To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - OKA - 62

Aga Szanti - 2016-03-02, 23:55

Dziewczyny chyba się podmieniły rozmiarami :-P






Gośka i Cody - 2016-03-03, 09:11

Niewiarygodne jak Oka się zmieniła :> Gdzie się podziała ta chudzina sprzed lat ;-)
Hania, Bodzio i Mery - 2017-10-15, 21:09

Witam OKE i jej domownikow :) Nic nie slychac o dalszych losach OKI od roku :( Jak sie miewa dziewczyna, czy jest zdrowa i dobrze sie czuje ??? Chetnie wszyscy zobaczylibysmy nowe zdjecia zlotej damy:)
Bardzo serdecznie prosimy o odezwanie sie do nas forumowiczow za co bede bardzo wdzieczna :)
A przy okazji zapraszam tez do naszej warcianej rodzinki, tzn. do Chaty Warciaka na Facebooku /https://www.facebook.com/groups/444551455739393/ /, gdzie wszyscy dzielimy sie swoimi radosciami i smutkami zwiazanymi z naszymi zlotkami oraz wklejamy ich piekne fotki :)
Pozdrawiam razem z warcianym DIESLEM oraz moja OLIWKA :lol:

Kami, Kicz i Vivi - 2017-10-16, 08:36

Kochani, otrzymałam krótką wiadomość od właścicieli Oki, ale za to masę zdjęć :)
Cytat:
Zdjęcie, gdzie stoją 3 psiaki zrobione zostało chwilę po adopcji Oki, razem z Leną (też Wasza podopieczna) i naszym niewydarzonym kiwikiem. Zdjęcie, gdzie są dwie cudowne goldenie głowy to ostatnie zdjecie dziewczyn że wspólnego spaceru, Lena juz potem nie dawała rady, chwilę później zmarła ;( oka przez chwilę była osowiała, ale poradziłyśmy sobie :)

Hania, Bodzio i Mery - 2017-10-16, 22:26

Dziekujemy za ten wpis :) Szkoda tylko, ze Iwonka sama osobiscie nic do nas nie pisze :( Ale cieszymy sie, ze u OKI wszystko w porzadku :) <3
Pozdrawiamy i calujemy i mimo wszystko uparcie prosimy o okresowy kontakt z nami :)

Magda i Majlo - 2018-05-01, 15:36

Nowe wiesci od Pani Kasi opiekuki cudownej Oczki :) :

"nad widawą, niedaleko domu, obowiązkowe kąpanie później w wannie (promieniuje szczęściem) i reszta nocy w łóżku, jeszcze wtedy z dodatkowym kotem"









"Oczka uwielbia małe koty, traktuje je jak swoje dzieciaki, śpią razem, są przez nią myte i chronione przed starszym kotem. Oka jest psem myśliwsko-łóżkowym z ogromnymi pokładami miłości w środku :) "







"Zdjęcie, gdzie jesteśmy w trójkę na spacerze było chyba ostatnim, gdzie udało mi się złapać Lenę jeszcze swobodnie chodzącą na spacerze. Chwilę pozniej Lena zaczęła chorować i chodziłyśmy już tylko dookoła płotu, blisko domu. Spacery z ich trójką były najlepsze, cudowne wspomnienia :) "









"Pozdrawiamy :)

Kasia, Oka, Kiwik, Agat (wszyscy Bednarz :D ) "






Angelika i Spike - 2018-05-05, 10:45

ale cudny rudzielec :D
Nanka i Beza - 2018-05-10, 18:06

ale Wam zazdroszczę tej miłości do kotów :( moja Beza najchętniej pogoniłaby wszystkie do Australii...
Monika i Mila - 2020-01-06, 17:29

Oka za TM


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group