To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - MAKS ma już dom w Komorowie - 177

Jerzy Kora - 2013-06-05, 22:24

Ten pies ma trochę z setera. A ten jęzor jest strasznie długi, ciepły, wilgotny. Bajka :D
afra - 2013-06-08, 11:46

A jak Maks sprawuje się w domu gdy zostaje sam ? młode goldeny lubią dokazywać w domu ugryźć poduszkę fotel krzesło ; )) Czy od kąd jest u was zdarzały mu się takie wpadki ?
Jerzy Kora - 2013-06-08, 19:44

Maks nie niszczy. Wyrósł z tego pewnie w swoim domu.:) Bawi sie zabawkami, piłką gryzie patyki i śpi.

Mam nadzieję że dzisiaj uda sie wrzucić trochę fotek tego słodziaka

Jerzy Kora - 2013-06-08, 22:10

w pogoni za piłką










portretowo







Obiekt pożądania





Maks zwycięzca



To pierwsza porcja :)

Kamila i Oskar - 2013-06-08, 22:43

Już pisałam, że jest śliczny? Rośnie z niego prawdziwy aporter piłkomaniak :mrgreen:
M!S!A - 2013-06-08, 22:58

Kamila i Oskar napisał/a:
Już pisałam, że jest śliczny?


To fakt jest piękny. Taka morda do całowania :mrgreen:

Jerzy Kora - 2013-06-09, 00:55

Proszę się nie znęcać nad DT. :-P

To jeden z naszych najukochańszych tymczasów. ten młodiak zasługuje na najwspanialszy dom z najwspanialszym człowiekiem. Ten pies obdarzy swoją miłoscia jednego człowieka. Będzie to miłość wymagająca.

Kolejne fotki


Maks kocha wodę i patole:





i zabawę



zachęca do zabawy inne psy



Czeka na propozycje.... kontorluje, czy mamy coś ciekawego do zaproponownia

https://lh4.googleusercontent.com/-a5gMg0Q_whg/UbOAwmFOM8I/AAAAAAAAbvI/7C5NTdPPXkk/s640/2013_06_05%2520098.jpg

Jak woda to trzeba do niej ...



Maks siada jak na coś oczekuje.



Kocha koteczki :)



wodę



i patole



A następne foteczki czekają :mrgreen:

Ola i Habs - 2013-06-09, 01:01

A ja mam takie trochę pytanie z innej beczki, jak się sprawuje ten plastik do rzucania piłki? Widziałam ostatnio z koleżanką takie coś, i ona zastanawiała się nad kupnem dla siebie, jednakże nie byłyśmy przekonane, co do tego, jak to się bedzie sprawowało.
Jerzy Kora - 2013-06-09, 01:31

Ola, Łukasz i Habs napisał/a:
A ja mam takie trochę pytanie z innej beczki, jak się sprawuje ten plastik do rzucania piłki? Widziałam ostatnio z koleżanką takie coś, i ona zastanawiała się nad kupnem dla siebie, jednakże nie byłyśmy przekonane, co do tego, jak to się bedzie sprawowało.


Na rynku jest wyrzutnia Trixie i naszej rodzimej produkcji. Piłka Trixie pływa, jest miękka, ma swój zapach. Nasze wyrzutnie są na piłki do tenisa. Polecamy Trixie. Warto kupić od razu zapas (piłkę). Bo psy uwielbiają je nagryzać. Maks z Korą rozpracowali nową piłkę przez miesiąc.

My kupiliśmy i wyrzutnię Trixie i Naszą. Zalenie od zużycia piłki i temperatury używamy ich naprzemienie. Każda z wyrzutni ma inną sztywność.Jak się robi ciepło wyrzutnia Trixie robi się za miękka. Tak naprawdę musicie spróbować.

Trzeba tylko psa nauczyć wyrzutni :)

A na wymęcznie psa jest super. :-D

Ola i Habs - 2013-06-09, 10:58

Dziękuję za informację i przekażę koleżance, bo z tego, co przeczytałam to fajny gadżet :)
Ewelina, Adam i Blues - 2013-06-10, 16:51

Śliczny Psiak, ciągle się "uśmiecha" :) a ten jęzorek przeuroczy :)
Anonymous - 2013-06-10, 17:53

wesołek z niego ogromny,śliczny ma ten pyszczek :)
Jerzy Kora - 2013-06-11, 07:46

Krokodyl w kuchni?




Nie :) To Maks. Maks nie jest "łakomczuszkiem". Po postu zawsze chce być ze swoim człowiekiem.



Uwielbiam moczenie się w basenie. Szczególnie po spacerku.



Lubię ludzi dużyćh i małych :) .






Kałuża to tak jak basen. Też się można schłodzić





A po spacerku do basenu. Można sobie uśćiąć i się położyć. Jak kto lubi.


