To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - KODI - 277

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 17:29

My już po. Poszło gładko o ile mogę tak to określić :lol: Temperatura 37,7.
Calineczka - 2015-01-27, 17:47

Jak apetyt? Zjadł coś ? Spróbuj dac mu np banana lub ryż z kurczakiem zobacz czy ma na cokolwiek ochotę czy wogóle nie
Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 18:01

Jadł jabłko. Mi się wydaje, że on nie był karmiony karmą i nie jest przyzwyczajony do niej. Za to lodówkę jak się otwiera albo chleb wyciąga to od razu pędzi...Karmę pewnie zjadł w niedziele i wczoraj, bo był głodny, a teraz już taki wygłodniały nie jest to być może czeka na coś lepszego :-P
Calineczka - 2015-01-27, 21:11

Może tak być, spróbuj mu karmę polać jogurtem naturalnym oczywiście, albo lekko oliwą lub "pobrudź" trochę pasztetem
Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-27, 21:38

Dzięki za radę, spróbuję. Generalnie na razie jestem spokojna zobaczę jak będzie jutro. Już kiedyś przechodziłam z psem zmianę z normalnego jedzenia (gotowane mięska z ryżem) na karmę. Też był foch :->
Trzeba przyznać, że to nie jest najsmaczniejsza forma jedzenia, to tak, jakbym ja miała jeść całe życie tylko owsiankę! Też byłby foch, tylko nie wiem na kogo :]

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-28, 11:04

Cześć wszystkim, tu Kodi ;-) Niedawno wróciłem ze spaceru, teraz sobie odpoczywam, bo troszkę poganiałem i poznałem dwóch nowych psich sąsiadów, jeden nawet trochę mnie na początku przestraszył, taki wielki i kudłaty. Ale może jakoś się dogadamy, bo chyba miał nawet ochotę się ze mną pobawić, tylko że ja zwiałem :oops:
W domu za to w końcu coś w miarę zjadliwego-karma z sosem z jogurtu i śmietany. Szału nie ma, ale dało się zjeść ;-) Chyba muszę się przyzwyczaić... Zwłaszcza, że jak nie jem to się wszyscy martwią i jeszcze kłują mnie czymś w dupkę :-? Może z czasem zacznie mi ta karma smakować? Agata mówi, że to niby zdrowsze niż "ludzkie" żarcie. Może i zdrowsze, ale na pewno mniej smaczne :(
No to ja najedzony teraz sobie chyba pośpię!

Iza Tutisowa - 2015-01-28, 11:10

:rotfl: ale Ci tam Kodi dobrze, nie?
A do jedzenia się przyzwyczaisz, jeszcze jak Ci dadzą jakieś psie rarytaski to już w ogóle ;)

Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-28, 20:05

Kodi na spacerach trochę ciągnie nie smyczy- może nie jak ciągnik, ale jednak. Znalazłam w necie fajną stronę o szkoleniu - od jutra będę drzewem :mrgreen: Wrzucam link, może komuś się przyda http://members.westnet.co.../rozdz04f03.htm
Damy znać jak postępy :)

PS. Chciałam dodać zdjęcie na avatara, ale jakoś mi się nie zapisuje, jak to zrobić skutecznie...?

Warna - 2015-01-28, 20:09

To zdjęcie musi mieć dość malutki ciężar.
Kodowi Kamil i Agata - 2015-01-28, 21:02

Jeszcze jedno pytanie - Kodi pod uszami, na szyi i zwłaszcza na brzuchu (koło "byłych jajeczek" :) ) ma straszne kołtuny, takie dredy posklejane.Myślicie, żeby to najpierw próbować rozczesać czy od razy wycinać...?
Swoją drogą, czy to możliwe, że on się tego nabawił w tydzień w schronie...?

Warna - 2015-01-28, 21:38

Pod brzuchem bym wycinała, a na szyi próbowała rozczesać. :-)
Calineczka - 2015-01-28, 21:40

Ja bym delikatnie spróbowała rozczesać, jeśli sie nie da to zeby nie sprawiać bólu psiakowi i go zbyt długo nie stresować obcięłabym- odrośnie 👍😊
magda.stepien - 2015-01-29, 20:01
Temat postu: Morda pocieszna
Trochę miłości i od razu gęba roześmiana. Fajny ten Kodi :-) Powodzenia.
Ewelina, Kajen i Zola - 2015-01-29, 21:06

