To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - TOSIA - 162

Ewa i Cindy - 2013-08-04, 13:06

ale z niej słodziak :)
Iza Tutisowa - 2013-09-30, 19:35

przypominam o pilnym wysłaniu zdjęć do kalendarza :) Proszę o wysłanie na maila: Izabela@wartagoldena.org.pl

Pozdrawiam

rodzina Zeldy - 2019-06-21, 12:21

Dzisiaj rozmawiałam telefonicznie z p.Rafałem, Tosia ma się dobrze, idealny z niej pies, jak powiedział p.Rafała :"to jego córcia" :-D . Problemów zdrowotnych nie ma (w zeszłym roku wycięty tłuszczak).
Poprosiłam o przesłanie kilku zdjęć, jak otrzymam to wstawię.

Paula i Dexter - 2022-01-20, 17:11

Niestety w dniu dzisiejszym Tosia odeszła za Tęczowy Most :-(
Paula i Dexter - 2022-01-23, 17:26

Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość. #Tosia odeszła za Tęczowy Most :-(

Psia dziewczyna pod skrzydła Fundacji trafiła w lutym 2013 roku, znaleziona w jednym z miast Górnego Śląska. Miała wówczas około 2,5 roku.

Tosia zamieszkała w Oświęcimiu z u Pana Rafała i tam już została na stałe. Od początku dała się poznać jako spokojna i ułożona dziewczynka, która kocha długie spacery. Tosia bardzo szybko zżyła się z Panem Rafałem i jego rodziną, na tyle, że już po kilku tygodniach robiła nocny obchód po domu i sprawdzała, czy wszyscy są w łóżkach.

W dniu, kiedy odeszła Pan Rafal napisał do nas wiadomość:
„Chciałem poinformować, że Tosia odeszła godzinę temu, nasza wierna przyjaciółka, córka, członek rodziny. Jakby tego było mało zrobiła to w momencie, gdzie byliśmy pełni nadzei, bo wyglądało, że jej się już poprawia.”

*****

Panie Rafale,
Dziękujemy za pełną uczucia i troski opiekę nad Tosią, za podarowanie jej nowego domu i serca, w którym mogła zamieszkać, i w którym pozostanie już na zawsze.

Śpij spokojnie Tosiu, na zawsze zostaniesz w naszej pamięci.
:serce:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group