To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagaj±cej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - GOFER - 127

Aga_TRuficzkowa - 2012-06-12, 20:44

Wybrały¶my się dzisiaj z Moni± na spacerek aby przegonić troszeczkę nasz czterołapy,Goferek ¶licznie się pilnuje ,ma niespożyt± energię ,ale jako jedyny co jaki¶ czas musiał sobie klapn±ć aby odpocz±ć.
Teraz patrzcie i podziwiajcie :-) :-)


M!S!A - 2012-06-12, 21:03

Ależ on ma piękny kolor- do schrupania jest. Aga super zdjęcia. 3 ostatnie najlepsze :)
Mila i Sari - 2012-06-12, 21:17

3 od końca ¶wietne, piękne goldenkowe minki. :)
AniaMilo - 2012-06-12, 22:32

super fotki przyczajony tygrys ukrytu smok hihi
Moni¶ i Maks - 2012-06-13, 09:33

taaa ja też byłam w szoku... Gofer się pilnował, ale Maksio też go pilnował. W domu bardzo szybko zregenerował siły i po 2 godzinkach już brykał, tylko Maksior leżał spokojnie :-D
tylko jest problem z zostawaniem w domu, po południu musieli¶my wyj¶ć i s±siadka powiedziała, że walił w drzwi :-(

Moni¶ i Maks - 2012-06-13, 09:35

A foty s± słodkie zwłaszcza te z Trufl± i Maksiem w tle :mrgreen:
Rufiakowa Amcia - 2012-06-14, 00:09

To taki gatunek poczwar trawiastych :D Naprawdę, na tym wspólnym zdjęciu sprawiaj± wrażenie zgranej paczki. Omawiaj± strategię tarzania, czy kopania norek? "Posłuchaj, w razie jakby co, zastawiasz go od lewej, Maksiu od tyłu, a ja robię podkop. I kret jest nasz!"
Moni¶ i Maks - 2012-06-14, 08:26

Trafne spostrzeżenie :lol: :lol: :lol: :lol:
solimonia - 2012-06-15, 12:13

Obejrzałam zdjęcia i poczytałam o tym cudniastym rudzielcu i jestem nim zachwycona. Czy pokochałby moje dzieciaki. Może uda mi się go zaadoptować!? Jak patrzę na niego to żal mi, że go tu przy mnie nie ma...
Moni¶ i Maks - 2012-06-15, 12:44

On sam jest jak dziecko :mrgreen: cała banda kiedy skacze po kanapie to aż dach podskakuje :evil:
Moni¶ i Maks - 2012-06-15, 12:51

A wła¶nie - dzięki za krople dzi¶ doszły. Zaobserwowałam, że kiedy id± na spacer we dwóch to maks atakuje inne psy, Gofer oczywi¶cie nie pozostaje w tyle, no utrzymać takie ci±gniki to nie lada sztuka. Mam wrażenie, że Maks odstrasza inne psy bo czuje się odpowiedzialny za Gofera. A co najlepsze Maks zawsze oblizuje mu pysk po jedzeniu :lol:
Rufiakowa Amcia - 2012-06-15, 20:33

Moni¶ i Maks napisał/a:
A co najlepsze Maks zawsze oblizuje mu pysk po jedzeniu :lol:


Czyli oddaje honory szefowi :D Psy s± niesamowite...

Moni¶ i Maks - 2012-06-15, 22:26

Dla mnie to raczej wygl±da na - stary nie chlap bo szefowa sie wkurzy :mrgreen:
Moni¶ i Maks - 2012-06-15, 22:28

A tak przy okazji to Gofer mial smaka na smycz Maksa i j± nieco skonsumował :evil:
Moni¶ i Maks - 2012-06-21, 16:52

Kilka dni siedzę ze swoj± sfor± w grębkowie, niestety mam problem z przesłaniem fotek babciny komp nie czta mojej karty z aparatu. A dzieje się wiele......Gofer zjadł smycz, wczoraj chłopu wykopali z Maksiem doły na polu :mrgreen: wyk±pał się w oczku wodnm i wypija z niego wode choć ma w misce :-? rozkopał babciny klomb calusieńki :evil: kwiaty dookoła, ziemia dookoła porozrzucana. A tak krok w krok chodzi za Maksiem. Codziennie kilka godzin gonitwy po polach i rarytasy z babcinej kuchni to jest życie choć po ostatnim zdewastowaniu klombu czarno widzę teraz rarytasy z kuchni :lol:
Aga_TRuficzkowa - 2012-06-21, 16:59

Monia Ty zabieraj psy i uciekaj ,bo Cie mama zabije za te klombiki, już widzę ich rado¶ć ,kiedy kwiatki fruwały na prawo i lewo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moni¶ i Maks - 2012-06-21, 18:37

Kochana aż tak Ľle nie jest, a drug± smycz zjadł Gofer, kupiłam dzi¶ now±. Drzewko przyciełam, zgrabiłam ziemię i posadziłam to co ocalało z kwiatów. Dzi¶ wykopali jeszcze 4 doły na polu u Laskowskiego, facet pomy¶li, że to dziki :mrgreen: Nie wiem co tam jest pod ziemi± ale jak tylko wbiegaj± na te ł±ki to od razu noch w trawę i dawaj kopać.
MartynaiSkitek - 2012-06-22, 15:08
Temat postu: Gofer
Witam,
Czy Gofer nadal nie lubi zostawać w domu? ;)

Moni¶ i Maks - 2012-06-22, 20:24

Powoli się uczy, nie od razu Kraków zbudowano :mrgreen: Na pewno przed pozostawieniem go w domu trzeba wybiegać Gofera i zostawić mu zabawki, ja zastawiam też kartonem drzwi żeby w nie nie drapał i to działa
Moni¶ i Maks - 2012-06-22, 20:31

Gofer ma potężne pokłady energii :mrgreen: Dzi¶ znów kopali doły na ł±kach, tylko nie wiem czego szukali bo nornice to już dawno wyniosły się dalej jak ta banda oszołomów wpadła na ł±kę :-? Dołki na naszym trawniku to "piku¶" do tego co zostało na ł±kach normalnie glebogryzarka się chowa. A tak jest bardzo posłuszny, ma dobry apetyt, lubi taplać się w kałużach i wszelkiego rodzaju sadzawkach. Uszy już znacznie lepiej, apetyt też dopisuje, no i został Gofer grębkowsk± maskotk± :mrgreen:
Aga_TRuficzkowa - 2012-06-22, 20:34

Monia to Ty może zatrudnij chłopaków u rolnika do orania pola ,to jeszcze może co¶ zarobisz :-) :-) :-)
Moni¶ i Maks - 2012-06-23, 10:01

Pomy¶le nad tym :mrgreen:
Gofer jest w miarę grzeczny za to Maks :evil: zachowuje się gorzej jak wiejski Burek.
Punkt widokowy maj± na balkonie, st±d można obszczekać krowy, samochody, nawarczeć na s±siadkę = ja też nie bardzo j± lubię......

MartynaiSkitek - 2012-06-23, 14:19

:) ¦liczny jeste¶ Goferku :)

A jak z załatwianiem się w domu? Zdarza mu się? :)

Poszukuję kumpla dla mojego psa i kolejnego towarzysza dla siebie :] Pieseczka mogłabym zaadoptować dopiero na pocz±tku sierpnia, ale już się rozgl±dam, a Gofer mnie zauroczył...

Aga_TRuficzkowa - 2012-06-23, 17:23

Martynko ,dziękujemy za wypełnienie aplikacji, w najbliższym czasie kto¶ się z Tob± skontaktuje.
Goferek w tej chwili jest na wywczasie , więc jego Pani za wiele nie napisze.Je¶li chodzi o załatwianie się w domu to jeszcze do niedawna ten problem istniał, nie wiem jak jest w tej chwili,ale Monia na pewno o tym napisze. :-)

MartynaiSkitek - 2012-06-23, 17:37

Czekam w takim razie cierpliwie :)

Monia wytarmo¶ Goferka ode mnie :) :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group