To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - MISIA - 40

Aga Szanti - 2011-02-01, 20:55
Temat postu: MISIA - 40
Pod opiekę Fundacji trafiła dzisiaj około 6-letnia Misia.

Sunia jest teraz u Marzenki od Taby i Nugata a jutro zamieszka w Domu Tymczasowym u GosiAli w Pucku :)

Stan zdrowia Misi oraz jej wiek określi w najbliższym czasie weterynarz.

Zamieszczam zdjęcia sunieczki:

Kilka dni temu:


Już u Marzenki :)


Mati i .... - 2011-02-01, 21:16

Śliczna pani :)
Skidder - 2011-02-01, 21:21

Misia:)

Niby kilka dni, ale mam wrażenie, że strasznie przerażony pies na pierwszym zdjęciu i uśmiechnięty goldas na drugim - to dwa całkiem inne psy:)

MarzenaTabaNugat - 2011-02-01, 22:04

Witamy ;) ;)

Piewrsze chwile spędzone z Misią...

Droga do Warszawy minęła nam spokojnie, Misia grzecznie przeleżała większość trasy chociaż niestety 3 razy zwymiotowała (zostałam uprzedzona że Misia ma tego typu problemu przy dłuższych trasach)

Zapoznanie z Tabcią i Nugacikiem bez żadnych negatywnych emocji, powiedziałabym że wręcz bez żadnych emocji...Moje psiaki widząc totalny brak zainteresowani ze strony Misi odpuściły dalsze zapoznania i tak zostało do teraz. Totalny brak zainteresowania.

Misia początkowo wydawała się bardzo zalękniona ale wydaje się że z każdą chwilą czuć lepiej i swobodniej w domu. Na ogródku biegała nerwowo. Do mieszkania na początku nie chciała wracać - przeszkodę stanowiło kilka schodków ( dodam że schodki są metalowe i dużo psiaków któe przewinęło się przez nasz domek również obawiało się tych kilku schodków...może dlatego że są metalowe.. ) pierwszym razem weszła na parówkę z moją delikatną pomocą, drugi raz już tylko wystarczyła parówka -i następny raz już był bez problemu. :rotfl:

Chociaż początkowo Misia wydawała się bardzo zalękniona, jestem przekonana, że przy odrobinie pracy "wyrośnie" z niej wspaniała pełna radości goldenka : Bez problemu wychodzi na spacerek, nie boi się domowych dzwięków, jest strachliwa ale bardzo zapatrzona w człowieka - ciągle domaga się głaskania - sama wpycha pyszczol pod rękę.

Jedzonko suche zjadłą z apetytem (na leżąco :shock: ;-) )

Wydaje się starsza niż 6 lat...

Gosia_Astra_Lara - 2011-02-01, 22:07

No proszę, jaka zmiana !:-) Super!
Przy okazji i w między oczekiwaniu na Sunię mogę prosić o zmianę nicka z GosiAla na Gosia&Astra&Lara ? Proszę:-)

Aga Szanti - 2011-02-01, 22:07

a zdjęcia :P :?:

my lubimy dojrzałe goldenie panie, są takie miluśne :)

Aga Szanti - 2011-02-01, 22:58


MarzenaTabaNugat - 2011-02-02, 01:02

Na wieczornym spacerku Misia była baaaardzo radosna aż miło było patrzeć ;)

Wewnątrz osiedla mamy małą polankę gdzie już po spacerku puściłam Misię -teren jest ogrodzony no i o tej porze żadnej żywej duszy oprócz nas. ;)
Własnym oczom nie wierzyłam jak Misia zmieniła się z zalęknionej suni w rozbrykaną szczęśliwą goldenkę. Biegała, "robiła kółka" , zaczepiała Tabulę (nawet chwilę się pobawiły) ganiała się z Nugacikiem, tarzała w śniegu :shock: :shock: :mrgreen: :rotfl: :rotfl:

Teraz śpi sobie obok mnie dziewczynka :oops: :oops: .

Gosiu fajny tymczas Ci się szykuj :) (oby zdrówko też suni dopisywało...)

