To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - NERO - 158

Damian, Wika i Nero - 2013-04-13, 12:19

Witam właśnie wróciliśmy od weta gdzie byliśmy zbadać drożność kanalików łzowych Nera . Jest wszystko OK tylko nasz pupil był bardzo niezadowolony z wlewania do oczu zielonego płynu, musieliśmy trzymać go jak nigdy w trójkę a co lepsze wyleciał po badaniu z gabinetu jak torpeda nie interesowały go nawet psy w poczekalni tak szybko biegł do samochodu że przeciągnął córkę po ziemi .No ale kto z nas lubi chodzić po lekarzach? :)
Damian, Wika i Nero - 2013-04-20, 21:17

O Nerusia już nikt nie pyta, nawet Martyna chyba o nim zapomniała :-(
Do nas wreszcie zawitała wiosna, która chyba naszemu goldusiowi doładowała baterie. Nasz milusiński jest nie do zdarcia, całymi dniami potrafi szaleć w ogrodzie i na spacerze.
:)

dzisiejszy spacer, który oczywiście musiał zakończyć się przyniesieniem patyka

Rufiakowa Amcia - 2013-04-20, 21:22

Zwykle, jak nie pytamy, to dlatego, że wiemy, że wszystko jest super ;)

No i właśnie widzę, że dobrze myślałam- jest patol, jest impreza :D

Damian, Wika i Nero - 2013-04-20, 21:23

Co tam takiego jest. Chyba przyjrzę się temu z bliska.



biegnę, bo pani mnie woła chyba dostanę pyszne ciasteczko, bo jestem bardzo grzeczny, chociaż chyba troszeczkę rozpiera mnie energia


Ewa i Cindy - 2013-04-21, 12:22

oj tylko troszkę mnie ta energia rozpiera.. tylko na każdym włosku to widać :)
Martyna i Boski - 2013-04-24, 21:43

Przepraszam za brak czasu, ale za to jak się na raz ogląda tyle pięknych zdjęć to się buzia sama śmieje:). Piękny ten wasz Neruś, a jaki szczęśliwy!

I nie będę ukrywać, że jak już jesteśmy pewni w 100%, że psiak się ma jak w raju to już jesteśmy spokojni i wiemy, że nawet jak tu nie zaglądniemy to psiak i tak czuje się cudnie. A takich zdjęć nie da się podrobić, szczery uśmiech Nera jest jedyny w swoim rodzaju :mrgreen:

Neruś czochramy Cię za uszkami! :lol: :lol:

Damian, Wika i Nero - 2013-04-24, 22:34

Neruś ma za sobą pierwszą kąpiel w naszym domu. Był troszeczkę niecierpliwy ale daliśmy radę. A teraz parę fotek Nera z wiosennych porządków w ogrodzie no i oczywiście odpoczynku po ciężkich dniach. Podziwiajcie jaki jestem piękny.


Pozdrawiamy wszystkich.

goldenek2 - 2013-04-25, 08:16

Cudny i usmiechnięty psiak :-D
Aga i Toru - 2013-04-25, 08:21

Piękny słodziak :-D
Jola Nulkowa - 2013-04-25, 13:56

Ale cudo Wam się trafiło :mrgreen: To kiedy wybieramy sie na spacerek :?:
Martyna i Boski - 2013-04-25, 16:58

Nero wygląda pięknie przy tej magnolii. Ależ ta wiosna gna do przodu :) , na reszcie!
Monika - 2013-04-25, 20:59

Foty piękne, aż dech zapiera. Nero chyba wie, że po kąpieli i czesanku jest jeszcze piekniejszy i zdaje się mówić: "PODZIWIAJCIE MNIE".
Przemas Nula - 2013-04-27, 17:49

Nie dość, że na zdjęciach znane twarze i sympatyczne mordki z merdolami na końcu, to w dodatku sceneria jakby ogromnie znajoma ;) Cieszę się ogromnie, że tak pięknie się u was wszystko układa :) A goldas po domowej kąpieli to normalne cudo się zrobiło :>
Martyna i Boski - 2013-04-28, 16:23

To może teraz Neruś już z rozwinięta magnolią...?? :) taki sentyment czuję do jej kwiatów... Cieszyn z nich słynie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Damian, Wika i Nero - 2013-04-28, 16:49

Jolu cudo to mało powiedziane :-D Na spacerek umówimy się może na jakąś sobotę czy niedziele bo teraz w ten długi weekend wyjeżdżamy oczywiście z Nerem
Damian, Wika i Nero - 2013-04-28, 17:05

Martyno wedle Twojego życzenia Nera nie było trzeba długo namawiać aby pozował do zdjęcia dla Ciebie i Boskiego


Pozdrawiamy

Damian, Wika i Nero - 2013-04-28, 17:07

Proszę ze mną nie zadzierać. Zobaczcie jaki jestem zły.


Martyna i Boski - 2013-04-28, 17:19

No nie...jestem w szoku! Tempo macie błyskawiczne, nie wiem jak to robicie, ale jestem bardzo miło zaskoczona, kilka minut i piękna fota! Magnolia też rozwinęła się do zdjęcia? ;) ;) .

Pięknie, pięknie, Nero i magnolia zestaw nie do przebicia. Ale on chyba o tym wie skoro tak cudnie i wzorowo przy niej pozuje.

Pewnie jak ktoś idzie chodnikiem, to Neruś siada obok i czeka aż go będą podziwiać :lol: :lol: a nie da się nie!

CastroFamily - 2013-04-28, 20:31

Haha świetne zdjęcia ! Najlepsze jak Nero leży na plecach i zakrywa się łapkami. Chyba nie ma parcia na szkło :P Można kiedyś się umówić na wspólny spacer :) tak bliziutko Gliwic ;)
Damian, Wika i Nero - 2013-05-02, 16:48

Była dzisiaj rano buża niestety był to horror dla Nera nie pomogło nawet zasłonieńcie rolet i przytulanie , uspokajanie trwało bardzo długo.Nero strasznie łapie kleszcze mimo zastosowania preparatu Frontlain którym zakraplaliśmy poprzedniego goldusia i było wszystko OK .Może zna ktoś coś skuteczniejszego?
Martyna i Boski - 2013-05-02, 16:57

Ja stosuję obroże Bayera Kiltix, polecam. Od kilku lat na różnych psiakach testowałam i działa super :) . A z tymi burzami to chyba jeszcze "najlepsze" przed nami :(
CastroFamily - 2013-05-03, 19:28

Co do burz to ostatnio też mieliśmy nawałnice w Gliwicach z gradobiciem. Fidel też był zaniepokojony ale pomogło wskoczenie do naszego łóżka i tulaski.
Damian, Wika i Nero - 2013-05-04, 09:12

U nas niestety przytulaski i leżenie ze mną w łóżku nic nie pomogło. :(
Jednak takie burze mają też swoje plusy bo kiedy się skończą i Nero się już uspokoi to po wyjściu na podwórko jego oczka się cieszą aby pobiegać po błocie i kałużach. :lol:

Martyna i Boski - 2013-05-04, 10:58

Wszystko ma swoje dobre plusy:). Ale niestety ta majówkowa pogoda nie dopisała :(
Damian, Wika i Nero - 2013-05-04, 21:12

Ale majówka, ciągle leje.



Martyna, kupiliśmy tą obrożę przeciw kleszczom zobaczymy jej efekty. Mam nadzieję, że będzie ok. :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group