To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

ZAPRZYJAŹNIONE PSY - MILA

M!S!A - 2012-08-20, 09:47
Temat postu: MILA
Zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc pani Eliza, która uratowała od eutanazji śliczną sunie- mix podhalana z goldenem. A oto prośba pani Elizy :
Witam,
zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w znalezieniu DS lub DT dla suni Milci. Została przeze mnie wzięta ze schroniska, gdzie miała zostać poddana eutanazji z powodu nowotworu gruczołu mlekowego. W tej chwili czeka na wyniki badań, jeżeli okażą się rokujące Milę przejdzie zbieg usunięcia listwy mlecznej oraz sterylizacje, koszt zabiegu 450 zł plus badania i leczenie pooperacyjne. Sunia pomimo, że dużo przeszła wciąż pozostaje bardzo przyjazna i ufna wobec człowieka. Akceptuje dzieci oraz psy, nie przepada za kotami. Bardzo szybko się uczy. Potrzebuje kochających opiekunów, którzy przyjmą ją niezależnie do stanu jej zdrowia oraz zapewnią dużo ruchu.Bardzo dziękuję za każdą pomoc okazaną Mili. Mam w tej chwili w swoim DT 14 zwierząt - koty i psy i z trudem utrzymuję całe stado dlatego pilnie potrzebuję nowego domku dla Milci! Sama nie jestem w stanie zapewnic jej właściwej opieki. Mila jest mixem goldena z owczarkiem podhalańskim.
Pozdrawiam
Eliza



Jeżeli ma ktoś możliwość pomocy tej wspaniałej suni, to prosimy o kontakt.

Warna - 2013-01-23, 19:49

Misiu, czy sprawa jest nadal aktualna?
monika5s - 2013-01-23, 22:31

Mila odeszła za TM :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

http://www.podhalan.fora....za-tm,4750.html

Warna - 2013-01-23, 22:33

To jakiś koszmar - to była przecież młoda sunia. :-(
Barbara - 2013-01-23, 22:56

Ależ mi przykro - nie wiedziliśmy ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group