To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - JERRY - 255

Iza Tutisowa - 2014-08-26, 14:06
Temat postu: JERRY - 255
Witajcie :)

Wczoraj pod opiekę Warty trafił psiak o imieniu Jerry. Oceniany jest na około 2-3 lata.
Zamieszka tymczasowo u Łukasza w Toruniu :) który zapewne za niedługo nam napisze o chłopaku więcej.


Anonymous - 2014-08-26, 19:42


Luki1992trn - 2014-08-26, 19:58

Wczoraj trafił do mnie właśnie ten o to psiak :) nazwałem go Jerry :) początkowo nie reagował na nowo wybrane imię, jednak kilka smaczków i już wie, że to o niego chodzi. Piesek jest bardzo mądry umie siadać, podawać łapę, kładzie się na komendę, można przy nim jeść nawet i nie prosi o jedzenie :) jest troszkę wychudzony w schronisku mówili, że poprzedni właściciele którzy go wzięli na jakiś czas go wychudzili :) piesek normalnie załatwia się na spacerach nie ma z tym problemu :) jedynie ciągnie na smyczy jednak coraz słabiej :) Nie toleruje mojego kota :P jednak są odizolowani i nie mają ze sobą styczności :) Pierwsza noc przebiegła bez najmniejszego zarzutu :) spał, aż wstałem :) Jedyny problem to jazda samochodem... nie chce do niego wejść, a w środku lata po całym samochodzie :) Pozdrawiam!
Darth i Ciastek - 2014-08-26, 20:26

Witajcie chłopaki :)
Jak na te kilka godzin w nowym miejscu to psiak zachowuje się świetnie :) a z kotem mogą się jeszcze dogadać....

suzuki - 2014-08-26, 20:33

fajny futrzak z niego :-D
Monia i Larsik - 2014-08-26, 20:49






Iza Tutisowa - 2014-08-26, 20:53

Na ostatnim zdjęciu ciekawość 10 :D
Warna - 2014-08-26, 21:25

Bardzo mi się podoba. :-D
Rufiakowa Amcia - 2014-08-26, 23:21

Jest przesłodki! Trochę misio, trochę baranek ;) Witam cię futrzaku wśród warciaków i kłaniam się Łukaszowi- powodzenia w tymczasowaniu życzę!
Barbara - 2014-08-27, 17:25

No faktycznie słodziak z niego :) Piszcie jak najwięcej , no i fotki są bardzo mile widziane :)
Luki1992trn - 2014-08-28, 11:56

Trzy dni z rzędu byliśmy na mega długim wieczornym spacerze po którym oby dwoje bardo długo spalismy :-) Jerry sprawuje się bardo dobrze, nie ma żadnych problemów poza ciągnięciem na smyczy ale próbuje nad tym pracować cały czas ;-) wczoraj byliśmy u znajomego weterynarza żeby tylko spojrzał na pieska i mówił, że jest wszystko ok! Nauczyłem go dawać łapę, zna całkiem sporo komend :-) Jerry jest mega przytulasny i często wspieramy się na wzajem! wieczorem wrzucę zdjęcia bo jeszcze sam sobie z tym nie radzę :-P . Pozdrawiam :-)
Darth i Ciastek - 2014-08-28, 12:21

Porządne,fizyczne zmęczenie psa to podstawa jego dobrego zachowania :) a Jerry to słodziak całą paszczą :)
Luki1992trn - 2014-08-28, 21:21

Jerry kolejny dzień jest bardzo grzeczniutki. Nic nie nabroił! Aż się mu dziwie bo nowe miejsce, doświadczenia ze schroniska itp... ale jest idealny ! :) Ma swoje ulubione miejsce w domu, gdzie kładzie się zawsze wymęczony po spacerach. Robi duże postępy jeżeli chodzi o chodzenie na smyczy. Pozdrawiamy !!!!:)

Ps. Co do wrzucania zdjęć czy filmów na forum.. mógłby mi ktoś to wytłumaczyć w dwóch zdaniach jak to zrobić ?:D bo coś mi nie wychodzi :)

Monia i Larsik - 2014-08-29, 08:55

Luki1992trn napisał/a:
Jerry kolejny dzień jest bardzo grzeczniutki. Nic nie nabroił! Aż się mu dziwie bo nowe miejsce, doświadczenia ze schroniska itp... ale jest idealny ! :) Ma swoje ulubione miejsce w domu, gdzie kładzie się zawsze wymęczony po spacerach. Robi duże postępy jeżeli chodzi o chodzenie na smyczy. Pozdrawiamy !!!!:)

