To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - HEAVEN ma już dom w Poznaniu - 138

Ewa i Cindy - 2012-11-15, 00:03

do wyboru nowego domku jeszcze chwilka.. niunia musi być najpierw wysterylizowana :) będę informować wszystkich chętnych.. :)
NataliaZofia - 2012-11-15, 03:14

Trzy dni odrobaczania za nami,za tydzień ostatnia porcja.

Karma coś jej nie smakuje,potrafi caly dzien nie jesc i czekac az z litosci dam jej cos innego :P
Sprawdziłam ją i zwykle chappi ze sklepu zjadla a dzisiaj tą jej fundacyjną karmę polalam olejem, to podjadla.
Jednak najbardziej lubi gotowane np. makaron i serduszka z kurczaka :)

http://i50.tinypic.com/x58lg1.jpg

http://i48.tinypic.com/2wmgfpf.jpg

http://i47.tinypic.com/qnu5qg.jpg

M!S!A - 2012-11-15, 08:36

można dosmaczać psu suchą karmę jogurtami, serem białym czy też pasztetem, ale chappi bardzo prosimy nie podawać. To jest jedzenie bardzo złej jakości i nie jest wskazane aby psy ją jadły.
goldenek2 - 2012-11-15, 08:41

Wcale się nie dziwię, że walka o łapkę psicy trwa.... Cudna jest :-D
Rufiakowa Amcia - 2012-11-15, 08:42

Śliczne słoneczko :)
Gosia i Heaven - 2012-11-15, 10:42

Musimy poczekać cierpliwie na właściwą chwilę i decyzję...
No i trzymać teraz mocno kciuki, żeby pomyślnie przeszła tą sterylizację.
Ps. Ooo to widzę, że Ona taka wybredna jak moja poprzednia psinka. Ale też serduszka szły w ruch", makaronik, trochę oliwki, warzywa, czy miękkie chrząstki od kurczaka...
Pamiętam jeszcze, że... czasem tabletki na odrobaczenie mogą mieć wpływ na pewne pogorszenie apetytu. Ale na smaki to może być chętna zawsze... ;)
Ps. Piękne fotki, ehhh znowu będziemy wieczorem je przewijać" i wzdychać... :-P

NataliaZofia - 2012-11-15, 16:29

Chappi było podane w formie sprawdzenia tylko raz!
Karmę polewam olejem i podjada,ale gdy pojawia się gotowane,to jest szaleństwo :)
Jogurtów nie polecam nawet ludziom,bo o dobrą jakość ciężko...


Wszystko w niej jest świetne poza tym,że nadal bardzo ciągnie na spacerach no i czasem męczy tym ciągłym wtulaniem się kiedy muszę popracować na laptopie,ale cóż to za wady ;P

Nie niszczy,nie załatwiła się nigdy w mieszkaniu i zawsze wita z zabawką w mordce :D

M!S!A - 2012-11-15, 16:40

Możesz spróbować karmę suchą rozmaczać. Najpierw dość mocno i z każdym dniem coraz mniej aż do przejścia na suchą. Kilka psów w ten sposób udało się przekonać do suchej karmy co jest korzystniejsze od karmy gotowanej, bo ma w sobie wszelkie potrzebne składniki i dodatkowo podczas chrupania czyszczą się zęby :)
NataliaZofia - 2012-11-15, 18:14

Ona je karmę,ale po prostu ta jej nie przypasowała podawana bez dodatków :)
Pierwsze dni jadła jakąś ze sklepu zoologicznego dla wybrednych piesków(z kaczką) i nie było problemow.
Gotowane znika w chwile a sucha moze stac i nie ma obaw,ze sie przeje ;p

