To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - NEMO - 23

Michał i Nemo - 2011-02-02, 17:22

Ależ dzisiaj mieliśmy wrażeń :-D Po pierwsze byliśmy u dr Reni na badaniu. Nemo zachowywał się wspaniale, dostaliśmy tabletki na odrobaczenie. W uszach pojawiły się 'drożdżowce' w związku z czym dostaliśmy kropelki/żel do zapuszczania 2x dziennie i w poniedziałek do kontroli. Najciekawsze było ważenie :-D Nemo chciał usiąść na każdym kawałku podłogi, tylko nie na wadze :evil: Po licznych próbach udało się i waga pokazała całe 38 kg :/ Na razie mamy nie stosować żadnej diety, tylko zobaczymy jak poskutkują spacery :]
Następnie postanowiłem przy okazji podjechać do rodziców i zapoznać Nemo z ich owczarkiem Gają. Zaliczyliśmy oczywiście wspólny spacer :-D po chwili 'badania' się nawzajem ganiali się po polu jak dzieci. A zresztą zobaczcie sami ;-)

bielan - 2011-02-02, 18:00

Michał a jak Nemo reaguję na przywołanie. To na samym początku jest najważniejsza rzecz, która trzeba dopracować do perfekcji :-)
Michał i Nemo - 2011-02-02, 18:58

Idzie nam coraz lepiej. Ćwiczymy na każdym spacerze i już widać postępy :->
bielan - 2011-02-02, 19:18

No to super :-) Życzę powodzenia
Michał i Nemo - 2011-02-02, 21:29

Takie spostrzeżenia ze spaceru :] Chyba spodobało mu się jeżdżenie autem, ponieważ zatrzymywał się przy tylnych drzwiach każdego auta które mijaliśmy :-D
bielan - 2011-02-02, 22:05

Michał i Nemo napisał/a:
Takie spostrzeżenia ze spaceru :] Chyba spodobało mu się jeżdżenie autem, ponieważ zatrzymywał się przy tylnych drzwiach każdego auta które mijaliśmy :-D


To pewnie moja zasługa :-) Tak mu się dobrze ze mną jechało :-)

Aga Szanti - 2011-02-02, 22:10

bielan napisał/a:
To pewnie moja zasługa :-) Tak mu się dobrze ze mną jechało :-)
_________________


Raczej ze mną :P

bielan - 2011-02-02, 22:16

ze mną jechał dłużej i byliśmy w Macu :-)
Aga Szanti - 2011-02-02, 22:33

A my w przydrożnym zajeździe i ze mną spał na kanapie
mpati123 - 2011-02-02, 22:34

Ok, z Mac'iem przebiłeś :P
Aga Szanti - 2011-02-02, 22:58

:mur:
Michał i Nemo - 2011-02-03, 22:27

No to ja Was pogodzę :-D Każde z Was dołożyło swoją cegiełkę :] Kolejny dzień za nami. Nemo coraz bardziej się rozkręca. W momencie gdy wychodzimy na spacer jest nie do zatrzymania. Cięzko mu zrobić zdjęcie, bo wszędzie go pełno :lol: Przywołanie idzie nam coraz lepiej. Myślę ze mamy już skuteczność na poziomie 50 % więc spoko :] Przed chwilą wróciliśmy ze spaceru, więc teraz już poległ i poszedł spać po całym dniu na nogach :]
Aga Szanti - 2011-02-04, 00:36

To poprosimy o fotki Nemcia jak śpi :)
jadwiga - 2011-02-04, 16:19

Jestem szczęśliwa że ,,mój,,Nemo ma cudownego pana wybaczcie ale jak czytam niektóre komentarze jest mi przykro bo nie oddałam psa dla wygody tylko z powodów zdrowotnych i bardzo za nim tęsknię
Michał i Nemo - 2011-02-04, 20:04

Dobry wieczór Pani Jadwigo. Bardzo dobrze rozumiem, że powód musiał być bardzo poważny by oddać psa tak wspaniałego jak Nemo i wiem że Pani ciężko. Tak jak obiecałem zajumję się Nemo najlepiej jak potrafię i od razu wrzucam wszystkie informacje jakie mam aby Państwo również wiedzieli co u Nemo słychać :]
skipi29 - 2011-02-05, 09:39

Odpowiedzialni właściciele jeżeli muszą oddać pieska to szukają mu dobrego domku lub zwracają się z taką prośbą o pomoc, a nie oddają przypadkowym osobom.Pani Jadwigo na pewno ciut lżej jak Pani wie, że Nemo ma się świetnie :-D
Michał jak tylko pogoda się poprawi, bo teraz błotko straszne,obowiązkowo spacerek-chcemy poznać to cudo :mrgreen:

M!S!A - 2011-02-05, 09:49

skipi29 napisał/a:
Michał jak tylko pogoda się poprawi, bo teraz błotko straszne


Beatko, ale przecież błotko jest najfajniejsze :lol:

Michał i Nemo - 2011-02-05, 10:01

Tak tak, błotko jest najfajniejsze :] Dziś już to przerabiałem na spacerze, każda kałuża głębsza niż 5 cm zaliczona, i kąpiele w nich też :] Już się nie możemy doczekać spaceru :-D
jadwiga - 2011-02-05, 11:58

Dziękuje Panie Michale wiem że Nemo ma dobrze i jest to dla mnie radość.Nemo uwielbia tarzać się w błocie a jeszcze bardziej pływać .Na spacerze każda kałuża była jego.Natomiast nie lubi kąpać się :) Pozdrawiamy Szafrańscy
skipi29 - 2011-02-05, 12:03

Ja wiem,że błotko jest najfajniejsze,Skipi podpisuje się pod tym wszystkimi łapkami :mrgreen: ,ale jak nie trzeba wracać do domu samochodem lub jak ma się kombi ;-) .Na naszych łączkach dzisiaj rano psiaki raczyły się z wielka radością błotkiem :mrgreen:
M!S!A - 2011-02-05, 12:29

No ja niestety kombi nie mam, a na łąki lub do lasu jeżdżę samochodem- nie powiem jak on wygląda po takiej wyprawie- ale już się przyzwyczaiłam :) Cały tył jest wyłożony kołdrą i ręcznikami i można brudne psy wozić :)
skipi29 - 2011-02-05, 12:34

No u mnie też są kocyki,ale mój syn też zawsze chętny na takie spacerki i ostatnio dał radę nawet zmieścić się tam z czterema psiakami :mrgreen:
Michał i Nemo - 2011-02-05, 15:54

Wrzucam najświeższe zdjecia ze spaceru :] niestety nie było z czego wybrać, ponieważ ktoś zapomniał naładować baterię w aparacie :oops: Jak widać nigdy nie jest za zimno na kąpiel :-D

Aga Szanti - 2011-02-05, 16:05

:) no wreszcie nowe zdjęcia :)

widzę, że i obróżka od cioci popasowała :) pasuje temu rudzielcowi

Michał i Nemo - 2011-02-05, 16:22

Poszliśmy po szelki do sklepu ale nie mieli takich dużych :] mają się pojawić w poniedziałek/wtorek :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group