To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - BELLA - 298

Lidka DT - 2015-07-24, 12:06

Poranny spacer

Lidka DT - 2015-07-24, 12:08

Hurra! znalazłam mały patyczek!

Lidka DT - 2015-07-24, 12:18

Witam.
Bella ma przygotowane legowisko, ale rzadko z niego korzysta. Wybrała kilka miejsc na podłodze w różnych pokojach i w zależności kto jest w domu to mu towarzyszy i przy nim leżaczkuje. W nocy jednak grzecznie śpi przy moim łóżku. :lol:


Bella bywa tak zmęczona zabawą i spacerami, że jada na leżąco :) Kasiu u Ciebie też tak jadła?


Dzisiaj kurier przywiezie nową matę do samochodu i piłeczkę. Samochód już sprawny więc jutro wycieczka! Byleby upałów nie było.
Pozdrawiam
Lidka

Anonymous - 2015-07-24, 13:53


Warna - 2015-07-24, 15:30

No rzeczywiście, bardzo jest zmęczona, skoro je na leniucha! :-)
Iza Tutisowa - 2015-07-24, 15:58

Cudowna jest :)
Rufiakowa Amcia - 2015-07-28, 17:22

Halooo, co tam u Was, dziewczyny?
Lidka DT - 2015-07-29, 09:41

Wczoraj tyle napisałam i wylogowało mnie :( muszę teraz pamiętać o kopiowaniu wpisu zanim kliknę wyślij.

Z uwagi na sobotnią duchotę i upał do lecznicy pojechałyśmy w poniedziałek. W samochodzie Bella zachowywała się jak dama. Położyła się na tylnej kanapie i spokojnie leżała, trochę siadała i obserwowała świat za oknem. Waga wskazała 41 kg, ale z uwagi na zmianę sprzętu myślę, że kolejne ważenie pokaże czy dieta i tabletki działają. Na przyszły tydzień wstępnie jesteśmy umówione na powtórzenie badania z krwi.
Bella jest bardzo grzecznym i spokojnym psiakiem. Szczeka tylko wtedy, gdy chce żeby jej rzucić zabawkę lub patyk do aportowania. Spotkania z innymi psami nie sprawiają kłopotu, witanie, wąchanie :)

Wczoraj Bella została sama przez 6 godzin. Po powrocie nie zastałam żadnych niespodzianek. Za to często jak wracamy Bella czeka z kapciem w pycholu a dzisiaj rano przyniosła mi naszykowane skarpetki.


Bella dostała od mojej kuzynki legowisko (kupili trochę za duże dla sznaucerki miniaturki :rotfl: ) ale woli spać blisko ludzi, więc gdzie my tam i ona :) Ale na kanapie jeszcze jej nie widzieliśmy (tajniaczka?)


No i jest nowa piłeczka.


Na zdjęciu poniżej Bella wygląda jak szczeniaczek, prawda?


A teraz zagląda co robię i przesyła Wam buziaka!

Iza Tutisowa - 2015-07-29, 12:13

Cudowna jest :)
Kamila i Oskar - 2015-07-29, 17:48

Ślicznota :mrgreen:
Oskar ma taką samą piłkę i ją uwielbia tz.miał bo dziś mu wybuchła ;-)

Aluta, Soffi i Aston - 2015-07-29, 19:01

Śliczna panienka :)
Rufiakowa Amcia - 2015-07-29, 19:32

Lidka DT napisał/a:
często jak wracamy Bella czeka z kapciem w pycholu a dzisiaj rano przyniosła mi naszykowane skarpetki.


Trochę miałam nadzieję, że przez ten jeden wspólny wieczór Rufkowi udzieli się nastrój "retriwerowania", ale nie podłapał tematu, no cóż ;) Za to Belluni z tym kapciem jest wyjątkowo do twarzy/pyska ;)

Lidka DT napisał/a:
Bella dostała od mojej kuzynki legowisko (kupili trochę za duże dla sznaucerki miniaturki

:lol: Sznaucerka też się zmieści, Bella, posuń się! :D

Cytat:
Na zdjęciu poniżej Bella wygląda jak szczeniaczek, prawda?

Faktycznie :D

Lidka DT napisał/a:
A teraz zagląda co robię i przesyła Wam buziaka!

