To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - TORU - 163

goldenek2 - 2013-02-02, 19:00

Witaj Natalia, cieszę się, że doczekałaś się swojego tymczasowicza :-D
Asterkowy Krzysztof - 2013-02-02, 19:01

może dlatego ze jest wekeend ,ale proszę daj mi znać na PW gdyby nie przyszła do wtorku ,dobrze :)
nadee - 2013-02-02, 19:06

Asterkowy Krzysztof napisał/a:
może dlatego ze jest wekeend ,ale proszę daj mi znać na PW gdyby nie przyszła do wtorku ,dobrze :)


of course.
w każdym razie... nie będzie na diecie 8-)

Ewa i Cindy - 2013-02-02, 19:14

witaj :) cieszę się ze Sparky dotarł do ciebie cały.. wiozłam przystojniaczka kawałek ale jakoś o zrobieniu zdjęć zapomniałam :) wiem ze trochę pracy przed Tobą bo psiak nie reaguje na imię.. ale ma do tego prawo by myśmy mu je nadali ;) zdążyłam się przekonać że potrafi pociągnąć na smyczy... :)
to jego pierwsze chwile a ostatnio dość często zmieniał miejsca więc daj mu się odnaleźć w nowej rzeczywistości.. jakbyś miała jakieś pytania to śmiało pisz :)

poza tym, pod tym linkiem znajdziesz instrukcję umieszczania zdjęć na forum: http://wartagoldena.org.p...wtopic.php?t=64
a co chcesz kasować? :) niestety ale nie masz do tego uprawniań.. poza tym my nie kasujemy u nas niczego :)

goldenek2 - 2013-02-02, 20:00

Ewa i Cindy napisał/a:
.. poza tym my nie kasujemy u nas niczego :)




Tak, to prawda :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Większość moich postów np. na forum Aurei zostało skasowanych, albo tematy zablokowano, a po jakimś czasie puszczono w kosmos :uoee:

Anonymous - 2013-02-02, 20:16

Ewa i Cindy napisał/a:
witaj :) cieszę się ze Sparky dotarł do ciebie cały.


Aleś mi dowaliła. :rotfl: Późno Natalia napisała ponieważ się u Niej zasiedziałem. Wiecie jaką mam słabość do pięknych kobiet. Pies wielki, Dziewczyna sama, nie mogłem tak tylko oddać smyczy i odjechać.

goldenek2 - 2013-02-02, 20:21

Ktoś widzę Cię Marku wrobił w transport następnego psiaka..... Ciekawe :lol:
A Twoja słabość jest powszechnie znana :D

Warna - 2013-02-02, 20:59

nadee napisał/a:
i sorry... jak się kasuje posty? nie można :shock:


A co chcesz skasować? Ja to zrobię za Ciebie. :-D

Warna - 2013-02-02, 21:00

goldenek2 napisał/a:
Ktoś widzę Cię Marku wrobił w transport następnego psiaka..... Ciekawe :lol:
A Twoja słabość jest powszechnie znana :D


Ten ktoś, to ja. :mrgreen:

goldenek2 - 2013-02-02, 21:02

No tak myślałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nadee - 2013-02-03, 11:31


nadee - 2013-02-03, 11:32


nadee - 2013-02-03, 11:35

Jak na razie chyba jest mu dobrze, powoli się oswaja. Na smyczy chodzi bardzo ładnie. Interesują go niezmiernie inne psy.. Trochę powarkuje. Z kotami to różnie.. czasem je totalnie olewa, a czasem się nimi zainteresuje, ale to chyba zależy co dany kot robi 8-)
Dziś został sam w domu, nic nie nabroił. Nie pcha się jak coś jem czy gotuję. Na ludzi reaguje bardzo dobrze. Ogólnie dużo śpi. Niestety nie lubi "świńskich uszu" a kupiłam cały zestaw :mrgreen:

nadee - 2013-02-03, 11:36

No i w ogóle dziękuję za przywiezienie go. Wielka radość :-D
Rufiakowa Amcia - 2013-02-03, 12:00

Piękne to cielątko :) Natalio, mój Ruf na początku też nie kumał prosiakowych uszu, myślę, że może mu przejść, jak się trochę zadomowi. Na razie "wszystkiego jest za dużo" :)
goldenek2 - 2013-02-03, 12:07

Piękny potężny goldas :-D
Warna - 2013-02-03, 20:49

Natalia mówi do psiaka TORU. Zmieniam więc imię, skoro dom tymczasowy uważa, ze tak będzie lepiej.
Prorok78 - 2013-02-03, 21:12

a mi się Sparki bardziej podobał... Co nie zmienia faktu że jest piękny..:)
Ewa i Cindy - 2013-02-03, 22:02

Marek z Szansy napisał/a:
Ewa i Cindy napisał/a:
witaj :) cieszę się ze Sparky dotarł do ciebie cały.


Aleś mi dowaliła. :rotfl:


Marku.. to nie było do Ciebie.. ja tak ogólnie się cieszę że kolejny psiak ze schroniska ma domek.. :) bez Ciebie by to nam nie wyszło :)

Toru.. piękne imię :) Staszku, ja wiem że się ze mną możesz nie zgodzić ale mi Sparky do niego tez nie pasowało.. Toru bardziej podkreśla jego samego :)
ja myślałam że mój Marley jest dużym psem.. na chwilkę podjechałam z Torem pod mój dom.. mój psiak przy nim to taka mała myszka :)

M!S!A - 2013-02-03, 22:08

Oj fakt piekny psiak z niego i imię bardzo oryginalne. Co do gryzienia uszu, tak często bywa, że na początku psiak nie wie o co chodzi, zwłaszcza ten który przypuszczalnie nigdy z takim luksusem nie miał do czynienia :)
Ewa i Cindy - 2013-02-03, 22:21

potwierdzam.. Marley na początku je nosił i lizał ale nic więcej.. a teraz to nawet minuty takie ucho nie przetrwa :)
Prorok78 - 2013-02-04, 08:20

Ewa ja bynajmniej nie narzekam :) - po prostu przyzwyczaiłem się do 'Sparkiego':)
Domyślam się że 'Toru' to w pewnym sensie nawiązanie do 'tygrysa' - zapewne przez wielkość...:) - mam tylko nadzieję że usposobienie będzie mieć łagodniejsze....:)

nadee - 2013-02-04, 10:03

'Toru' z tygrysem mi się nie skojarzyło. Bardziej jest to miks i gra słów japońsko-włoskich.
Chociaż...z kota też coś ma... próbuje uciekać na klatkę jak tylko wychodzę z domu.

nadee - 2013-02-04, 10:06

Dodatkowo, nie za bardzo go interesują smakołyki. A spodziewałam się, że to będzie na niego działało. Nic to.
Prorok78 - 2013-02-04, 10:09

Nasz Hilbert za wszelkiej maści ciasteczkami i innymi 'sztucznościami' tez nie przepada - weźmie bo weźmie ale to nie to... ale za to jak masz w rece kawałeczek żółtego serka, wątróbki, żołądka albo kurzą łapkę....:):) To zupełnie inna sprawa... zrobi wszystko żeby to właśnie on dostał takie pyszności..:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group