Co do przyszlego stalego domku. Z tego na ile ja poznalam moim zdaniem potrzebuje ciepła,ale też odrobiny pozytywnego zakręcenia i aktywności.
Jest mloda,lubi ruch,zabawę i kontakty z innymi pieskami.
Trzeba uwazac,bo bardzo podobaja sie jej rowery i na pewno gdyby nie smycz pobieglaby za kazdym. Kilka razy puscilam ja ze smycza obok bloku na kilka minut i w nocy kiedy nie ma halasu,ludzi itp. to nie oddalala sie za daleko i reagowala gdy wolalam.
Następnie radosnie biegła z cala sila wbijajac lepek w moje kolana :)
Jednak w ciagu dnia i na wiekszym terenie bym sie nie odwazyla,poniewaz jest czujna i zainteresowana otoczeniem.
Mam nadzieje,ze trafi do mlodych,odpowiedzialnych osob i bedzie zawsze szczesliwa w stabilnym domku :)

Poki co czekamy na informacje z pomoca transportu na sterylke w przyszla srode,bo ja nie mam samochodu i mozliwosci jego zapewnienia.
Wiem juz,ze musi byc na czczo i zal mi bidulki,ale to koniecznosc i dla jej dobra.

To na tyle :)

Ewa i Cindy - 2012-11-15, 21:02

Uwaga uwaga.. oficjalnie zmieniam suni imię na Heaven.. :)

Natalia.. oj jak fajnie że wam się udało umówić na sterylkę.. to niuńka będzie to miała za sobą :)

mam wielką prośbę do osób z Warszawy.. ktokolwiek może.. ktokolwiek chce... Natalia niestety nie ma samochodu i musi zawieźć Heaven do Kliniki z centrum na włochy a nie chce niuni ciągać autobusami.. ktoś jest nam w stanie pomóc w środę 21 listopada, zabieg jest umówiony, wcześniej trzeba zrobić badania więc niunia musi być na miejscu ok 13.. do odbioru będzie pewnie nie wcześniej niż 16-17

Aga, Tami i Lenka - 2012-11-15, 22:12

skąd dokładnie trzeba przewieźć Heaven?
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-15, 22:13

z jakiej częsci Waszawy?
Barbara - 2012-11-15, 22:14

Agnieszko cały transport jest na terenie Warszawy :)
Rufiakowa Amcia - 2012-11-15, 22:17

Walnę to sobie na walla, mam sporo znajomych w wawie, może a nuż ktoś coś... oki?
M!S!A - 2012-11-15, 22:21

Trasa z Powiśla na Włochy
Rufiakowa Amcia - 2012-11-15, 22:24

Przeredagowałam trochę na potrzeby zrozumienia przez ludzi spoza forum i wstawiłam u mnie na fb. I wpisałam Powiśle.
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-15, 22:24

Rozmawiałam z moja mamą, która mieszka w Warszawie i jeżeli nadal potrzebujecie transportu to może małą zaweiźć i odebrać 21.11
Dajcie mi znać czy jest to aktualne to podam tel do mojej mamy i Natalia umówi się z nią już bezpośredni :-)

Barbara - 2012-11-15, 22:26

Dziękujemy Agnieszko - jak zawsze możemy liczyć na Twoją pomoc :)
M!S!A - 2012-11-15, 22:27

No jasne Aga, ze aktualne bardzo dziękujemy :) Numer najlepiej wysłać do Ewy od Cindy :)
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-15, 22:29

ok, już wysyłam do Ewy, Do Natali już wysłałam :-)
Barbara - 2012-11-15, 22:30

Jeszcze raz wielkie dzięki Agnieszko :)
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-15, 22:34

nie ma za co :-) wysłałam już Ewie namiary na moją mamę :-) oby wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo :-)
Rufiakowa Amcia - 2012-11-15, 22:51

No to świetnie :)
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-15, 22:56

mam tylko prośbę o w miarę szybkie skontaktowanie się z moją mamą, żeby mogła sobie poustawiać swoje zajęcia. Już jej mówiłam, że sunia musi trafić do kliniki na około 13 a powrót bedzie około 16-17 :-)
Barbara - 2012-11-15, 22:58

Agnieszko ale najwcześniej jutro bo już 23 jest :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group