To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - KODI - 277

Warna - 2015-03-17, 17:57

Kodowi Kamil i Agata
Kodowi Kamil i Agata - 2015-06-24, 15:31

Cześć wszystkim , tu Kodi :D Dawno mnie nie było na forum, ale śpieszę donieść, że u mnie wszystko jest w najlepszym porządku. Zadomowiłem się we Wrocławiu już na dobre chyba. Nawet podróże samochodowe nie są już dla mnie stresem, zwłaszca , że ostatnio kończą się one często gdzieś nad wodą. Ostatnio tak się z tego ucieszyłem , że pognałem do wody ze smyczą i z nią popłynąłem :D
Życzę wszystkim miłego dnia i ciepłej wody w jeziorach na wakacje.
Kodi

Warna - 2015-06-24, 19:56

Jak miło, że się odezwałeś. Czekamy teraz na nowe zdjęcia. :-D
Kodowi Kamil i Agata - 2015-06-25, 12:26

W lipcu planujemy dłuższy wypad nad wodę to wtedy pewnie trochę zdjęć mi napstrykają :D Jak wrócę to wrzucę oczywiście.
No i mam nadzieję, że do tego czasu odrosną mi włoski, bo mnie ostatnio pani wet podgoliła troszkę, bo mam jakiegoś guzka co go trzeba smarować kremem. Mam nadzieję, że to nic poważnego, ale pewnie nie, bo krem jest dość smaczny jak go zlizuje :P
Do usłyszenia. Idę spać, bo dla mnie godziny od 8:00 do 16-17:00 to czas leżakowania :lol:

Warna - 2018-04-19, 20:30

Wieści od opiekunki Kodiego:
Dzień dobry,
u naszego złotego wszystko w porządku, dodam kilka zdjęć na Chacie na FB. Na forum niestety dość trudno dodawać zdjęcia, FB jest zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze :)
Pozdrawiam :)
Agata Steczek

Enka_Arka_Sanka - 2024-07-04, 14:06

Kodi odszedł za Tęczowy Most :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group