Gosia_Astra_Lara - 2011-02-02, 07:52

Już nie mogę się doczekać! :-)
bielan - 2011-02-02, 17:12

GosiAla napisał/a:

Przy okazji i w między oczekiwaniu na Sunię mogę prosić o zmianę nicka z GosiAla na Gosia&Astra&Lara ? Proszę:-)

Gosiu u nas na forum nie ma opcji by nick składał się z takich znaków jak & , więc niestety nie.
Chętnie Ci zmienię ale na jakiś inny :-D

MarzenaTabaNugat - 2011-02-02, 18:55

Misia jest już z Gosią :)

Wiem że to mało możliwe ale już po jednej nocy spędzonej u Nas Misia od rana zachowywała się całkiem innaczej. Szalała na ogródku, zaczepiała Tabcię do zabawyv(zdjęcia prześlę do Agi aby wstawiła dla niedowiarków ;-) ). Kolega jak przyjechał do mnie dzisiaj - przywitała go merdającym ogonkiem :)

Droga minęła nam bez "większych" przygód - raz zwymiotowała i niestety zsikała się w samochodzie mimo kilku przerw ( już na wczorajszym wieczornym spacerku Misia posikiwała wielokrotnie więc bez wizyty u weta jednak się nie obejdzie.)
POza tym Misia grzecznie leżała sobie całą drogę :mrgreen: :rotfl:

Powodzenia Misiu!!!

bielan - 2011-02-02, 19:22

Dzięki wielkie za pomoc firmie Pharma Trials-Polska Sp. z o.o. :-)
Barbara - 2011-02-02, 19:42

bielan napisał/a:
Dzięki wielkie za pomoc firmie Pharma Trials-Polska Sp. z o.o. :-)

i MARZENCE :)

Gosia_Astra_Lara - 2011-02-02, 20:13

Dziękuję , Marzenko za dowiezienie do mnie tej kruszynki!
Potwierdzam wszystko to, co dziewczyny wcześniej napisały. Misia jest spokojną sunią, która bardzo grzecznie przywitała się z moim stadkiem. Zrobiła rundkę po ogródku, przyjęła ode mnie kilka smaczków, teraz odpoczywa w kąciku koło kanapy.
Zdjęcia wyszły mi nieciekawe więc jutro wyjdziemy do ogródka i pstrykniemy coś dziewczynce.
Pierwsze , na co zwróciłam uwagę to megaprzerośnięte pazury , które trzeba będzie skrócić.
Mam w domu urosept, czy podać Misi czy poczekać na wyniki badań?

ps. to jeśli można , może Gosia_Astra_Lara? Może być też po przecinku:-)

bielan - 2011-02-02, 20:16

Dzięki wielkie Gosiu za pierwszą relację :-)

GosiAla napisał/a:

Pierwsze , na co zwróciłam uwagę to megaprzerośnięte pazury , które trzeba będzie skrócić.
Mam w domu urosept i furagin , czy coś podać Misi czy poczekać na wyniki badań?


Ja bym poczekał na wizytę u weta :-)

M!S!A - 2011-02-02, 20:41

Gosia_Astra_Lara napisał/a:
urosept


A czy Urosept nie jest właśnie moczopędne?

Aga Szanti - 2011-02-02, 22:08

Zdjęcia Misi jeszcze z Marzenkowego ogródka:


Edyta - 2011-02-02, 22:31

jak nie wiele psu potrzeba do szczęścia :) u Marzenki jak u mamy :)

Gosiu nie podawaj żadnych leków, wyniki będą miarodajniejsze, a rano łap siusiu :mrgreen:

Gosia_Astra_Lara - 2011-02-02, 23:38

Edyta, ze środkowego strumienia będzie dobrze? :-)
Aga Szanti - 2011-02-02, 23:48

według mnie idealnie :mrgreen:
Gosia_Astra_Lara - 2011-02-03, 21:46

Dzisiejszy dzień bardzo spokojny. Większość dnia przeleżałam w łóżku więc zdjęć jest tylko kilka.
Tu podaję linka bo coś mi się znowu nie udaje wstawianie :-(
https://picasaweb.google.com/olszak72/MisiaUroczyTymczasik#

Gosia_Astra_Lara - 2011-02-03, 21:51

Ogon ma długaaaaaśny...ile błota da się na nim wnieść do domu....:-)
Ulubione miejsce do odpoczynku:

Gosia_Astra_Lara - 2011-02-03, 22:03

i jeszcze filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=FcqJ08ebz10

hayena - 2011-02-03, 22:12

Marzenko Misia mogła siusiać ze stresu.Naszej Tequilce też się to zdarzało i było to wywołane stresem w 100 %.Wierzę,że to minie.Piękna psica.
Edyta - 2011-02-03, 22:32

Gosia_Astra_Lara napisał/a:
Edyta, ze środkowego strumienia będzie dobrze? :-)


Gosiu sorki, że dopiero teraz odpisuję, jesli jeszcze nie pobrałaś to tak mocz po nocy i środkowy strumień - jak się uda :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group