To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - EGON - 321

Milena i Kosmo - 2015-12-05, 11:26
Temat postu: EGON - 321
W dniu dzisiejszym pod opiekę Fundacji trafił piękny i dostojny EGON :)
Ze względu na sytuację rodzinną oraz zdrowotną, dotychczasowa właścicielka była zmuszona oddać psiaka pod nasze skrzydła.

Tak więc życie Egona lekko się pokomplikowało i brak w nim nieco stabilizacji, ale liczymy że w domu tymczasowym u Pana Damiana (we Wrocławiu) wszystko wróci do normy ;)
Obecnie Panowie są jeszcze w podróży, ale zapewne już za kilka godzin będziemy mieli pierwsze wieści jak psiak się aklimatyzuje.

A oto nasz śliczny złociak ;)


oraz Egon zaraz przed wyprawą do Nowego Domu ;)


Magda i Nika - 2015-12-05, 12:20

cudny :serce:
Damian i Egon - 2015-12-05, 19:40





Cześć człowieki, u mnie wszystko w porządku, podróź przebiegła bez problemu, jak na psa przystało dobrze sie prowadzę, wywąchałem wszystkie ķąty w nowym domu i wrocławskie drzewa, mam juź swój zestaw zabawek i wielką krowe (łaciate legowisko) :lol: na bierząco będę informował co u mnie słychać :-D
Wasz Egon hau hau

Dominika i Binek - 2015-12-05, 19:53

Super przystojniak z tego psiaka ! :) ) Witamy
bogusia - 2015-12-06, 00:57

cudny
Warna - 2015-12-06, 14:11

A ja bardzo proszę o większe zdjęcia. :-D
Damian i Egon - 2015-12-07, 12:51

Uwaga Wszystkie Adopciaki, never ever nie traćcie wiary w człowieki! Przyjechałem do Wrocławia i jestem w psim raju. U Damiana jest w pytkę :) W sensie superowo. Nie mam problemow ze spaniem, chociaz jak Damian nie przyniesie mi do sypialni mojej krowy-legowiska to robie psikusy i ciagle wskakuje mu do łóżka. Z krową mam spokojne sny no i moge spać zaraz obok lóżka. Chętnie pożeram to co mam w misce, ale nie przejadam sie. Mięcho wygrywa, suche nie za bardzo mi pasuje. Kuchnia generalnie daje rade ale chłopu daleko do masterchefa :) I sluchajcie, zupelnie sie nie stresuje. Dom wydaje czasami dziwne dzwięki ale nie przywiązuję do tego specjalnej uwagi. Spacerki uwielbiam. Długo mogę tak człapać a w nagrodę nie ciągnę. Szepczą między sobą, że jestem najgrzecznijszym i najkochańszym psem pod słońcem - to chyba dobrze :) Brawo ja :)
Damian i Egon - 2015-12-07, 12:55

PS. Klikając w zdjęcie otwieramy link z większym obrazem w imageshare :)
Warna - 2015-12-07, 13:05

Niestety nic takiego się nie dzieje. :-(
Milena i Kosmo - 2015-12-07, 13:06

Jak klikam na te dwa dodane przez Damiana to się otwierają duże,
niestety te z pierwszego postu w innej rozdzielczości nie mamy :(

Damian i Egon - 2015-12-07, 13:10

Chwilkę cierpliwości, jeszcze dzisiaj zalejemy internety nowym Egonem. Z misiem, bez misia, na krowie, nie na krowie - do wyboru do koloru :)
Warna - 2015-12-07, 13:11

SUPER! :mrgreen:
Waniliowa Paula - 2015-12-07, 13:11

Lubię to :D
Kasia i Klif - 2015-12-07, 13:30

Ja też Paula :D Już nie mogę się doczekać :D
Damian i Egon - 2015-12-07, 20:52

Więcej Egona :lol:

Sylwia, Abra i Felek - 2015-12-07, 20:57

Egon przystojniaku <3
Kornelia - 2015-12-08, 00:17

Wspaniały :) Gdyby nie było komu iść z nim na spacer, to się oferuję :P
Milena i Kosmo - 2015-12-08, 08:16

Pani Kornelio we Wrocławiu mamy pokaźną gromadkę Psiaków Warciaków,
myślę że wspólny spacer to nie problem ;)

Damian i Egon - 2015-12-14, 22:01

Za nami pierwszy tydzień w nowym domu, jak widać Egon ma się świetnie :lol:


Kasia i Abby - 2015-12-15, 00:47

Żebyś taki wylewny w pisaniu był jak w rozmawianiu przez tel ;D
Napisz coś więcej o Egonku :) ))

Milena i Kosmo - 2015-12-15, 08:33

Więcej info ! Więcej info ! Więcej info ! :lol:
Rufiakowa Amcia - 2015-12-15, 11:28

Pysior jak ta lala :D
bogusia - 2015-12-15, 20:59

Dzień dobry.
Jestem już po wizycie przedadopcyjnej (wskazywałam na Benego- Noris ) ale chłopak wczoraj kolejny raz pokazał zęby.
Egon jest cudny i widzę że nie ma w nim nic z agresji. Myślę że stworzyła bym mu wspaniały dom. Bardzo proszę o kontakt.

Rodzinka Kenzo - 2015-12-16, 19:32

Witam bardzo serdecznie. Już od długiego czasu śledzę działania ludzi o wielkim sercu. Zdecydowałam się napisać, odważyłam się ponieważ ten dostojny psiak Egon sprawił, że pojawił się uśmiech na mojej twarzy. :-)
Damian i Egon - 2015-12-21, 18:57

Dwa tygodnie z Egonem minęły jak z bicza strzelił. Bez wątpienia można o nim napisać, że jest psem idealnym. Zabawny, wesoły, z mnóstwem psich uczuć, które koniecznie wszystkie naraz chce pokazać :) Trochę leniuszek, ale jak się rozbryka to pada najpierw człowiek a później pies. Chodzi na szelkach swobodnie, nie ciągnie, nie gryzie kapci, nie sika w domu, nie napędza kota kotom, nie ujada, nie piszczy gdy sam zostanie. Uparciuch. Zawsze przyjacielski, błyskawicznie stał się ulubieńcem Ołtaszyna. Uwielbia być koło człowieka. Nawet posiłki odbywa tylko wtedy, gdy obok miski kręci się jakiś homo sapiens. Dlatego też śniadania i kolacje jadamy razem :) Uwielbia pluszowe miśki i wszelkie sznury, które można z kimś poprzeciągać. Ulubiona zabawa – psie zapasy, zawsze i wszędzie jest na nie gotowy. Wieczorami jeszcze szaleją hormony, ale sobie radzimy i jest juz o wiele lepiej. Zdrowie już znacznie lepiej. Grzyb na łapkach już całkowicie zaleczony, uszy wyglądają prawie jak nowe :) Teraz czas na męskie sprawy oraz drobne kosmetyczne zabiegi związane z jednym okiem – to po to żeby wszystkie laski się za nim oglądały :) Egona nie da się nie kochać. Kupił mnie natychmiast. I vice versa – wygląda na najszczęśliwszego psiaka świata.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group