To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - BELLA - 77

Kamila i Oskar - 2014-09-17, 12:17

ale super plaża :shock:
Rufiakowa Amcia - 2014-09-19, 22:08

Rewela! Oczywiście, zdjęcia gwizdnięte i puszczone w świat ;)
Asia i Bella - 2014-09-26, 18:30

Wróciliśmy :) . W Polsce jesień przywitała nas deszczem i zimnem...brr. Pozostaje oglądać zdjęcia i czekać do następnych wakacji . Poniżej tak jak obiecywałam kilka...no może kilkanaście :lol: fotek. A jeszcze tylko wyjaśnię, że dziewczyny na zdjęciach plażowych występują w kamizelkach, nie dlatego, że mają problemy z pływaniem :mrgreen: , tylko kwestia bezpieczeństwa i nasza wygoda. One potrafią odpłynąć naprawdę daleko, nie myśląc o tym, że musi starczyć sił na powrót do brzegu.
Plażowanie...



Posmarować Ci plecki? :mrgreen:


Plażowanie wykańcza...

Drzemka w cieniu...


W ogrodzie...

Polowanie na kolorowe rybki...

Przygotowania do grilla...

No i był grill... :mrgreen:

Gdzieś na szlaku...

Chłodzenie podwozia...

Pyszny arbuzik...


Konsumpcja fig prosto z drzewa...

Pozujemy...



Dla tych , którzy dotrwali do końca tej fotorelacji - figa :mrgreen: to znaczy całe drzewko :mrgreen:

Kamila i Oskar - 2014-09-26, 23:38

Piękne macie zdjęcia :)
Aga_TRuficzkowa - 2014-09-27, 00:01

Asia, upublicznianie tego typu dokumentów na psim forum, jest surowo zabronione, pod groźbą spędzenia kolejnych wakacji z gromadą (sztuk więcej niż dwie ) warcianych, sfochowanych, oglądaczy tych zdjęć, które teraz nastroszyły z zazdrości swoje futra i pytają o Wasz adres, za chwilę zaczną prosić o zorganizowanie transportu a do tego będą pisać donosy na swoich właścicieli, jak to im źle pod obecnym adresem.

A tak już zupełnie poważnie, to bardzo Wam zazdraszczamy takich wypas wakacji :-) :-) :-)

Iza Tutisowa - 2014-09-27, 12:18

Aga masz rację :D my już zazdraszczamy strasznie :)
SiSi i Brutus - 2014-09-27, 20:55

ja też zazdroszczę ! mimo że byłam na wakacjach w Gdańsku i moczyłem futerko, to widzę że za granicą lepiej może moje ludzie mnie zabiorą :D powiem im jak fajnie :D
Asia i Bella - 2014-09-27, 21:30

Przeczytałam gdzieś niedawno coś w tym stylu: Zabieram psa na wakacje bo,
wakacje z psem są przygodą, wakacje z psem są rozmerdane i radosne.
Podpisuję się pod tym obiema rękami, nie wyobrażam sobie wakacji bez naszych dziewczyn i to bez znaczenia, czy byłyby zaraz za domem, czy na drugim końcu świata :)
I nie myślcie, że trafiły nam się psy idealne, które bez obaw można wszędzie zabrać. Nic bardziej mylnego, mamy trudne psy, każda ma mnóstwo lęków i innych problemów, ale o tym może kiedy indziej. :)

Asia i Bella - 2014-09-28, 21:06

Nie ma to jak u siebie :)

Rufiakowa Amcia - 2014-09-29, 08:20

I jak ja teraz mam iść do pracy po takiej relacji??? :lol: :lol: :lol:

Cuda na kiju!

Asia i Bella - 2014-11-06, 09:57

KTOŚ nam dzisiaj obgryzł masło :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jeszcze chce mi się śmiać :mrgreen:
Dziwne, że całe nie zostało skonsumowane :mrgreen:

Kamila i Oskar - 2014-11-06, 10:09

tylko taki ładny wzorek zrobiła :mrgreen: - czy ja widze tam coś na kształt serduszka ?
Asia i Bella - 2014-11-06, 10:33

Kamila i Oskar napisał/a:
czy ja widze tam coś na kształt serduszka ?