Ps. Co do wrzucania zdjęć czy filmów na forum.. mógłby mi ktoś to wytłumaczyć w dwóch zdaniach jak to zrobić ?:D bo coś mi nie wychodzi :)


http://wartagoldena.org.p...er=asc&start=50

Luki1992trn - 2014-08-29, 13:45










Obiecane zdjęcia :)

Karolina i Rico - 2014-08-29, 17:54

piękności! :)
Luki1992trn - 2014-08-30, 23:09

Kolejny dzień z Jerrym jak zwykle bez zarzutu, wrzucam filmik na którym pokazuje swoje umiejętności. Pozdrawiam!
https://www.youtube.com/watch?v=PnmyCNZ65eA

Rufiakowa Amcia - 2014-08-31, 21:20

Haha, świetny jest, niezły z niego herbatnik ;)
Luki1992trn - 2014-08-31, 23:33

Dzisiaj z Jerrym byliśmy nad jeziorem. Uwielbia wodę. Bardzo się do niego przywiązujemy. Człowiek nie zdaje sobie sprawy jak pomocny jest taki piesek. Ile daje radości i jak mocno potrafi wspierać tylko swoją obecnością. Gdyby nie fakt, że chce pomóc większej liczbie piesków w znajdowaniu nowego domu na pewno by u mnie został. Pies z tak dobrym charakterem rzadko się zdarza! :-) Później wrzucę filmik z nowa sztuczka. :-) pozdrawiam serdecznie!
Iza Tutisowa - 2014-09-01, 16:45

Psiak jest fajowski :D
Luki1992trn - 2014-09-02, 22:08


Dzisiaj mała lekcja i nauczka dla mnie żeby nie puszczać jerrego wolno na spacerach :-P biegalem za nim z kilometr ale za to on dobrze się przy tym bawił :-D a tak sobie z Jerrym odpoczywamy po pracy :-)

Iza Tutisowa - 2014-09-03, 16:46

Łukaszu zdecydowanie za szybko go spuściłeś ze smyczy :( Ale mam nadzieję, że był to jednorazowy przypadek póki co ;)
Luki1992trn - 2014-09-03, 19:52







Zdaje sobie sprawę, że to było za szybko, tylko w sumie źle to opisałem. Brama była otwarta ja tego nie zauważyłem, a cwaniak pobiegł od razu :P a lekcja taka z tego wyszła, żeby samemu go na pewno nie puszczać :)

Z racji tego, że zacząłem teraz pracować Jerry zostaje na 8h sam co jakiś czas (nie pracuję co dziennie) i z relacji wiem, że jak wyjdę to trochę popiskuje, jednak potem siedzi cicho jak myszka (Jerry) i czeka wpatrując się w okno aż wrócę. Nic nie broi jak jest sam. Bardzo grzeczny chłopak. Dzisiaj byliśmy z Jerrym na meczu gdzie wiernie kibicowaliśmy :) Nie ma żadnego problemu z tłumem ludzi. Na ostatnim zdjęciu widać jak go potrafię wymęczyć na długich spacerach - taki rewanż za jego ciągnięcie :D ! Mam tylko jedno pytanko mianowicie nie doszła jeszcze do mnie karma. Na razie karmie go mięsem i suchą karmą więc nie ma problemu tylko wiem, że chyba została wysłana to raczej już powinna dojść :P
PS. Meczyk wygrany 18:0! ;) ! Pozdrawiam!

Kamila i Oskar - 2014-09-04, 11:06

Piekny jest :-)
A jak Jerry teraz reaguje na koty ?? Jakoś się już przełamał do Twojego kotecka ?

Luki1992trn - 2014-09-04, 12:06

Toleruje go i jest przy tym mega zainteresowany. Nie okazuje agresji ani nic jak nawet stoję przy nim i trzymam go na rękach :) jednak boje się go puścić wolno przy kocie bo wiem, że gdyby kot jakoś nerwowo zareagował to Jerry na pewno by mu nie pozostał dłużny :P oddzielają je drzwi to nieraz jeden i drugi pod nimi stoją :) pewnie teraz jak wrócę z pracy to je pewnie tak zastanę :p ale nie szczeka na niego więc jest ok :) !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group