To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - SZOGUN - 260

Aluta, Soffi i Aston - 2014-11-12, 22:30

Ale pozytywne psisko. Suuper.
Rufiakowa Amcia - 2014-11-12, 22:49

Hahahahaha, leżę i kwiczę! Cudna akcja!
Iza i Goldi - 2014-11-15, 11:59



Szogunek jest w drodze do nowego domku i swojej nowej adopcyjnej rodzinki.
Zamieszka w Łodzi z panem Marcinem i jego rodziną.
Szogi bardzo ładnie się przywitał z panem Marcinem i jego synem. Od razu złapał dobry kontakt :) To mnie jednak wcale nie dziwi, gdyż Szoguś kocha wszystkich :) Z tego, co się dowiedziałam, dziś odwiedzą weterynarza, a legowisko i zabawki już na nasze cudne złotko czekają :)

Trzymaj się Chłopaku :* Tęsknimy za Tobą, ale najważniejsze, że masz swój dom i swoich ludzi, którzy Cię będą kochać i rozpieszczać, jak na to zasługujesz :* :pies: <3

Warna - 2014-11-15, 12:30

Szogun bardzo szybko znalazł swój dom docelowy i właśnie jedzie do Łodzi do pana Tomka. Jest nam niezmiernie miło i GRATULUJEMY z całego serca czekając na pierwsze informacje.
Iza i Goldi - 2014-11-15, 13:07

Z tego, co pamiętam, to jedzie do p. Marcina :)
Warna - 2014-11-15, 16:38

Marcina oczywiście. Przepraszam, mam dziś tak koszmarną migrenę, że ledwo moje oczy się otwierają.
M!S!A - 2014-11-15, 17:04

Gratuluje Panu Marcinowi i jego rodzinie adopcji. Mam tylko pytanie z jakiego powodu jeszcze dziś na się odbyć ta wizyta u weta?
Aneta i Nico - 2014-11-15, 19:12

Super wieści! Szogun mieszkał z nami tylko 2 dni, ale przez ten czas zdążył złapać nas za serce :D Gratulujemy Panu Marcinowi i jego rodzinie tak wspaniałego psiaka ;)
Szogun z rodzinką - 2014-11-15, 20:47

Witam
Piszemy razem ze Szogunem i jego cała rodzinką z Łodzi. Droge do Łodzi zniusl nadzwyczaj dobrze.Weterynarz byl konieczny by dalej mugł brac leki zakładając mu tu na miejscu karte.
Jest nadzwyczaj grzeczny ,miły i kochany .Zaakceptował swoje posłanie i nowe zabawki. :mrgreen: Pozdrawiamy wszyscy z Łodzi z Szogunem na czele jak zrobimy zdjęcia napewno je wkleimy

M!S!A - 2014-11-15, 21:26

O super, dziękujemy za pierwsze wieści :) Piszcie jak najwięcej i chwalcie się Szogunkiem :)
Szogun z rodzinką - 2014-11-16, 12:53

Witam ponownie
Pierwsza noc była spoko ,leżał koło łóźka naszego gdy ręka zwisała mi z łóźka Szogun owinoł sie wokół niej i spał.Jest bardzo grzeczny i ułożony choc na spacerach ciągnie jak parowóz swoje wagony :mrgreen:

Martyna i Boski - 2014-11-16, 13:28

Przepraszam za opóźnienia ale nie miałam dostępu do forum.

Bardzo dziękuję Izie za super opiekę i rewelacyjny DT.

Dziękuje również rodzinie pana Marcina, która bardzo szybko i prężnie zorganizowała wszystko na przyjęcie psa, akcja adopcyjna, w tym wizyta, ankieta itd, były błyskawiczne :mrgreen: .

Wizyta u weterynarza też odbyła się od razu, z powodu: początkowej fazą zapalenia ucha, ale również kontynuowania leczenia wynikającego z zaniedbań po kastracji. Rodzina pana Marcina stanęła na wysokości zadania, bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to już docelowy domek dla Szogunka.

Powodzenia!!