Kiziamy- ja, Ruf & Kićka :D

Lidka DT - 2015-08-04, 19:05

Witamy. :-D Pomimo upałów Bella czuje się świetnie. Stwierdziliśmy, że musimy jej dozować w te upały zabawy na dworze bo ona sama ma chyba wyłączoną opcję Jestem zmęczona :lol:
Wczoraj byłyśmy w lecznicy. Waga nadal 41 kg. Bella zaczęła wylizywać lewą łapę. Nie wiemy czy to na skutek jakiejś choroby czy stresu. Obserwujemy. Ponieważ piszę z telefonu zdjęcia wstawię wieczorem z komputera.
A Bella właśnie poluje na muchę która ją musi strasznie denerwować

Lidka DT - 2015-08-06, 11:06

Witam.
W lecznicy byłam bardzo grzeczna :-D



ale bacznie obserwowałam czy nie chcą mi czegoś zrobić :)



Potrafię już dwa kapcie przynosić :)



A patole obgryzam do wielkości cygara i zabieram do domu. Tylko człowieki gdzieś je później chowają przede mną :roll:



Hello, co robicie?



Pozdrawiamy
Bella & Lidka

Lidka DT - 2015-08-06, 11:12

Na spacerku


Iza Tutisowa - 2015-08-10, 12:39

Super sunia :) Rewelacyjna jest :D
Lidka DT - 2015-08-16, 22:38

Witamy,
Bella czuje się świetnie. Dzisiaj było dużo chłodniej więc pojechaliśmy na wycieczkę.


Bella biegała po polach i łąkach i w ostatniej chwili udało nam się ją odwieść od tarzanka w krowim placku :rotfl:


Bella to bardzo posłuszny psiak. Rozumie komendy siad, podaj łapę, daj lub puść (jak chcemy by z pyska wypuściła np. szarpak). I jak na prawdziwą damę przystało zachowuje się dystyngowanie i nie zaczepia innych psów ani nie reaguje na zaczepki ludzi.



Lubi kwiatki



Jak zapomnieliśmy z auta zabrać zabawki znalazła butelkę i aportowała (oj, aportować to ona potrafi!)



Jak jest zmęczona zabawą i spacerem (co zdarza się rzadko :lol: ) staje i parzy na nas a oczy zdają się mówić: wracajmy!


W samochodzie jest bardzo grzeczna. Co ja piszę, ona zawsze jest bardzo grzeczna. :)


Troszkę dzisiaj zmokłyśmy i Bella pozbierała nieco małych rzepów więc po powrocie było co robić. Na szczęscie z czesaniem tez nie ma problemu.
POZDRAWIAMY SERDECZNIE!

Iza Tutisowa - 2015-08-17, 10:45

Jest naprawdę niesamowita :D
Rufiakowa Amcia - 2015-08-21, 08:48

Takie miałam przeczucie, kiedy ją poznałam- że to SUCZ IDEAŁ :mrgreen:
Tylko kurczę, nie wiem, czy to tylko u mnie jest problem- zdjęcia mi się nie otwierają :/

Edit: ooo, a jednak są, po odświeżeniu strony :) Mogę się cieszyć widokiem wesołej paszczy :D

Lidka DT - 2015-08-21, 23:35

Dobry wieczór. Bella już smacznie chrapie (a chrapie czasami bardzo głośno :lol: ) więc wrzucę zdjęcia jej kumpli z trawnika.
Oto Niunia i pierwsze wąchanko



Niunia bardzo grzecznie obserwuje Bellę obrabiająca patola



Tymczasem Killer, z którym znamy się od dawna uwielbia podbierać Belli patyki. Tym razem walka trwała do pierwszej krwi...



Oczywiście taki żarcik z ta krwią. Po prostu Bella patyka nie puściła, Killer się nie poddał i patyk rozpadł się po kilku minutach w ich szczękach na połowę :)




Na ptaki Bella nie zwraca uwagi. Tylko w domu chce nam kanarka Stefana aportować, więc musimy wypuszczać go z klatki jak ona smacznie śpi do spacerze :)



Waga Belli stoi w miejscu. Co tygodniowe ważenie nadal wskazuje 41 kg. Po niedzieli zobaczymy jakie będą wyniki badania krwi.

Pozdrawiamy.

Rufiakowa Amcia - 2015-08-23, 18:14

Lidka DT napisał/a:
Tylko w domu chce nam kanarka Stefana aportować

:shock: :shock: :shock: Jak mniemam, pała do niego miłością, jak do każdej żywej istoty, tylko nie wie, jak takie małe fruwające przytulić, więc próbuje paszczą :mrgreen:

Lidka DT napisał/a:
Po prostu Bella patyka nie puściła, Killer się nie poddał i patyk rozpadł się po kilku minutach w ich szczękach na połowę

Dzielna dziewczynka, wiedziałam, że nie puści. Żaden patyk nie może wyjść z mordki Belli w całości!

Lidka DT napisał/a:
Waga Belli stoi w miejscu. Co tygodniowe ważenie nadal wskazuje 41 kg.

Kurczę, a może zmniejszyć jej dawkę żarełka? Mój grubcio na RC Obesity Managment też przestał chudnąć... Bo jak już miał 35 kg, ja wciąż podawałam mu tyle samo karmy, zamiast zwyczajnie ją zmniejszyć. