To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - POLA - 113

Jerzy Kora - 2012-06-08, 01:15
Temat postu: POLA - 113
Dzisiaj pod opiekę fundacji trafiła 5 cio letnia sunia. jakiś czas temu znaleziona w bardzo kiepskim stanie. Sunia przeszła rekonwalescencję w Rzeszowie i trafiła teraz do DT w Warszawie.

Bella jest bardzo łagodną sunią. Jest po przejściach więc potrzebuje domu gdzie nowy opiekun odda jej serce:) Bella bardzo kocha dzieci, lubi towarzystwo innych psów i nawet kotów. Jest jeszcze troszke nieufna ale tutaj potrzeba czasu a w szczególności dużo spokoju i cierpliwości. Bella jest sunią o super charakterze,łagodna,przyjazna.Na spacerach bardzo się słucha,nie ciągnie na smyczy, jest ogólnie bardzo karna i wpatrzona w człowieka. Bella potrzebuje domu gdzie będzie toczyło się normalne życie,gdzie jest ruch,spacery,inne zwierzęta,dzieci . W domu jest bardzo spokojna,leży,spi. Jest ogromnym łakomczuchem jak to golden ale ponieważ była bardzo wychudzona, potrzeba czasu aby nabrała właściwej wagi. Ogólnie Bella jet wspaniała!


Basker - 2012-06-08, 09:41

Okropną miała ranę :-(

Dobrze,że już się zagoiła. A wiadomo co było przyczyną?

Agata i Luśka - 2012-06-08, 12:35

Piękny piesek. Dobrze, że jest Warta... :]
Jerzy Kora - 2012-06-08, 12:35

Sunia została znaleziona w stanie skrajnego wyczerpania i z taką raną w mieszkaniu, którego właścicielka "odeszła do nieba". Całe szczęście ktoś zdążył na czas.
Jerzy Kora - 2012-06-08, 12:39

Agata napisał/a:
Piękny piesek. Dobrze, że jest Warta... :]


Dobrze że wszyscy tu jesteśmy. Sunia też na pewno jest wdzięczna Sylwi, dotychczasowej opiekunce. To ona wyleczyła sunię i teraz przekazała ją do adopcji. :)

Rufiakowa Amcia - 2012-06-08, 12:45

Ooooj, no naprawdę kiepsko to wyglądało :/ Bidunia, podwójnie się nacierpiała, bo oprócz rany na skórze, na pewno też i serduszko tęskniło :( Teraz już tylko do przodu!
Agata i Luśka - 2012-06-08, 12:59

Tak, wszyscy współpracujący z Fundacją to wspaniali i oddani ludzie. Świetnie, że istniejecie! Gdyby nie takie organizacje jak Wasza, zabrakłoby mi argumentów, żeby wytłumaczyć swoim dzieciom, że świat nie jest do gruntu zły. Cieszę się bardzo, że są mądrzy, odpowiedzialni i pracowici ludzie, którzy potrafią poświęcać swój czas i pieniądze na pomoc innym... Nasza Lusia ma spiłowane ząbki, męczy ją chodzenie, na szczęście nie wiemy, co jeszcze przeżyła, bo chyba pękłoby nam serce. Ją też mamy dzięki Wam!
AniaMilo - 2012-06-08, 19:29

zeczywiscie rana wyglądał niezaciekawie dobrze ze już zaleczona ;) .. piękna Goldaska i widać z pysia ze bardzo mądra i kochana :mrgreen:
Asterkowy Krzysztof - 2012-06-08, 19:55

Piękna sunia wielkie serca ludzi z fundacji dadzą jej drugą szanse :->
Agata i Luśka - 2012-06-11, 22:57

:> Co słychać u pięknej Loli-Belli? Przybrała na wadze, chudzinka? :>
AniaMilo - 2012-06-11, 23:19

Pancia zajeta kizianiem i zachwycaniem :mrgreen:
Jerzy Kora - 2012-06-11, 23:22

Widać zmiany na lepsze.

Jak zwykle każdy nowy dzień to nowy pies. Przez pierwsze dwa dni Pola była bardzo niespokojna. Nie za bardzo akceptowała Dianę - rezydentkę - młodszą sunię.

Dzisiaj dziewczyny wyluzowały. Trochę na siebie poskakały i po tym zaakceptowały swój status i jest już spokojnie.

Dobre jedzonko, witaminy.

Pola odwiedziła też weterynarza. Ten ocenił stan zdrowia suni, przepisał maść na uszy, odrobaczył i z następnymi stresami DT zdecydowało, że poczeka ze dwa tygodnie.

Jutro mamy obiecane foteczki Loli :)

Jerzy Kora - 2012-06-13, 22:37

Parę fotek :)

Chwila odpoczynku


Czy ktoś tu jest?



Chyba ręka przyjaciela :roll:



A teraz odpocznę ze swoją nową koleżanką



I razem na spacerek. "Co masz tam ciekawego?"



No ile można czekać? Usiądę ale mam wszytsko pod kontrolą




No i proszę. Opłaciło sie. I do tego lepiej usiadłam od koleżanki :mrgreen:



A teraz na rekonesans



Tak troche z boczku pójdę, Tu bezpieczniej



Ale z daleka od gwaru ulicy wolę z koleżanką.


Coś tak czuję że tu mi będzie dobrze. Oczaruję ich swoim uśmiechem :-D



Do zobaczenia. Życzcie mi szczęścia. :P

Rufiakowa Amcia - 2012-06-14, 00:04

Jejuś, Lolu, Ty jak młódka wyglądasz, a nie dorosła panienka! Uśmiechem naprawdę czarujesz i widzę też, że jesteś bardzo uważnym obserwatorem smaczków! Zajęłaś naprawdę najlepszą pozycję do ręki :D W ogóle, jak tak siedzicie przed spacerkiem z koleżanką, to wyglądacie, jak bliźniaczki! Dwa bieluchne uśmiechnięte pyszczki, to musi być wielka przyjaźń :D Z całego psiego serduszka życzę Ci szczęścia, merdam do Was, Dziewczyny!
Rufek :)

A ja Rufciowi wtóruję :D Amcia

AniaMilo - 2012-06-14, 01:55

normalnie dziewczyna pieknieje z dnia na dzien i zeczywiscie jak blizniaczki piekna jestes :lol:
Warna - 2012-06-14, 09:48

Jakie cudne dwie dziewczynki. Wiecie, że oszalałam na punkcie małych, białych dziewczynek i każda, którą teraz widzę wywołuje we mnie natychmiast uczucia macierzyńskie.
Agata i Luśka - 2012-06-14, 10:09

:] Rzeczywiście obie są urocze. :] Talkie dystyngowane ;)
Barbara - 2012-06-14, 11:19

Śliczne :)
Mila i Sari - 2012-06-14, 13:59

Jak widze takie slicznoty, to od razu mam ochote ciezko pracowac na domek z ogrodkiem, zeby skompletowac wieksze stadko. :mrgreen:
Viggowa - 2012-06-14, 22:34

Znalazłam ludzi chętnych do adopcji :-)
Jerzy Kora - 2012-06-15, 09:56

Viggowa napisał/a:
Znalazłam ludzi chętnych do adopcji :-)


Super. Pierwszeństwo ma co prawda DT , ale może jak nie Pola to inny pies? :)

A u Poli coraz lepiej


Cytat:
Pola przez tydzien dobrała 2 kg!!!

Wygląda na szczęśliwą. Szczególnie rano, kiedy obie ładują sie do naszego łózka.

Na spacerach jest różnie. W czasie spaceru potrafi się wycofać, przestraszyć czegoś.
Osowieje, sztywnieje, nie chce isć dalej. Po chwili ten stan przechodzi i biegnie
dalej. Zdarza się to tylko w lesie, nigdy na spacerach przy domu.
Kiedy jestesmy juz w garażu po takiej lesnej wycieczce, wszystko mija,
jak ręką odjął.

Jerzy Kora - 2012-06-15, 13:56

Pola zdobyła serce swojej nowej rodziny bardzo szybki. Dzisiaj, DT zwrócił się do Fundacji o to, by Pola została w swoim domu tymczasowym na stałe.
Nie możemy stawać na drodze rodzącej się tak wspaniałej miłości........

Decyzja o adopcji można się spodziewać w każdej chwili. :)

Viggowa - 2012-06-15, 16:40

Super! Szybko znalazła rodzinę :-) Mam nadzieję zatem, że uda mi się zachęcić tych państwa do adopcji innej suczki.
Barbara - 2012-06-15, 16:43

Viggowa napisał/a:
Super! Szybko znalazła rodzinę :-) Mam nadzieję zatem, że uda mi się zachęcić tych państwa do adopcji innej suczki.

Bardzo prosimy - zachęcaj :) Na pewno znajdzie się inny psiaczek dla nich :)

Asterkowy Krzysztof - 2012-06-15, 17:21

Potwierdzam nie mogliśmy adoptować Luśki czego bardzo żałowaliśmy ......a teraz jedziemy nad morze po naszego Asterka ,wszystkie psiaki są kochane i na pewno zasługują na kochający dom :-) :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group