Warna - 2014-11-16, 14:21

Patrycjo, mamy taką tradycję, że adoptując od nas psa zmieniamy nick na taki, który ma w nazwie imię psa. Proponuję zatem zmianę na Patrycja i Szogun. Czy się zgadzasz? Jeśli tak to chętnie zmienię.
Szogun z rodzinką - 2014-11-16, 18:38

Witam ponownie
Oczywiście że tak prosimy''Szogun z rodzinką''
pozdrawiam

Brutus z rodzinką - 2014-11-16, 20:30

Witaj Szogun tu Brutus:-)ciesze się że będę miał kolege przez ścianę.....:-)i to moja robota i mojej pani bo tak zachwalała fundacje:-)i zapraszam do naszego parku....my to stary rynek 1 m 31 . czekam na spacerek ....zaszczekaj wieczorem to pójdziemy na spacer:-)pozdrawiamy....
Marina Dino i Lola - 2014-11-16, 21:05

Gratulujemy :) i serdecznie witamy wspaniałego Szogunka w Łodzi :)
Martyna i Boski - 2014-11-16, 21:07

Ale wam zazdroszczę!! Jakbyście mieszkali trochę bliżej to i Boski z Astrą by dołączyli :mrgreen:
Szogun z rodzinką - 2014-11-20, 08:37

Witam serdecznie
To ja duży i grzeczny Szogun szczekam z Łodzi.Jest mi tu ok mam fajną rodzinke .Biegam i skacze po parku,robie psikusy mojej nowej rodzince .Czasem gdy Pan wchodzi do łazienki zmyka drzwi to cóż to dla mnie za przeszkoda jestem duży i silny wiec odsuwam drzwi i juz jestem :mrgreen:Staram sie teras o zakolegowanie z moim nowym kolegą kotem Stewardem ale na mój widok ucieka ale ja chce sie tylko bawic :-P .Pozdrawiam wszystkich z Łodzi Brutus jesteśmy umówieni jak bede na spacerku szczekne pod okienkiem pa
SZogun

Witamy
Szogun ma sie dobrze leki bierze regularnie .Uszy mają sie lepiej .Biega skacze drzwi otwiera nawet te wejściowe gdy wychodzimy z domu i nie zamykamy na zamek to gdy Patrycja zostaje i nie przekreci zamka od sierodka Szogun otwiera skacząc do klamki.Jest bardo grzeczny i kochany .Przychodzi w nocy i chce sie przytulic :mrgreen:
Pozdrawiamy wszystkich i każdego z osobna :-D
Szogun z rodzinką

Martyna i Boski - 2014-11-20, 12:32

Jesteście niesamowici!! Aż nie wiem co powiedzieć po odczytaniu tak pozytywnych wiadomości :serce: :serce:

Szogun chyba trafił do psiego raju :mrgreen:

Szogun z rodzinką - 2014-11-20, 16:38

Witam
Zapomnieliśmy podziękowac Pani Ewie i Pani Martynie z wszystko :mrgreen: .
pANI Ewa Miler dzieki temu że przyszła do nas i udzieliła nam wiele cennych wskazuwek i teraz jest to piesek nie do poznania ,przedewszystkim nie ciągnie na spacerach tylko idzie grzecznie i czeka na nas :-D .
Pani Martynie że to dzieki niej Szogun trafił do nas i za to DZIEKI :mrgreen:
Pozdrawiamy wszystkich

Martyna i Boski - 2014-12-02, 17:17

To ja dziękuję, że dali Państwo Szogunowi tak wspaniały ciepły i pełen miłości dom!! Każdy psiak chciały mieszkać w takim psim raju :-D
Rufiakowa Amcia - 2014-12-03, 00:44

Ale super, że się tak ładnie dograliście :) Fakt, porady Ewci są cenniejsze, niż złoto ;)
Czekam z niecierpliwością na fotki, a może i będę mieć szczęście spotkać się z Wami na spacerku po łódzkich lasach?

Brutus z rodzinką - 2014-12-03, 18:57

Tu Brutus:-)potwierdzam że Szogun to super gość:-):-)i już się kolegujemy....i całym parkiem rządzimy:-)pozdrawiamy wszystkich:-):-)
Barbara - 2014-12-03, 22:21

Fajnie jak psiaki - warciaki się kolegują :)
Szogun z rodzinką - 2014-12-04, 17:17

Witam
Przepraszamy że tak długo nie pisałem mieliśmy mały problem z netem :mrgreen: ale juz ok.
A z drugiej strony słuchajcie nie miałem czasu z wami pogadac bo kumpluje sie z Brutusem super gościem prawie przez ściane.Wiecie spacery zabawy itd :mrgreen: A teraz powaga :mrgreen: jest mi super mam miłośc od ludzi którzy wiele mi jej okazują ,a ja Szogun daje sie przytulac ,miziac ,drapac i tarmosic. :-D i przy tym jestem bardzo grzeczny ;-)
pozdrawiam z Łodzi obiecuje że bede pisał cześciej pa pa



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group