To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - HEAVEN ma już dom w Poznaniu - 138

Ewa i Cindy - 2013-06-13, 23:31

nie dość że cudnie wygląda to jeszcze inteligentna i wychowana za razem!! :) superowo.. gratuluję i życzę miłych spacerków!! :) tylko się Gosiu nie zapatrz za bardzo na piękne krajobrazy żebyś na drzewo nie wpadła :)
Rufiakowa Amcia - 2013-06-14, 00:55

Szalona biała kruszynka :)
Gosia i Heaven - 2013-06-14, 19:23

Spoko :) Po prostu już nie wracam ze spaceru upocona" hehe...
Ps. Nie dałyśmy rady, niestety, pojawić się na zlocie, ale jutro widzę się chociaż z częścią z Was na naszym poznańskim wybiegu.. Odliczamy czas!!! :)

Warna - 2013-06-14, 21:18

Pamiętajcie o zdjęciach!
Gosia i Heaven - 2013-07-04, 23:18

Witamy Przesyłamy kilka fociaków z naszego spacerku nad Rusałką, gdzie było spotkanko z Lenką, Tami, Habsikiem i innymi ananaskami :)


...tu zaczynamy zbiórkę, a ja jestem tyłem (Heaven) po prawej z przodu niejaki Frodo, a z tyłu Ola głaszcze Tami :)


dostojny niczym król... Habs :)


tu w blokach startowych... ja - Heaven, kumpela amstafka i Lenka :)


...już nadstawiałam uszko, bo Lena chciała mi coś szepnąć, ale Imbir też chciał to usłyszeć... :)


Tami, Lenka i ja- z prawej- no nie mogłam spokojnie usiedzieć w takim towarzystwie... :)


Pani była zdziwiona, gdy zobaczyła w mojej uśmiechniętej paszczy…patyk, dotąd nie interesowałam się patykami ;)


zmęczenie po zabawie z kumplami to jest to! ;)

Rufiakowa Amcia - 2013-07-05, 22:15

Jeżu, chybabym padła z wrażenia, jakbym się w takim towarzystwie znalazła. Nie wiedziałabym, którą paszczę najpierw głaskać :mrgreen:

Super stadko królewiątek :D Habsior w roli hot doga jest naprawdę do schrupania :D Heaven, widzę, że zaczyna od porządnych patoli, nie jakichś tam gałązek, tylko takie fest dechy ;)

Gosia i Heaven - 2013-09-21, 17:08

Witamy serdecznie po przerwie wakacyjnej :)
Niniejszym meldujemy, że u nas wszystko w porządku... Heaven dzisiaj była w siódmym niebie, biegałyśmy razem po Cytadeli. Bardzo się cieszymy, bo już tak się przywiązała i tak nas czuje, że nawet, gdy gdzieś odejdzie dalej, odwraca się, sprawdza, czy jesteśmy...



Skoki na miękką trawkę... :-D


Temperatura wody sprawdzona! :-P


Tup tup tup...


Umiem sobie pociągnąć z gwinta"...


:-)

Ola i Habs - 2013-09-21, 22:34

Super zdjęcia :)
Ewa i Cindy - 2013-09-22, 11:10

no ładnie.. żeby pies z gwinta pił.. :)
Super zdjęcia :)

goldenek2 - 2014-03-24, 14:56

Co u Heaven? Strasznie długo nie ma wieści :(
Iza Tutisowa - 2014-03-31, 17:58

Beatko rozmawiałam z Agą od Tami i Leny, która jak dobrze pamiętam to jakiś czas temu spotkała się z Gosią i Heaven. U nich wszystko dobrze, ale powiem Agnieszce, żeby tu zaglądnęła i sama napisała :)
goldenek2 - 2014-03-31, 19:58

No dzięki. Kurde, przecież chyba zdają sobie sprawę, ze wszyscy czekają na wieści ....
Aga, Tami i Lenka - 2014-03-31, 20:38

jakiś czas temu widziałam się z Gosią i z Haeven, przy okazji wywiadu dla TV poznańskiej, u dziewczyn wszystko w jak najlepszym porządku :-) haeven wygląda wyśmienicie, tradycyjnie jak się spotkała z Lenką to obydwie się tłukły :-) ale tylko tak dla zabawy :-)
widać, ze mała jest bardzo szczęśliwa razem z Gosią, ladnie się zaczęła Gosi słuchać, nie ciągnie już tak na smyczy, widać że szkolenie na którym Gosia była razem z maludą dużo dały :-)
mała jest bardzo zadbana, jako jedyna z naszej ekipy na wywiadzie miała chustę WG, można zresztą ją tam zobaczyć :-)

przesyłam fotki haeven z naszego ostatniego spotkania :-)