No pewnie, teraz to widzę :mrgreen: , to pewnie z okazji zbliżającej się nam rocznicy wspólnego życia, kochane suczydło :serce: :serce: :serce:

Iza Tutisowa - 2014-11-06, 12:43

Wie co dobre :P
Kami, Kicz i Vivi - 2017-10-17, 08:02

Kolejne wieści od kolejnego Warciaka :)
Cytat:
Witam serdecznie,
faktycznie bardzo długo nic się nie działo w wątku Belli, aż mam wyrzuty sumienia. Czas tak pędzi, że nawet jak kiedyś miałam coś napisać, a okazało się, że nie mogę się zalogować bo zapomniałam nick , odpuściłam i skutek jest jaki jest.
U naszej Bellci wszystko w porządku. Dużo podróżujemy, spacerujemy, pływamy, taplamy się w każdym napotkanym bajorze, tulimy, tulimy i tulimy. Przytulanki Bellcia lubi najbardziej. Wiosną zrobiliśmy kurs Nose Work i teraz często szukamy cynamonu:) - tak dla przyjemności, Bella uwielbia tropić. Czas nieubłaganie leci - także dla naszych psów. Bella skończyła w styczniu 6 lat, chciałabym napisać, że spoważniała, ale to nieprawda :) . Jest nadal zwariowanym podlotkiem, wszędzie jej pełno. Zdrowotnie to w ubiegłym roku zdiagnozowaliśmy u niej początki spondylozy, więc obserwujemy bacznie czy nie zaczynają pojawiać się pierwsze objawy. Na razie nic nie wskazuje na to, że coś jej dokucza. Zdjęć mamy mnóstwo, ale tak jak napisałam wyżej nie potrafię się zalogować na forum i na pewno nie pamiętam jak wkleić zdjęcia. Kilka przesyłam w mailu. Bardzo proszę o pomoc w umieszczeniu w wątku Belli.
Pozdrawiam
Joanna Szymczak-Barszcz


Oczywiście przypomniałam Pani Asi Jej login, a hasło zostało wygenerowane na nowo, więc liczę, że niebawem do nas wróci :)

I trochę fotek:


Angelika i Spike - 2017-10-17, 10:38

Super, piękne fotki :)
Dzięki Kama za relację.

I zapraszamy do pisania znów, oby hasło znów działało i będziemy mogli cieszyć się wraz z właścicielami Belli ;)

Magda i Majlo - 2018-04-19, 15:52

nowe wieści od Belli :

"Bella jest zdrowa, szczęśliwa /tak myślę😀/ co prawda ma stwierdzoną spondylozę kręgosłupa, ale suplementujemy i objawów na razie żadnych nie ma, troszkę mamy sadełka po zimie, ale pracujemy nad tym. Jak porobimy jakieś nowe zdjęcia to postaram się podesłać. Pozdrawiam, Joanna Szymczak"

czekamy na obiecane zdjęcia :)

Monika i Mila - 2019-11-12, 20:12

Cytat:
Dzień dobry, u nas wszystko w jak najlepszym porządku :) Belcia niebawem - w styczniu skończy 9 lat, a dopiero co miała 10 miesięcy i do nas przyjechała. Kochamy ją bardzo, ona nas chyba też ;) Smutno, że ten czas tak szybko leci, ale cieszymy się że jesteśmy razem. Zdrówko Belli dopisuje, właśnie w przyszłym miesiącu wybieramy się zrobić przegląd, bo już pół roku minęło od ostatnich badań. I tak lecą nam wspólne latka, nie wiadomo kiedy i dlaczego tak szybko :) Wklejam kilka "świeżych" zdjęć naszego Bellutka.
Pozdrawiam





Enka_Arka_Sanka - 2024-09-30, 18:42

Bella odeszła za TM :cry:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group