To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - TORRES - 37

Barbara - 2011-08-03, 22:31

Ale pięknie się mu urosło :) Super, może jeszcze jakaś fotka?
Basker - 2011-08-03, 22:35

Czy to ten sam pies?? :-D Jest przepiękny :brawo: Wnioskuję o więcej fotek :mrgreen:
Basker - 2011-08-03, 22:36

basia1 napisał/a:
Ale pięknie się mu urosło :) Super, może jeszcze jakaś fotka?


oooo za długo pisałem i nawet nie zauważyłem ,że mamy to samo na mysli BAsiu :>

Aneta i Torres - 2011-08-03, 22:45

U nas wszystko w jak najlepszym porządku :-) W załączeniu przesyłam kilka zdjęć.


Basker - 2011-08-03, 22:52

A tam najwyżej się powtórzę :-> ale uwielbiam ,,duże" goldeny - przepiękny :-D
Aneta i Torres - 2011-08-03, 22:58

No tak trzeba przyznać, że kawał psa z niego. Ale on sam nie zdaje sobie sprawy z tego gdy wchodzi mi na kolana :-)
bielan - 2011-08-03, 23:08

Świetnie się ma Torresik u Ciebie :-D
Aneta i Torres - 2011-08-03, 23:47

Odpowiadając na pytanie czy to ten sam pies to odpowiadam że nie jest! Bardzo się zmienił, przyzwyczaił, przystosował, pokochał i nareszcie czuje się swobodnie i bezpiecznie :-)
Aneta i Torres - 2011-08-07, 17:15

Witam
Potrzebuję informacji co robić (poza zaleceniami weterynarza) przy zapaleniu skóry. Torresowi w piątek zrobiło się na łopatce o wielkości ok 12 cm a wczoraj pod pyszczkiem ok 3 centymetrów. Lekarz zalecił w piatek Rivanol ale Torres nie dał się dotknąć więc w sobotę poszliśmy znów. Weterynarz chciał podać antybiotyk domięśniowo ale Torres nie zdecydował się na zastrzyk (delikatnie mówiąc). Więc pozostało podawanie dopyszczkowo. Niestety nie znam nazwy bo dostałam tabletki w woreczku bez nazwy. I wypisał receptę na oxycort z antybiotykiem w sprayu. Może mu brakuje jakiś witamin?

Jerzy Kora - 2011-08-09, 00:45

Hot spoty niestety, jako bakteryjne zakażenie skóry, wymagają wysuszenia i zlikwidowania zakażenia. Wygolenie włosów taj na wysokość 1mm, też powinno pomóc,

Następnym, razem weź psa między nogi, zapanuj nad nim. Oczywiście stoicie w tym samym kierunku. Weterynarz operuje z tyłu. Do Ciebie należy opanowanie psa. Mozęsz też nauczyć go zakładania kagańca, Będzie bezpieczniej.

Aneta i Torres - 2011-08-09, 21:52

Kupiłam kaganiec i nawet pozwala sobie go założyć ale to jak w nim wygląda :-) Na początku widok poprostu jest śmieszny ale potem on patrzy tak jakby mówił "i co mi zrobiłaś wstrętna Pani". A jeżeli chodzi o zapalenie to całe szczęście już prawie się zagoiło. Dziekuję za rady. To właśnie jest super w tej Fundacji że zawsze można liczyć na was :-)
Jerzy Kora - 2012-04-20, 09:27

Torres'ku. Co tam u Ciebie słychać ? Dopytują się o Ciebie Przyjaciele.
Wiki Megulowa - 2012-04-20, 11:39

O wow! Jesteście z Libiąża? Ja z Chełmka, jeśli Wam nie przeszkadza, ze jestem niepełnoletnia to może umówimy sie kiedyś na spacerek?
Aneta i Torres - 2012-04-20, 21:25

Bardzo chętnie :-)
Aneta i Torres - 2012-04-20, 22:06

Mam córkę dwa lata starszą od Ciebie, więc napewno się dogadamy:-) Zapraszam na fb to się umówimy. Aneta Grochal
Jerzy Kora - 2012-04-21, 00:06

Pamiętajcie o foteczkach :) . Proszę.
Wiki Megulowa - 2012-04-21, 08:03

Wysłałam PW :)
Wiki Megulowa - 2012-08-01, 07:08

Co tam u Torresika? Może jakieś nowe fotki... :mrgreen:
Hania, Bodzio i Mery - 2017-10-23, 21:10

Witam wszystkich forumowiczow :-) Jako opiekunka poadopcyjna TORRESA otrzymalam dzisiaj wiadomosc mailowa od Anety z Libiaza :lol:
Krotko, ale pozytywnie, a to jest najwazniejsze :-D

Witam
U Torresa wszystko ok :) mój staruszek ale nadal z błyskiem w oku.
Dziękuję za pamięć i serdecznie pozdrawiam

My wszyscy rowniez pozdrawiamy i prosimy o kika slow i zdjec TORRESA na Forum lub w Chacie Warciaka :oops: Do uslyszeia <3

Kasia i Furias - 2018-05-01, 09:49

Mamy informację z domu Torresa:
"Dzień dobry,
U Torreska wszystko w porządku. Dziękujemy za pamięć :)
Pomimo że już trochę staruszek z niego jest nadal pogodny i szczęśliwy. Jak to większość Goldenków."

rodzina Zeldy - 2019-11-14, 18:03

informacja od opiekunki Torresa:
Witam
Torres jest już starym psem. Ma 13 lat. Bolą go stawy przy wchodzeniu na schody, które pokonuje z dużym wysiłkiem ale niestety on jest domowym pieskiem i musi być ze mną, nie chce zostawać na dole pomimo wygodnego legowiska
Inne dolegliwości ma niezwykle rzadko. Głównie biegunka po zmianie suplementów na kości. Raczej normalne zjawisko.
Nadal jest pogodnym psem ale teraz już głównie spi mój emeryt.
Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać
Od lat tworzą zgrany team z owczarkiem niemieckim i żółwiem i tak żyją sobie z dnia na dzień ku Naszej radości :)

Pozdrwaiam

Aneta Grochal

rodzina Zeldy - 2019-11-14, 18:10

zdjęcia Torresa :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group