To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - KOSTEK - 149

Marcin i Dżemix - 2012-11-20, 17:50

to chyba suuperr ze kawaler zdrowy :D , kto mial wieksze obawy Wy czy wet ze kostek dostal kaganiec?, ja probowałem załozyc Dżemowi kantare :D bez wiekszych problemow, ale chyba szybciej ja zdjal niz ja ja zalozylem :D
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-20, 19:32

zuch chłopak :-) Kostek jak miał u mnie kaganiec jak był kąpany to próbował go co jakiś czas ściągać :roll: czekamy na nowe fotki przytulaska :-)
Iverskillz - 2012-11-20, 20:12

My odrazu powiedzieliśmy, żeby lepiej założyła. Nie rzucał się przy zakładniu więc wszystko ok :)
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-21, 19:53

co tam słychać u Kostka? :-) czekamy niecierpliwie na nowe fotki :-)
Iverskillz - 2012-11-23, 20:17

Dziś mieliśmy gościa w domu. Kostek próbował pokazać, że to on jest Panem domu. Z jednej strony dobrze, bo pilnuje przed obcymi, ale z drugiej musimy go oduczyć takiego pilnowania nas. Po szczepieniach Kostek się dobrze czuje i nie zauważyliśmy żadnych zmian w zachowaniu. Dziś poszliśmy na spacer na długą linke i się wymęczył po czym bez warknięcia dał się wyczesać:) Poniżej troszkę zdjęć ze spaceru :)


Aga, Tami i Lenka - 2012-11-23, 20:45

ech ale on jest piękny :-) chłopak zmienia się z dnia na dzień :-) i tak trzymać :-)
Warna - 2012-11-23, 20:46

Chciałam napisać dokładnie to samo, co Agnieszka. :-D
Rufiakowa Amcia - 2012-11-24, 17:00

Moje najulubieńsze goldenie miny :D
Marcin i Dżemix - 2012-11-25, 14:11

Normalnie brat blizniak Dżemixa:D skubaniec, ale cos w tych mordkach jest :D
Kama, Mela, Ruda - 2012-11-25, 14:23

ależ on jest piękne! No napatrzeć się nie mogę!!!
Iverskillz - 2012-11-26, 08:38

pięknieje z dnia na dzień i rozrabia też więcej jak to młody pies :) Jutro pozbawiamy go męskości... Napiszemy Wam jak to zniósł...
Barbara - 2012-11-27, 16:15

Kostek właśnie ma zabieg kastracji. Przed zabiegiem chłopak przebadany, wszystkie podstawowe parametry prawidłowe i wykonane miał też USG serca - też bez zmian :) Strasznie długo nie chciał nam stracić przytomności po sedacji ale w końcu się poddał i położył się na boczku :)
Damian odbierze go za chwilę i pewnie później napisze co i jak po zabiegu.

Aga_TRuficzkowa - 2012-11-27, 16:19

Czyli chłopak walczył do ostatniej chwili - wiedział co go czeka :-P :-P :-P
Gabiś i Fifi - 2012-11-27, 16:20

Aga_TRuficzkowa napisał/a:
Czyli chłopak walczył do ostatniej chwili - wiedział co go czeka :-P :-P :-P


Pewnie tak było. :P

Trzymamy kciuki,niech teraz odpoczywa.

Barbara - 2012-11-27, 17:56

Kostek już z Damianem jedzie do domku :) Jest trochę jeszcze zakręcony ale wszystko poszło dobrze. Oczywiście klosz na główce już jest :)
Aga, Tami i Lenka - 2012-11-27, 18:00

bardzo dobre wiadomości :-) tak trzymac :-)
Iverskillz - 2012-11-27, 18:31

Kostek już w domu. Podróż do Katowic zniósł bardzo dobrze. Teraz leży i odpoczywa. Troszkę popiskuje. Ma on jeszcze opatrunek na łapie. Powie ktoś czy coś tam jest czy jest to zwykły opatrunek? Bo wygląda jakby coś pod tym miał. Już nie jest aż taki otumaniony, ale jeszcze się za bardzo nie rusza. Chodzić już w miarę dobrze chodzi. Po schodach wszedł bez problemu. Czekamy na dalsze polecenia od Barbara, , bo ma jeszcze dziś rozmawiać z Panią weterynarz :)
Warna - 2012-11-27, 18:34

Mój wet zostawia wenflon na 24 godziny.
Iverskillz - 2012-11-27, 19:48

Ok, czyli jutro iść go zdjąć tak? A czy to normalne, że ma dość zimne łapy?
Warna - 2012-11-27, 19:51

Ja zawsze po narkozie psy przykrywam kocykiem, bo są trochę wyziębione.
Barbara - 2012-11-27, 20:53

Tak - psiak standardowo ma pozostawiony wenflon :) Na razie nie ruszać! Ma zostać przynajmniej do jutra. Pani Doktor zaleciła jeszcze Betamox co 2 dzień i pilnowanie aby Kostek się nie dobrał do ranki. Psiak ma malutką rankę z jednym szwem - takim częściowo wewnętrznym więc na pewno szybciutko się zagoi.
OGROMNE podziękowania dla niezastąpionej Dr. Renaty Schneider za kolejną pomoc udzieloną fundacji :)

Kama, Mela, Ruda - 2012-11-27, 21:11

wspaniałe wieści. Kostek- byłeś bardzo dzielny :-)
i my również dołączamy sie do podziękowań dla Pani Doktor.
Damian piszcie jak tam u was i jak Kostek znosi utratę męskości :-P

Marcin i Dżemix - 2012-11-27, 22:26

Witam, mam takie pytanie, czy slyszeliscie o szwach klamrowych. Dzis bylem ze znajomym u weterynarza w krakowie ktory zalozyl szwy klamrowe po kastracji kota i psa, i twierdzil ze nie sa potrzebne zadne inne zabezpieczenia typu nieszczesny rondel na glowie, ponoc zwierzak nie ma mozliwosci dostania sie do rany, czyms tam zapryskala i oznajmila ze niema strachu aby mogl cos zrobic. Sa to szwy troszke drozsze od tradycyjnych, ale jaki komfort ma zwierzak??? czy slyszeliscie cos o takich szwach?
Barbara - 2012-11-27, 22:46

Tak słyszałam - ale absolutnie nie wierzę, że przy kalmrach psiak nic złego sobie nie może zrobić. No ale sama nie miałam zwierzaka po takim szyciu więc chętnie też poznam opinię kogoś, kto sam sprawdzał.
Iverskillz - 2012-11-28, 21:07

Hej. Kostek juz sie czuje coraz lepiej. Dziś rano jeszcze trochę był smutny, ale teraz chodzi, merda ogonem i wariuje. Dostał dzis antybiotyk. Ogolnie czuje sie dobrze i nie wymiotuje :) Była ciężka noc, dużo chodził i marudził, ale daliśmy rade :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group