Rufiakowa Amcia - 2014-03-31, 20:55

Piękna jest i daje wspaniały przykład, jak golden powinien wprowadzać zaawansowane technologie w tworzeniu podziemnych korytarzy. Nie wystarczy przecież kopać, trzeba jeszcze wzmocnić ściany wkopu patyczkiem, zbadać jego naprężenie, obliczyć cośtam cośtam, scałkować to i dopiero wtedy zjeść patola. No. Heaven, dajesz czadu ;)
Gosia i Heaven - 2014-06-28, 22:45

Witam serdecznie,
Przepraszamy, że tak długo nas tu nie było, po pierwsze choroba w rodzinie wstrzymała na chwilę oddech.. po drugie, zapomniałam hasła ale dziś "Eureka" przypomniałam i zapisałam..
U nas wszystko w najlepszym porządku!!!
Codziennie chodzimy na dłuższe spacery...
http://imageshack.com/a/img819/6263/begjr.jpg
Heaven jest bardzo aktywną dziewczyną' ;)
http://imageshack.com/a/img840/8913/ylga.jpg
Bardzo się przywiązaliśmy do niej i czujemy, że ona do nas też...
http://imageshack.com/a/img850/7520/rxfk.jpg
Lubi się przytulać, zawsze obok :)
http://imageshack.com/a/img841/1244/39lcn.jpg

Gosia i Heaven - 2014-06-28, 22:49

Mam wrażenie, że piesek jest szczęśliwy z nami tak jak my z nią :) Nie umiem sobie wyobrazić jak niektórzy mogą oddawać psa po latach, to -prawie- jak dziecko. Heaven jest specyficzna, łagodna, baaardzo rzadko się odzywa, lubi namieszać w psim towarzystwie, ale tak pozytywnie- wyłącznie zaczepia dla zabawy, jestem w szoku, ale nie ma w niej żadnej agresji, choć gdy widzi kota.... hm smycz się mocno napina ;)
Gosia i Heaven - 2014-06-28, 22:52

Mam nadzieję odzywać się teraz regularniej. Pozdrawiamy serdecznie!!!!
Rufiakowa Amcia - 2014-06-29, 12:08

Gosia i Heaven napisał/a:
Mam wrażenie, że piesek jest szczęśliwy z nami tak jak my z nią


Patrząc na zdjęcia odnoszę to samo wrażenie :) Tulankowa niunia :serce:

goldenek2 - 2014-06-29, 20:15

Bardzo się cieszę, że się Gosiu odezwałaś :-)
Tak bardzo czekaliśmy na wieści ....

Aga, Tami i Lenka - 2014-06-30, 08:53

Gosiu zdjęcia są super :-) fajnie, ze do nas znowu zawitałaś :-)
Gosia i Heaven - 2014-12-28, 23:00

Cześć, wiem, że długo się znów nie meldowałam, ale u Heaven wszystko dobrze...
http://www.fotosik.pl/pok...2df6f1b452.html

Gosia i Heaven - 2014-12-28, 23:11

...hhh chciałam jeszcze dodać zdjęcia, ale najwyraźniej strona nie chce współpracować :( spróbuję na dniach ponownie...
Gosia i Heaven - 2015-09-16, 12:52

Witajcie !!!
Chciałam zameldować, że u Heaven wszystko dobrze.
Wszyscy kochają tego skarbusia, a Ona kocha nas!!!
Może tym razem uda się dodać jakieś zdjęcia...

Gosia i Heaven - 2015-09-16, 13:01

Heaven jak zwykle uśmiechnięta :)
Gosia i Heaven - 2015-09-16, 13:20

Niestety, nie uda się załączyć zdjęć, gdyż otrzymuję komunikat:
""Niestety Limit na wszystkie załączniki na tym forum został przekroczony. Prosze skontaktować się z administratorem forum.""

Moze sprobuję wieczorkiem...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group