To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - TRIXIE ma już dom w Murawkach - 158

Ewa i Cindy - 2013-05-20, 22:44

o boże jakie małe piękności..
Tysiula.. pięknie się maleństwem zajmujesz :)

Romek, Trysia i Tymek - 2013-07-05, 20:41



Pasom, sie pasom, łowiecki na łonce...



Codzienna łaźnia we własnym jeziorze... w towarzystwie przystojniaka Tymka...



A teraz jak przystało na młoda foczkę - solarium



Kolejne ekscytacje: przed nosem wylądowal helikopter. Hym, a wiec tak wygląda to-to z bliska :)

Ewa i Cindy - 2013-07-06, 00:04

ależ ona piękna.. :)
Iza Tutisowa - 2013-09-30, 19:32

przypominam o pilnym wysłaniu zdjęć do kalendarza :) Proszę o wysłanie na maila: Izabela@wartagoldena.org.pl

Pozdrawiam

Iza Tutisowa - 2013-09-30, 19:33

przypominam o pilnym wysłaniu zdjęć do kalendarza :) Proszę o wysłanie na maila: Izabela@wartagoldena.org.pl

Pozdrawiam

goldenek2 - 2014-01-28, 11:36

Jak miewa się Trixie?
Magda i Nika - 2014-01-28, 13:04

Kurcze, akurat wczoraj pomyslalam to samo i juz mialam pytac co u Trixie slychac :mrgreen:
Iverskillz - 2014-03-22, 23:33

Co tam u ślicznotki?
monimax - 2014-04-12, 17:56

Tu też cisza :-/
Jak się miewa Trixe i czy została wysterylizowana, bo z tego co mi wiadomo w nowym domu jest niekastrowany pies...

Warna - 2014-04-12, 18:42

Wszystko po kolei, dodzwonimy się do wszystkich naszych opiekunów psiaków i będziemy dawać znać. Niestety ludzie nie odpowiadają na maile. :-(
monimax - 2014-04-12, 18:54

Bardzo fajnie, że ktoś nad tym czuwa :)
Magda i Nika - 2014-08-23, 12:23

Co slychac u Trixie? Byly jakies wiadomosci od opiekuna?
Barbara - 2014-08-27, 17:32

Jak tylko będą jakieś informacje to od razu umieścimy je tutaj na forum.
Magda i Nika - 2014-08-27, 19:23

W takim razie czekam. To troche dziwne, 0 wiesci od ponad roku, a wczesniej byly tak czeste...
Warna - 2014-08-27, 20:17

Bardzo dużo ludzi tak robi, sama sprawdź. Nie odpowiadają na maile, nie dobierają telefonów, bo wiedzą, że to od nas. Nie zależy im na tym, żeby mieć jakikolwiek kontakt z fundacją. Ludziom przypomina się o nas, jak chcą nam oddać psa, a tak, to niewiele osób jest w jakimś kontakcie. Smutne to, ale co zrobić? Ci ludzie nie rozumieją, że dla nas ten pies też jest ważny, że znamy całą jego historię, że chcielibyśmy wiedzieć, co się z nim dzieje. Te wszystkie psy, to trochę nasze dzieci, jesteśmy w każdego z nich zaangażowani uczuciowo, czasem walczyliśmy o jego lepsze życie, czasem o zdrowie. Nikt nie wie, ile serca włożyliśmy w to, by znalazł nowy dom i nie szanują tego.
Magda i Nika - 2014-08-27, 21:46

Zauwazylam... Nie wierze ze ktos moze byc AZ TAK zapracowany ze nie znajdzie 10 min raz na kilka miesiecy zeby wrzucic kilka zdjec i napisac pare zdan... Ponadto jezeli z psem wszystko jest ok i nie jest zaniedbywany, to nie rozumiem unikania telefonow czy maili... Nie chcę nic absolutnie sugerowac, ale przy takiej ciszy od razu mi sie wątek Lunki przypomina... Juz nie mowiac o tym, jak bardzo panu Romanowi zalezalo na adopcji, a tu 0 wiadomosci..

Rozumiem, ze ogarniecie poadopcyjne takiej ilosci psow jest wrecz niewykonalne, w razie potrzeby wizyty poadopcyjnej u ktoregos z bialostockich psow moge jedynie zaoferowac swoja pomoc, choc nie wiem czy jest ich wiecej niz Nika i Harry, ktory zdecydowanie zadnych wizyt nie wymaga :) Szkoda, ze w ludziach nie ma wiecej dobrej woli i zrozumienia dla tych, ktorym tez zalezy na dobru psa i zwyczajnie sa zaniepokojeni dlugim milczeniem...

Gosia, Orion i Pola - 2020-03-03, 19:02

Trysia jak obecnie jest nazywana nasza panna zmieniła dom i mieszka u Pana Pawła pod Warszawą w domu jednorodzinnym z ogrodem. Ma się dobrze, co dokumentują poniższe zdjęcia :)









Warna - 2020-03-03, 19:51

Niezmiernie się cieszę, że udało się nam zdobyć zdjęcia Trysi. :-D
Enka_Arka_Sanka - 2023-04-01, 16:27

przed chwilką rozmawiałam z Panem Pawłem, bo chciałam się dowiedzieć co u Trixie .
Powiedział że Sunia czuje się w porządku ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group