampon dla psów długowłosych z lanoliną, w zupełności wystarczy :)
Ola i Habs - 2015-01-26, 21:20

My możemy polecić to: http://botaniqa.eu/szampo...u-shea-p-1.html

Jest rewelacyjny. Niewielka ilość wystarczy żeby umyć psiaka, bo szampon jest bardzo gęsty (można go rozrobić z wodą). Pięknie pachnie, delikatnie, ale nie nachalnie. Do tego szybko się spłukuje, a sierść się mniej elektryzuje, super się świeci i ładnie pachnie.

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-26, 22:02

Cześć, jestem Kodi. Witam wszystkim w moim pierwszym w życiu osobistym wątku :-) Trochę jeszcze jestem onieśmielony, więc dziś krótko, a pewnie niebawem bardziej się rozpiszę (w czwartek zostaje pierwszy raz sam w domu, może nowi zostawią mi laptopa...?). Poza tym dziś jestem bardzo zajęty nową zabawką, którą muszę wymemłać i poszarpać, żeby się "oswoiła". Tak samo z kością. No po prostu pysk pełen roboty cały wieczór!
Jak na razie w miarę mi się podoba w nowym domu, tylko jeszcze nie rozumiem, czemu tutaj na nikogo nie działają moje błagalne spojrzenia spod lodówki lub stołu. Do tej pory nikt się nie oparł :shock: Dobrze, że chociaż karmę serwują smaczną, z rybką :) "Nowi" coś mówią, że mam poznać niebawem jakieś fajne sunie i dlatego muszę dbać o formę. Niech im będzie, ale ze mnie już jest niezły przystojniak :lol: No, dobra, może kilka kilo muszę zrzucić, ale jak to mówią kochanego ciała nigdy nie za wiele. Trochę pobiegam i będzie dobrze! No, może jeszcze jakaś kąpiel, bo mi trochę sierść zszarzała ostatnio...
To na dziś chyba wszystko, wracam do memłania :) Odezwę się niebawem!
Aha - podobno będę musiał iść do weta, może ktoś poleci dobrego we Wrocku? Żeby był miły i nie męczył za bardzo :)
A tu kilka moich fotek, na razie z domu.

Calineczka - 2015-01-26, 22:29

Ale słodziak z niego ❤️🐾😊
Marina Dino i Lola - 2015-01-26, 22:32

Kochana mordeczka :) zdrówka i domku na stałe życzymy :)
Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 09:50

Człowieki, czy wy wiecie, że spadł śnieg i można na nim szaleć na spacerze? :mrgreen:
Aluta, Soffi i Aston - 2015-01-27, 09:58

Śliczne pycho :-)
Iza Tutisowa - 2015-01-27, 10:03

Agata ja mam szmpon, którego nie używam, więc jak chcesz to odstąpię go :)
A Kodi to faktycznie fajowski psiak :D

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 12:28

Iza wielkie dzięki, ale wczoraj kupiłam. Chociaż z kąpielą jeszcze poczekamy. Dzisiaj Kodi jakiś bardziej smutny i nie zjadł miski :( Mam nadzieję, że mu przejdzie. A do weta to chyba dopiero w przyszłym tygodniu prawda...? Żeby się nie stresował za bardzo.
Iza Tutisowa - 2015-01-27, 12:52

Jeśli jego stan się nie poprawi i nie będzie chciał jeść to nie czekajcie za długo. W razie co to pisz lub dzwoń :)
Warna - 2015-01-27, 14:25

Zmierzcie mu temperaturę, proszę.
Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 16:06

Ok, ale takim zwykłym termometrem da się...? Nigdy psu nie mierzyłam i nie wiem jak się za to zabrać :-/ A z jedzeniem to nie tak, że on w ogole nie je. W niedziele i wczoraj spałaszował michę, tylko dziś jeszcze się nie skusił... :-|
Iza Tutisowa - 2015-01-27, 16:10

tak zwykłym termometrem da się, wkładasz w dupkę i czekasz chwilę.
Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 16:15

Mam tylko rtęciowy w domu, ale Kamil zaraz kupi taki elektroniczny. Bo jakoś 10 minut z termometrem w dupce nie wydaje mi się zbyt przyjemnym doświadczeniem w pierwszych dniach pobytu u nas :-/
Dam znać jak przeprowadzimy zabieg :)

Iza Tutisowa - 2015-01-27, 16:18

Ok czekamy
Jolanta - 2015-01-27, 16:56

Posmaruj końcówkę wazeliną lub jakimś kremem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group