To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - TORU - 163

nadee - 2013-03-27, 22:14

no i proszę w jakim towarzystwie... :>


nadee - 2013-03-27, 22:16

cały Toru...



Ola i Habs - 2013-03-27, 22:23

Uśmiech na ostatnim zdjęciu jest bezbłędny :D
Kamila i Oskar - 2013-03-28, 08:09

Ostanie zdjęcie najlepsze - ten uśmiech powala :)
Ewa i Cindy - 2013-03-28, 21:46

Kochani.. mam serdeczną przyjemność ogłosić że Toru nie szuka już domku :)
Święta spędzi już z Agnieszką i jej rodziną w Rzeszowie :) Jutro rano psiak będzie odebrany od Natalii i wyruszy w podróż :)
Serdecznie gratuluję nowej rodzinie i bardzo dziękuję Natalii za pomoc :)

Rufiakowa Amcia - 2013-03-28, 21:59

:radocha: No właśnie takie wieści lubimy najbardziej!
nadee - 2013-03-28, 22:07

No ja jestem rozerwana...ale wiem, że znalazł WSPANIAŁY dom!
Rufiakowa Amcia - 2013-03-28, 22:11

nadee napisał/a:
No ja jestem rozerwana...ale wiem, że znalazł WSPANIAŁY dom!


I to również Twoja zasługa Natalio! Cudownie się Torulcem zaopiekowałaś :) Tobie należą się wielkie dzięki, a nowej rodzinie- gratulacje!

Warna - 2013-03-28, 22:17

GRATULUJĘ. :-D
Ola i Habs - 2013-03-28, 22:20

Gratuluję i się cieszę, jednak moje serce jest trochę rozdarte, bo sama chciałam starać się o adopcję Toru. Jednakże najważniejsze, że psiak znalazł kochający dom :)
goldenek2 - 2013-03-28, 22:21

Gratuluję nowej Rodzinie, a Ty Natalio, mam nadzieję, że pomożesz następnemu psiakowi w potrzebie, bo .... jesteś fantastyczną osobą :)
Aga i Toru - 2013-03-28, 22:47

Kochani! Bardzo dziękuję!
Nawet nie wiecie jak sie cieszę! Nie wiem co napisać!
Mam wypieki na twarzy, trzęsą mi sie ręce i gadam bez sensu!
Wyruszamy bladym świtem pewnie 3-4 rano, zeby zrobic Natalii pobudkę.
Mam nadzieję, ze spodobamy sie Toru i że pokocha nas tak, jak my już go kochamy!!!!!!

nadee - 2013-03-28, 22:59

Toru Was będzie uwielbiał. Mam dobre przeczucie...! Na razie już chrapie ;> I wzdycha. Tak... Toru czekał na swój domek :> Czasem warto poczekać :>
Aga i Toru - 2013-03-28, 23:13

:-P
Powinnam juz chrapac i ja, ale marnie to widze ;-)

Aga i Toru - 2013-03-29, 15:02



Jesteśmy w domu!!!!!
Toru jest cudowny, grzeczny i fantastyczny! Po prostu czad!!!!!!!
Przez cała drogę oglądał śnieżyce przez okno i domagał sie miziania. Droga była fatalna i nie miała końca. ale misiak bez problemów jechał.
W sklepie sam wybrał sobie zarełko. Ma chłopak podniebienie ;) Sięgnał po Royala :-P Schrupał z apetytem i spi teraz rozciągnięty w przedpokoju. Nie znalazłam zadnej z karm, którą jadł. Złapiemy oddech i pójdziemy na rekonesans psich sklepów.
I małe sprostowanie - nie jest az taki wielki jak mówiliście :lol: . Żaden niedzwiedz! Co najwyżej pół niedzwiadka :lol: Zajmuje co prawda cała tylna kanapę :lol: i przysłania całe lusterko :lol: ale bez watpienia jest stworzony do jazdy samochodem!

Bardzo dziękuję wszystkim, dzięki którym Toru do nas trafił!
I wielkie podziękowania dla Natalii za to, ze Toru jest jaki jest! Wielka słodka kudłata przylepa!

Natalio - pamiętaj prosze o jego książeczce i wyślij ja w miarę możliwości jak najszybciej, bo jesteśmy w razie W bez zadnych dokumentów! I poleconym proszę, bo u nas często gina przesyłki. :!:

nadee - 2013-03-29, 15:10

Jasne!
Niebawem wszystko prześlę!
Ucałowania dla Toru!!!!

Aga i Toru - 2013-03-29, 15:34



a tak sobie jechałem :)

Warna - 2013-03-29, 18:23

Pięknie wygląda! Cieszę się, że wszystko jest w porządku. Bardzo proszę dajcie znać Marcie, że macie Goldena. No i chyba zmienimy Wam nick?
Aga i Toru - 2013-03-29, 18:52

Warna napisał/a:
dajcie znać Marcie, że macie Goldena

już sie chwaliłam :-P

Warna napisał/a:
chyba zmienimy Wam nick

bardzo proszę na Aga i Toru :-D

Toru ma na koncie pierwsza kradzież ;-) Zwinał z wysokiego barowego stołu makowca i kłapnał na raz :roll: Byłam pewna, że ta wysokość będzie poza jego zasięgiem a tu niespodzianka. Mam nadzieję, że nie odchoruje :-/ No i chyba z kolacji dzisiaj już nici ;-)

Musiałam wyskoczyć do sklepu i zostawiłam go samego na 20 minut. Był bardzo grzeczny. Zza dzrzwi nie dochodziły żadne dzwięki. Przywitał mnie zaspany.
Bardzo się cieszę!!!!!!

Rufiakowa Amcia - 2013-03-29, 20:00

Piękny uśmiech na powitanie, to oznacza "hau, no to teraz jesteśmy rodziną, więc posuń się, kochana" ;)
Aga i Toru - 2013-03-30, 13:01

taki jestem piękny!!!!!


Bylem na zakupach, przymierzałem obroże, wybierałem zabawki i kupowałem miski i szczotkę :) Dostałem w nagrodę za grzecznośc i cierpliwość ciasteczko :-P Kupilismy też kości do żucia, ale gdzies je pochowali :-|
Poszedłem też przedstawić sie zaprzyjaźnionemu wetowi. Zaprosił mnie po świetach na blizsze poznanie :lol:
No i szalałem w sniegu!

Warna - 2013-03-30, 18:25

Toruś, jakim Ty jesteś pięknym psiakiem! :-D A zajączka przyniosłeś na święta?
Aga i Toru - 2013-03-30, 18:56

W tym roku Toru jest naszym świątecznym zajączkiem, tylko do koszyka sie nie zmiescił ;-)

I musze przyznac, że nie przypuszczałam, że bedzie taki fantastyczny :oops: I nie do końca wierzyłam w te zachwyty dziewczyn nad nim :oops: A on naprawdę jest idealny :-D

Warna - 2013-03-30, 19:12

Trzeba nam wierzyć. :-D
Ewa i Cindy - 2013-04-01, 00:46

Boże.. chłopaku.. tye rzeczy masz do roboty i jeszcze na forum zaglądasz żeby się pochwalić :) no po prostu przecudny z ciebie pół-niedziwadek :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group