To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - TORU - 163

Aga i Toru - 2013-04-01, 10:05

Ewuś - wiem, ze sie powtarzam, ale nie wiem jak Ci dziękować, że mnie "namówiłas"! I że to własnie on!
Lezy tu koło mnie miziak cudny i domaga się pieszczot. I tłucze bez przerwy ogonem ;-) nawet jak spi ;-) Miś leniwiec - on najchetniej by cały czas lezał i był miziany, drapany i pieszczony i tylko sie z boku na bok odwraca :lol: I trzeba do niego nieustannie mówić - wtedy jest szczesliwy :lol:
Nie wiem jak to było jak go nie było!!!!!!!!!

tak sobie chrupię

Rufiakowa Amcia - 2013-04-01, 12:55

Jak cudnie się czyta takie zachwyty :D Serce rośnie, jak się widzi taką miłość i szczęście psiaka w nowym domu :)
Barbara - 2013-04-01, 19:07

Oj - piękny jest :) No i bardzo się cieszymy, że tak wspaniale Wam jest razem.
Ewa i Cindy - 2013-04-01, 19:11

Agnieszka.. ja Ci tylko same fakty przedstawiłam.. a wyboru dokonałaś sama :) jak widzę bardzo trafnego :) Cieszę się niezmiernie :)
Aga i Toru - 2013-04-01, 19:54

Bardzo, bardzo!!!!!!
Ćwiczyliśmy dzisiaj podawanie łapy i wracanie na miejsc. Łapa poszła gładko, miejsce w sumie też, ale od razu chce pędzić z powrotem do pokoju :lol: Po cwiczeniach spał wykończony :lol:
Teraz hula na spacerze ;-)

Bardzo proszę o adres na który mogę wysłać paczkę z wyprawką Toru, która zabrałam od Natalii. Legowisko tylko odkurzyłam, bo nie wiem jak zniosłoby pranie. Wszystko przygotowanie - jutro tylko w pudełko i mogę słać.


Ewa i Cindy - 2013-04-01, 22:45

możesz odesłać do mnie :) na pw wysłałam Ci adres :)
Aga i Toru - 2013-04-04, 17:42



pozdrawiamy :)
Aga z ideałem ;)

Rufiakowa Amcia - 2013-04-04, 21:50

Haha, kostka najlepiej smakuje w pościeli :D
Aga i Toru - 2013-04-04, 23:07

no coś ty! :lol: chłopczyk u siebie kostkę chrupał :-P
nie powiem, ze nie próbował w innych miejscach, ale doszlismy do porozumienia ;-)

Rufiakowa Amcia - 2013-04-04, 23:22

Aaaa, to piękne ma legowisko :D Jakoś tak mi się z ludzką pościelą skojarzyło ;) No to super, jak jest porozumienie, to i prania nieco mniej :lol:
Aga i Toru - 2013-04-05, 08:28

kochana - w legowisku barania skóra, na to kołderka w kotki i myszki - jak księżniczka na ziarnku grochu sobie sypia :lol:

ale niestety kość wczoraj wróciła :( zwymiotował wielkimi niepogryzionymi kawałami :(

Ewa i Cindy - 2013-04-06, 00:15

Aga.. zacznij od uszu np.. może chłopak musi się nauczyć takie rarytaski jeść.. że tego się nie połyka a gryzie :)
Aga i Toru - 2013-04-06, 10:53

Wczoraj dostał mniejszą i już sprawa wygladała lepiej - nie rzucił sie na nią jak wariat, miał kilka podejść, a chrupanie zajęło mu całe popołudnie - i już nie było niespodzianek ;) Nie łykał tak łapczywie jak tą pierwszą.
Za uszami też się rozglądnę :)


A dzisiaj rano mielismy bliskie spotkanie z kotem. Matko - nie pytajcie co sie działo. Gośc jest nie do zatrzymania :-| Kot ledwo przeżył, krew sie lała.... Teraz opatrujemy rany :-|


M!S!A - 2013-04-06, 11:02

Ojojoj no faktycznie musiało być krwawo... no cóż tak już bywa że psy z kotami drą koty :lol: A jak kotek wyszedł z tej bitwy?
Aga i Toru - 2013-04-06, 11:08

Lepiej niż Toru. On złapał kota w przednie łapy i swym basem tłumaczył mu, ze ławka to nie miejsce dla kotów, a kot gryzł i drapał pazurami.
Chwile trwało zanim udało sie ich rozdzielić :-|

Rufiakowa Amcia - 2013-04-06, 16:50

O kurczę, to albo Toru biega, jak błyskawica, albo ten kot jakiś niemrawy, że nie zwiał ;)
Aga i Toru - 2013-04-06, 17:22

Jak zobaczy kota to jest szybszy od błyskawicy. A kot siedział spokojnie na ławce i sie przygladał - jak go zobaczyliśmy to bylismy już krok od niego - wtedy miał już żadnych szans na ucieczkę. Toru skoczył na niego i sie zaczęło :-| To taki jeden z osiedlowych kotów - dokarmiany, rozpuszczony. One sie nie boją i nie uciekają, choc myślę, ze jak nas zobaczy następnym razem to na pewno zieje ;)

Mordka umyta, parę strupków jest, ale z wierzchu już nic nie widać. I humor dopisuje.
Byliśmy na długim spacerze, a tam wiewiórki, kaczuszki... ale byłby obiad :rotfl:

Ewa i Cindy - 2013-04-06, 18:18

hehehe.. Toru postrach okolicznych małych zwierzątek :)
na pewno jak się do was bardzie przyzwyczai i zrozumie ze to ze mówicie nie to nie koniec świata to będzie Ci łatwiej nad tym zapanować.. a na razie musisz mieć sokoli wzrok i jak zobaczysz kota to albo obchodzicie miejsce albo pilnujesz Toru.. żeby się nie skończyło na wybitym zębie :)

Aga i Toru - 2013-04-08, 22:41

na chwilę zostałam sam - odczekałem aż zamkną drzwi i wsiądą do windy!
wreszcie! teraz sie dobiorę do tego zielonego pudełka w którym trzymają moje ciasteczka i sknery wydzielają mi po jednym!!! pobiegłem z nim do siebie :rotfl:

http://youtu.be/ivyquRaCW1k

i udało sie! :rotfl:

Aga_TRuficzkowa - 2013-04-08, 22:47

Aga, filmik jest prywatny :-(
Aga i Toru - 2013-04-08, 23:04

już poprawiłam

niewiele widać - głównie ogon, ale słychac dokładnie co sie tam działo :lol:

Aga_TRuficzkowa - 2013-04-08, 23:10

Skubaniec, cwana bestia z niego :-) :-) :-)
Aga i Toru - 2013-04-08, 23:16

plan działania miał dokładnie obmyślony :lol:
Ewa i Cindy - 2013-04-09, 00:09

hehe :) bystrzacha kochany.. no cóż .. jako schowek zostaje wam góra szafy.. :)
aaa.. zostawicie drabinę obok.. zobaczymy co tym razem wykombinuje.. :)

Kama, Mela, Ruda - 2013-04-09, 23:56

fantastyczne!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group