To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - NEMO - 23

monimax - 2011-01-31, 10:23

Widze, że Nemo już się calkiem rozgościł w nowym domku :mrgreen: Michał, dbaj o chłopaka :!:
M!S!A - 2011-01-31, 10:28

No to skoro Nemo jest już w swoim nowym domu pora chyba zmienić nick :) Michał_Nemo ? Michał&Nemo, hmm.. co jeszcze? :-P
Michał i Nemo - 2011-01-31, 11:06

Myślę że Michał&Nemo jak najbardziej nam odpowiada :-)
M!S!A - 2011-01-31, 11:18

Na pewno Warna zmieni Ci ten nick a po zmianie pamiętaj o nim przy logowaniu. :)
Aga Szanti - 2011-01-31, 13:31


szafirek - 2011-01-31, 15:55

Dzień Dobry Panie Michale! Cieszę się, że Nemo zniósł dobrze podróż i za klimatyzował się w nowym domu. Trochę jest Nam przykro, bo jednak mieliśmy Go tyle czasu, ale ze względu na alergie dziecka i moją nie mieliśmy wyboru. mam nadzieję, że dobrze Pan zajmie się Nemo, bo my Go bardzo kochamy. Dziękujemy Panu za wszystko i prosimy o informację, jak się czuje i zachowuje.
Pozdrawiamy Szafrańscy Giżycko

Aga Szanti - 2011-01-31, 16:29

Szafirek już my go przypilnujemy aby się nim dobrze zajął :mrgreen:

A tak na serio to myślę, że Nemo trafił się bardzo fajny Pańcio.

szafirek - 2011-01-31, 16:31

Dziękuję Aga! O to się nie martwię, napewno Go pokocha i zaopiekuję odpowiednio...:)
Michał i Nemo - 2011-01-31, 16:39

dzień dobry. Obiecuję zająć się Nemo najlepiej jak tylko potrafię :)
A teraz trochę z Naszego dzisiejszego dnia. Rano zaraz po przyjeździe zaliczyliśmy spacer po okolicy. Musiał rozprostować kości po podrózy ;-) Później obowiązkowe zwiedzanie włości. Dosłownie każdy kąt w mieszkaniu obwąchany :-D Znalazł już swoje miejsce do spania, nawet dwa, na środku przedpokoju na podłodze, oraz przy moim łóżku, na przygotowanym kocu. Choć i tak na razie najciekawszym miejscem jest balkon i sąsiedzi na balkonach obok :-D 45 min pilnował Pana na balkonie obok montującego antenę. Spacery jak na razie super. Nie ciągnie, no chyba że coś go zaciekawi :mrgreen: Jeśli chodzi o jedzenie, to przez kilka dni będziemy jeść 'z ręki' co akurat Nemo nie przeszkadza, nie wspomnę o moich rękach obślinionych po łokcie ;-) Aktualnie odpoczywa po spacerze, zjadł to mógł iść spać

Aga Szanti - 2011-01-31, 17:13

No to jeszcze tylko jakiś piękny avatarek poprosimy :)

Michał mam nadzieje, że aparatu jeszcze nie oddałeś i zobaczymy niedługo jakieś fotki

szafirek - 2011-01-31, 17:18

Nemo spał przy łóżku Pani, więc zapewne najlepiej będzie Mu koło Pana, Panie Michale. Cieszę się, że wszystko w porządku. Pozdrawiamy
Michał i Nemo - 2011-01-31, 17:30

No niestety, pomimo licznych próśb musiałem oddac rodzicom aparat, więc zdjęcia dopiero jutro :-( Chyba że uda mi się coś rozsądnego zrobić telefonem, lecz na razie nie ma komu, bo Nemo śpi jak zabity :-D
Jola Nulkowa - 2011-01-31, 18:18

Śliczny jest. Ale Ci się Michał CUDO trafiło :mrgreen: Ale jak juz pisałam wcześniej,należało Ci się!!!!! Zyczę Ci, Wam (Tobie i Nemo) wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia :rotfl: Pozdrawiam :-)
Warna - 2011-01-31, 18:24

A to zdjęcie na balkonie, to u kogo?
Jola Nulkowa - 2011-01-31, 18:28

[quote="Warna"]A to zdjęcie na balkonie, to u kogo?


Tak mi się wydaje, że u Michała :lol:

Michał i Nemo - 2011-01-31, 19:04

Cześć :-) Wielkie dzięki za życzenia. A balkon u mnie w domu mój. A czemu?
Warna - 2011-01-31, 19:53

Może z tego zdjęcia zrobić avatar? Jest bardzo ładne.
Michał i Nemo - 2011-02-01, 08:53

No to może kilka wieści :)
Wczoraj zaliczyliśmy spacer prawie 1,5 h po okolicznych polach. Nemo bardzo grzecznie chodził na lince, był w siódmym niebie gdy udało mu się dorwać taki metrowy kijek :mrgreen:
Choć może 'kijek' to nieodpowiednie określenie, ponieważ mozna by nim brać w baseball. Zaczęliśmy wczoraj wieczorem ćwiczyć przywołanie. Jak Agnieszka słusznie zauważyła na dzień dzisiejszy reaguje na Nemo, a nie na 'do mnie' :-) Jeśli chodzi o jedzenie to nie ma problemu, cały czas jemy z ręki :-) Pierwsza noc za nami. Po wieczornym spacerze 22 30-23 spędziliśmy jeszcze chwilę przy komputerze, a później spać. Bardzo, ale to bardzo chciał położyć się obok mnie na łóżku :> po kilku próbach zmieszczenia się położył się na kocu przy łóżku, ale trzeba było go głaskać dopóki nie usnął :roll: Pierwszy spacer był o 7. Całą noc przespał bez problemu, ale gdy usłyszał budzik od razu się podniósł i prosto na dwór :-D

PS jeśli chodzi o awatar to jesteśmy za :>

Michał i Nemo - 2011-02-01, 17:33

Zdjęcia z dzisiejszego spaceru :) niestety komórką zrobione, ale myślę że sporo widać :)

Aga Szanti - 2011-02-01, 19:48

Dzięki za fotki :) Linka się przydaje :)

Udało Wam się umowic do tego weterynarza na jutro?

A i ten avatar poprosimy Warno

Michał i Nemo - 2011-02-01, 21:02

Tak, linka non stop w użyciu ;-) Umówiliśmy się z ciocią Renią na jutro na 14, jak tylko wrócimy to od razu dam znać co i jak :] Z takich nowości Nemo naprawdę nie przepada za odkurzaczem. Dziś jak tylko wyciągnąłem go z szafy, schował się w pokoju i nie ruszył się dopóki go nie schowałem. Nawet do wyłączonego nie chciał podejść. Cały czas pracujemy na spacerach nad przywołaniem, Myślę że do końca tygodnia sytuacja powinna się poprawić :]
skipi29 - 2011-02-01, 21:09

Michał ale masz ładny avatar :mrgreen:
Michał i Nemo - 2011-02-01, 21:23

Dzię-Ku-Je-My :-D
Przemas Nula - 2011-02-01, 22:41

Piękny złociak u szczęśliwego człowieka. Czegóż trzeba więcej? :mrgreen:
szafirek - 2011-02-01, 23:02

Świetnie, że wszystko u Pana Michała i Nemo jest w porządku. A zapomnieliśmy powiedzieć, że to my Nemo przyzwyczailiśmy do głaskania przed snem.
Pozdrawiamy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group