To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - NEMO - 23

Michał i Nemo - 2011-06-28, 20:02

Nie zapomnę nigdy momentu, gdy rano do łóżka władowały się trzy ( :!: :!: :!: ) goldeny, czyli Nemo, Szajba i Korba, a Duffel ustawił się obok łóżka :) To się nazywa pobudka :cool:
Korbulowa Familia - 2011-06-28, 20:05

Tylko pozazdrościć :P :lol:
Michał i Nemo - 2011-06-30, 18:48

Własnie wróciliśmy z Nemo od weterynarza. Prawdopodobnie na miejscu coś uczuliło mojego psiaka, ponieważ miał czerwony brzuchol i cały czas się drapał. Dostaliśmy w zaleceniach:
kąpiel w nizoralu,
hydroxyzyne w tabletkach,
na miejscu dostaliśmy zastrzyk i w poniedziałek do kontroli
Mam nadzieję, ze nie będzie potrzeby podawać kolejnych zastrzyków :roll:

Barbara - 2011-06-30, 19:07

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy zdrowia Nemusiowi :)
Sylwia i Parys - 2011-07-01, 12:53

Cześć Michał,
Parys też się trochę drapie i ma zaczerwieniony brzuch trochę strupków koło uszu, ale jest lepiej,to się goi. Patrząc na staw w Bocheńcu i to, co tam było po spuszczeniu wody, to się nie dziwię. Nie chcę iść do weterynarza, żeby nie pakować mu chemii, ale chcę go wykąpać: czy ten nizoral, który zaordynował Ci lekarz to jest dla psów, bo jest też dla ludzi, który kupuje sie w aptece.
W wolnych chwilach przeglądam zdjęcia i wspominam - super wyjazd
pozdrawiam,dla Nemusia - mojego ulubieńca w Bocheńcu - buzia.

Michał i Nemo - 2011-07-01, 13:02

Normalny Nizoral dla ludzi :) Z tym, że mam go na ok 10 min pozostawić na sierści i skórze :) My również pozdrawiamy , wymiziaj ode mnie Paryska :)
Korbulowa Familia - 2011-09-10, 15:17

Halo halo Michał!!!
No ładnie...
Ktoś tu zaniedbał nas...
Ja czekam niecierpliwie na relacje i zdjęcia Nemo :mrgreen:

Michał i Nemo - 2011-10-12, 13:46

O kurczę, już dosyć długo nie pojawiały się informacje co u Nas :roll:
Postaram się poprawić pod tym względem, a w ramach przeprosin załączam zdjęcia :)

M!S!A - 2011-10-12, 13:49

Michał zdjęcia zdjęciami, oczywiście są piekne :P ale pisz lepiej co u Was?
Michał i Nemo - 2011-10-12, 14:00

U nas wszystko OK :) we wrześniu pojeździliśmy trochę po Polsce, a mianowicie zaliczyliśmy BIESZCZADY :) Nemo spisywał się super na szlaku, większość czasu chodził bez smyczy, ponieważ komendę 'do mnie' opanował wreszcie do perfekcji :) Aktualnie zaczynamy szkolenie pod kątem PT-1 :)
Zauważyłem, że daje nam to wiele frajdy, więc ćwiczymy :)

A co do zdjęć, to mamy zaprzyjaźnioną Panią Fotograf, która w wolnej chwili potrafi nam coś ustrzelić :)

Jola Nulkowa - 2013-01-13, 23:10

Po rocznej przerwie miałam okazję zobaczyć dziś na własne oczy Nemo i po prostu ledwo go poznałam, oczywiście w sensie pozytywnym. Michał jakieś cuda z tym psiakiem zdziałał. Psiak pozbył się nadwagi, pięknie wysmuklał, ma świetną sylwetkę - aż miło było patrzeć. Wciąż się zastanawiam czy ktoś Michałowi nie podmienił niepostrzeżenia tego psiaka ;-) :mrgreen: Brawo Michał :!:
Michał i Nemo - 2014-04-12, 13:57

Ponieważ długo nie pojawiało się nic nowego to pora na mały update :)
Dziś przyjechała do nas wspaniała suczka od Basi, za co bardzo bardzo dziękujemy :D
Mała nazywa się Love Is All You Need Almagitana, a po naszemu Lilu :D
to pora na parę zdjęć

M!S!A - 2014-04-12, 14:12

Super, wielkie gratulacje. Teraz już musisz Michał dużo zdjęć wklejać :D A jak Nemo przyjął nową siostrę?
Michał i Nemo - 2014-04-12, 14:16

Nemo? Zachwycony, ma się z kim pobawić :D
Korbulowa Familia - 2014-04-12, 16:31

Wow :shock: Ależ zazdraszczamy :mrgreen:
Michał i Nemo - 2014-04-19, 11:25

Jak mi ktoś podpowie jak się wrzuca filmiki to podzielę się paroma z dzisiejszych zabaw :)
Ewa i Cindy - 2014-04-19, 22:00

Michał.. najlepiej na YouTube i tutaj linki wklejaj :)
Michał i Nemo - 2014-04-20, 09:08

Pragniemy Wszystkim Wam i Waszym Psiakom złożyć najserdeczniejsze życzenia Świąteczne :)
A na dodatek filmik z porannych zabaw :)
http://youtu.be/GFa5dDCcsFA

Michał i Nemo - 2014-04-27, 18:52

Parę fotek z dzisiejszego spaceru :)

Rufiakowa Amcia - 2014-04-28, 11:26

Psisko imponującej urody :D
Michał i Nemo - 2018-05-15, 15:16

Moi Drodzy Psijaciele!
Jako, że za parę dni będę już panem w starszym wieku /stuknie mi 10 lat!!!/ to mój niedobry człowiek postanowił wreszcie podzielić się informacjami co tam u mnie! A dzieje się!!!
Jestem już w Knurowie ponad siedem lat, w tym czasie w moim życiu bardzo wiele się zmieniło :) Pojawiła mi się najpierw jedna, później druga kocia siostra, pojawiła się moja mała siostrzyczka Lilu, która tak jak ja był goldenem. Niestety ciężko się rozchorowała. Moje człowiek i próbowały i robiły co mogły, lecz niestety nie udało nam się jej pomóc. Chodziłem bardzo smutny i było mi ciężko, lecz w lipcu 2016 pojawiła się u Nas moja druga siostra, Miko. Wprawdzie nie jest goldenem, ale na Zjeździe została uznana za honorowego goldena i jestem pewny, że ona sama myśli o sobie per Golden Retriever :) Moje człowieki zabierają nas nad morze, nad jezioro, w góry, ogólnie wszędzie jeździmy z nimi!
Najgorsze jest to, że w grudniu 2016 pojawił się u nas kolejny mały szczeniak, ale ludzki!!! Jak on nam dawał popalić! Pobudki w nocy, płacz, człowieki chodziły zmęczone i niewyspane, po prostu koszmar! Na szczęście już jest lepiej. Ten mały chłopiec, nazywają go Kazik, bardzo dobrze wie, że nie ciągnie się nas za uszy, za ogon, potrafi nas porządnie pogłaskać, a nawet wie, że jak je jedzenie, to ma ono spadać na ziemię dla nas!!!
Obiecuję przypilnować moich człowieków, aby wrzuciły tu relację z moich urodzin!

Nanka i Beza - 2018-06-15, 21:05

witaj piękny :) ale te człowieki Ci atrakcji zapewniają :D a jak urodziny się udały? :D
Warna - 2022-11-01, 15:38

NEMO kilka dni temu odszedł za TM.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group