Asterkowy Krzysztof - 2013-06-11, 10:06

Ten jęzor na ostatnim zdjęciu :lol: :lol: :lol:
Ola i Habs - 2013-06-11, 11:59

Rzeczywiście jęzor na ostatnim zdjęciu jest mega dłuugi :)
Aga i Toru - 2013-06-11, 14:23

Wulkan niespożytej energii! Strasznie lubie oglądać tego łobuza!
Myszka23 - 2013-06-12, 15:49

Maks jest piękny :)
Życzę mu ciepłego i wspaniałego domku, długich i ciekawych spacerów, i kochająch "rodziców".. :pies:
Śliczną ma mooordkę :serce:

Czy można więcej zdjęć ?

Speedo z Dziewczynami - 2013-06-12, 21:44

Maksiu!!! Ty przecudna biała Kulko energii :mrgreen: Z jęzorem :mrgreen:
Jerzy Kora - 2013-06-12, 23:55

Speedo z Dziewczynami napisał/a:
Maksiu!!! Ty przecudna biała Kulko energii :mrgreen: Z jęzorem :mrgreen:


Ująłeś to super. W promieniach słońca widać jego mięśnie pod skórą. Jak pracują. Psiak pełen energii. robi się coraz sprawniejszy i coraz bardziej wymagający.

Najpierw foteczki:

Co tam?


Otrząsnać się :)



Posiedzimy


Mam patolka :)



mniam :)



i podrzut :)



Jestem dumny :)




I co ty na to?



Yupiii :)



ech...




Może razem ?



No jednak sam.



Maks wymaga, by się nim zajmować. Jest wymagającym psem. Wczoraj zauważyliśmy, że zaczął ganiać swój ogon. Dzisiaj zaczął go wiskać. Stąd ta dodatkowa zabawa dzisiaj i extrz foteczki. Maks nie cierpi się nudzić. Potrzebuje codziennej porcji zajęć. To ważna informacja dla przysłego właściciela. Spacery, mizianko i codzienna zabawa to codzienny rytuał wymagany dla tego psa.

Rufiakowa Amcia - 2013-06-13, 00:36

Jerzy, te Twoje foty rozwalają! Rano kawy nie będę piła, tylko sobie Maksa obejrzę i mam energię na cały dzień ;)
Iza Tutisowa - 2013-06-13, 15:43

zakochałem się w nim od samego początku :)
Bardzo bym chciał go adoptować :)

Ewelina, Kajen i Zola - 2013-06-13, 17:31

Maksiu jest cudowny, jeden z piękniejszych goldenów, jakie widziałam:) A to co Jerzy pisze jest bardzo ważne! Zapewnienie psu odpowiedniej ilości ruchu i zajęć umysłowych to spory wydatek czasowy, nie każdy może sobie na to pozwolić, praca i obowiązki domowe często sprawiają, że pies musi zajmować się sobą sam. I tu nie wystarczy kilka razy rzucić piłką. Piszę to, bo w Maksiowym pyszczku nie sposób się nie zakochać :) A to kulka energii,tak jak Karolina napisała!
Iza Tutisowa - 2013-06-13, 19:48

Oczywiście Ewelina i Kajka macie rację.
Śledzimy z żoną wątek Maksia od samego początku.
Ktoś napisał o Maksiu bardzo trafny cytat z Foresta Gumpa: "Odtąd zawsze jak gdzieś szedłem, to biegłem".
Maks to wspaniała kulka energii z wiecznie wywieszonym jęzorkiem, ale po pierwsze jest to pies młody a po drugie bardzo ruchliwy, więc oczywistym jest, że trzeba mu poświęcać dużo czasu, który zapewne przełoży się na bezwarunkową miłość tego wspaniałego gentelmana :)

Ewelina, Kajen i Zola - 2013-06-13, 20:00

Tę miłość widać już u Jerzego, na pewno swoją nową rodzinę pokocha równie mocno:) A mój komentarz nie był skierowany w Waszym kierunku! Tylko ogólnie do kandydatów do adopcji. Bo niestety często spotykam ludzi, którzy nie podołali wychowaniu i mają teraz nieszczęśliwego psa na kolczatce, którego nie mogą puścić luźno, bo zaraz ucieknie, a na komendy reaguje głuchotą :( I sami również są nieszczęśliwi.
Speedo z Dziewczynami - 2013-06-13, 21:41

Energii Maksiora nie sposób nie zauważyć :mrgreen: Myślę,że potencjalni kandydaci nawet przez samo oglądanie zdjęć zweryfikują czy są w stanie zapewnić mu wystarczającą ilość ruchu i swojego zaangażowania a potrzebuje tego wiele bez dwóch zdań.

Tak,zdecydowanie całe życie w biegu z takim psiorem wspaniałym :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group