Najlepiej wszystkie kołtuny powycinać, nie ma sensu denerwować psiaka, a sierść szybciutko odrosnie :) Zwłaszcza delikatne włoski na brzuszku :)
Niebieska - 2015-02-02, 09:37

cześć,jestem wolontariuszką w bydgoskim schronie i ogłaszałam Kodiego jeszcze zanim do Was dotarł. odezwała się do mnie Pani z Łodzi w sprawie Jego adopcji. rozumiem,że obowiązują ankiety i wizyta przedadopcyjna (bo sama tak robie),potrzebuje tylko namiar na osobe prowadzaca adopcje,zeby pokierowala całą sprawa. :)
Iza Tutisowa - 2015-02-02, 10:23

Niebieska, odezwij się na PW, jestem opiekunem adopcji :)
Niebieska - 2015-02-02, 11:05

eej,a to jednak ten pies nie zostaje w DT na stałe?
bo dzwoniłam do kogoś z tej Fundacji (po napisaniu posta,jestem w goracej wodzie kapana :P ) i dostalam takie info,takze takie tez dostala tamta osoba...

Iza Tutisowa - 2015-02-02, 11:44

Niebieska, a kto takie informacje przekazał?
Niebieska - 2015-02-02, 11:51

osoba o tym numerze telefonu: 605 273 373
Iza Tutisowa - 2015-02-02, 13:27

Ok, dziękuję. Generalnie nie mamy jeszcze deklaracji DT czy pies u nich zostaje, czy nie. Więc póki co zapraszamy kandydatów :)

O tej decyzji na pewno poinformuję na forum jak najszybciej.

Kodowi Kamil i Agata - 2015-02-02, 21:45

Cześć, tu Kodi. Piszę do Was, żeby się pochwalić zdjęciami z weekendu, bo trochę się działo. Z rzeczy przyjemnych- po raz pierwszy w końcu mogłem sobie trochę pobiegać bez smyczy. Co prawda przyczepili mi coś długiego i pomarańczowego do obroży, ale miałem na polach pełną swobodę. Nawet biegalem za jakimś żołtym krażkiem - fajna sprawa dopóki nie zaryłem brzuchem w błoto :D A ja kąpieli błotnych wielkim fanem nie jestem, mimo tego, co wszyscy sobie pewnie myślicie :-P
A apropos kąpieli - tych w wannie też nie jestem wielkim fanem, ale w sobotę zostałem wniesiony (trochę się Kamil nasapał przy tym :mrgreen: ) do wanny i wykąpany. Nie było tak źle, ale po wszystkim musiałem chyba z 10 minut się otrzepywać. A potem dostałem ręcznik do poszarpania na leżu i jako turban na głowę. Podobno wyglądałem całkiem śmiesznie wg Agaty i Kamila. Moim zdaniem jednak dość głupio... :-/ No ale to sami oceńcie, bo wrzucam zdjęcie ( w końcu człowieki na fejsie też się wszystkimi zdjęciami dzielą to co mi tam... najwyżej się pośmiejecie :) ).
Ja w ręczniku:


I ja na spacerze (jeszcze zanim zaryłem w błoto :-o

Ewelina, Kajen i Zola - 2015-02-02, 21:49

:serce: cudnie wyglądasz Kodi i bardzo byłeś dzielny, że tę straszną kąpiel wytrzymałes :) No i fajnych masz ludzi, którzy Ci dali na pocieszenie nową szmatkę do gryzienia :) dziel się jak najwięcej zdjęciami, lubimy Cię oglądać !!
Calineczka - 2015-02-02, 21:50

No tak kąpiel czasami jest nieodzowna 😊 za to teraz pięknie będziesz wyglądać bo w tym ręczniku wyglądasz po prostu miodzio😍
Rufiakowa Amcia - 2015-02-02, 22:43

Omnomnomnom, jaki pyszny ręczniczek :lol:

Kodi, jest ci doprawdy do... pyska w tym turbanie :mrgreen:

Niebieska - 2015-02-03, 06:54

Iza Tutisowa napisał/a:
Ok, dziękuję. Generalnie nie mamy jeszcze deklaracji DT czy pies u nich zostaje, czy nie. Więc póki co zapraszamy kandydatów :)

O tej decyzji na pewno poinformuję na forum jak najszybciej.


to szkoda,ze wyszlo jak wyszlo.bo ogloszenia juz skasowalam,a Pani info dostala,ze pies ma dom...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group