To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - GINGER - 355

Barbara - 2012-08-29, 23:44
Temat postu: GINGER - 355
W dniu dzisiejszym pod naszą opiekę trafiła niespełna 2-letnia sunia oddana przez właścicielkę z powodu wyjazdu. Sunia jest w typie goldena - mocno złota. Ginger jest wysterylizowana a więcej o niej opowie nam pewnie Monika :)

POST ROZLICZENIOWY

Wpłaty na konto:

Darowizny rzeczowe:

Wydatki:

125,54 zł karma Pro Nature 01.08.2012
20 leczenie
125,54 karma Pro Nature

Asterkowy Krzysztof - 2012-08-30, 08:45

Super wiadomość ,czekamy na relację od Moniki :pies: :D
dagmarazz - 2012-08-30, 08:54

I na zdjecia
Kaśka - 2012-08-30, 09:26

Ciekawa jestem nowej dziewczyny :-D
EWA INGA - 2012-08-30, 09:42

Nowa dziewczynka to mieszaniec godlena z ogarem polskim , malutka jest czekoladowa ma 1,5 roku , niestety życie jej do tej pory nie rozpieszczało została zabrana ze wsi , była na łańcuchu i nawet nie miała własnej budy :-( Więcej na pewno napisze Monia :)
A to nasza niunia :


Korbulowa Familia - 2012-08-30, 09:55

IKA47 INGA napisał/a:
niestety życie jej do tej pory nie rozpieszczało została zabrana ze wsi , była na łańcuchu i nawet nie miała własnej budy :(

wzruszyłam się... :cry: i jeszcze te wpatrzone oczy psów czekających na zmianę losu...

EWA INGA - 2012-08-30, 09:59

Korbulowa Familia napisał/a:
IKA47 INGA napisał/a:
niestety życie jej do tej pory nie rozpieszczało została zabrana ze wsi , była na łańcuchu i nawet nie miała własnej budy :(

wzruszyłam się... :cry: i jeszcze te wpatrzone oczy psów czekających na zmianę losu...


No Oluś ale teraz już będzie tylko dobrze :) zdjęcie jest robione przez Pana który pod nieobecność tak zwanych właścicieli ,Ginger brał do siebie i dawała jej jeść i pić .

Kaśka - 2012-08-30, 10:02

Boszzz biedulka, dobrze, że teraz jej los sie odmieni.

Za trzymanie psów na łańcuchu to ja bym tych "właścicieli" tam przypięła. Może wtedy by ich oświeciło, jaka krzywdę robią :evil:

goldenek2 - 2012-08-30, 10:07

Prześliczna dziewczynka ....
Wiki Megulowa - 2012-08-30, 11:35

Jaka śliczna <33
dagmarazz - 2012-08-30, 11:41

Jest śliczna :) Czy wiadomo jaki jest jej stosunek do innych psów i kotów? :-)
Rufiakowa Amcia - 2012-08-30, 11:47

Piękność! I te smutne oczęta... Niunieczko, zasługujesz na wszystko co najlepsze i od teraz tak będzie!
dagmarazz - 2012-08-30, 11:50

I ma taką białą gwiazdke z przodu jak moja Saba :)
Sylwia i Parys - 2012-08-30, 11:51

Piękna, cieszę się że do nas trafiła, Imię ma jak najbardziej adekwatne
Monia i Larsik - 2012-08-30, 14:12

Ginger to drobna, urocza sunia, która nie zna świata i boi się wszystkiego co nowe. Bardzo łaknie do człowieka tylko czasami podchodzi i kładzie się ze strachu bo nie wie co ją czeka.
Za chwilę lecimy do weta odrobaczyć ją i zaszczepić przeciwko wściekliźnie oraz po krople na PCHŁY :evil: została solidnie wymyta i spłynęło z niej pełnooo robali.
co do innych zwierząt - niestety dziś w nocy musiała nastąpić izolacja naszych od Ginger bo nie polubiły się przy pierwszym spotkaniu ( z Larsem i z Lalą). Dziś jest już lepiej obwąchują się po swojemu i Mała widać, że z Larsem chce się bawić, z Lalą na razie na dystans. Z kotami jest w miarę ok. Nasze Mruczki są zaprawione w bojach i na pewno dadzą sobie radę.

Zdjęcia dodam za jakiś czas- bo rozładował się nam aparat i nie mogę zgrać ...

Asterkowy Krzysztof - 2012-08-30, 14:20

Super Monia ,malutka u was na pewno znowu uwierzy w człowieka :)
Kama, Mela, Ruda - 2012-08-30, 15:22

no Monia- super :-) jestem pewna, że u was dziewczynka raz dwa dojdzie do siebie ;-)
Monia i Larsik - 2012-08-30, 16:27

takie miała kołtuny:












byliśmy u weta Ginger waży 21 kg , jest zaszczepiona na wściekliznę i odrobaczona.

Warna - 2012-08-30, 20:02

Jest cudowna, kolor ma całkowicie odjazdowy! Mam nadzieję, ze szybko zaprzyjaźni się z Twoimi psiutkami. :-D
Asterkowy Krzysztof - 2012-08-30, 20:57

Śliczna panienka :->
Rufiakowa Amcia - 2012-08-30, 21:07

Ząbeczki, jak perełki! Moniu, pod Twoim okiem ten kwiatuszek rozkwitnie i szybko odzyska wiarę w ludzi. Ten kolor, ten nochal, ząbeczki- szybko staną się dla kogoś miłością życia :)
AniaMilo - 2012-08-31, 22:53

NO SLICZNOTKA CZEKOLADKA :-P
Monia i Larsik - 2012-09-01, 16:54

Byliśmy dziś u weta z Ginuchą bo się dość mocno drapała ( przed 2 dni myślałam, że to przez pchły ale skoro od środy walczymy z nimi to na pewno są już pokonane i żadna nie ma prawa być w futerku Ginuli) okazało się, że Mała ma początki nużycy... :-| dostała potrzebne leki ( nie lubi zastrzyków.. ) i już się nie drapie.

Od samego początku Ginger bała się mojego taty, przed dwa dni go nie było więc Mała całkowicie się wyluzowała ale.. tata dziś wrócił i Ginucha nie chce wcale ! wejść do domu jak tata jest w środku... ewidentnie źle jej się kojarzy. Co prawda już nie warczy na niego ale .. ważne, że są jakieś postępy ;-)

Z Larsem zaczynają się już bawić a z Lalą śpią wtulone w siebie na jednym posłaniu. Koty mogą jej chodzić przed nosem i też na nie nie reaguje. W przychodni były inne psy i tylko podniosła uszy wyżej ( cały czas leżała spokojnie).


Barbara - 2012-09-01, 17:00

Moniczko niech tata rzuca jej smakołyki z ręki. Nie musi nawet czekać aż ona podejdzie tylko niech widzi jak rzuca. :)
Monia i Larsik - 2012-09-01, 20:07

i tu właśnie był problem bo jak widziała, że rzuca je tata to ewentualnie podeszła powąchała i nie jadła . Kiedy podniosłam smaczek i dawałam to jadła od razu... ale Ginucha nie mogła oprzeć się ciasteczkom wątrobowym :rotfl: teraz tata jej rzuca a później sama podchodzi do ręki i obwąchuje czy może nie został jeszcze kawałeczek. Kolejnym wielkim Jej krokiem jest chęć zabawy z Lalą ( sama ją zaczepia, smyra noskiem, kładzie się przed Lalauchną ) co prawda Lala pozostaje obojętna wszelkim zaczepką ale kto wie może niedługo się to zmieni ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group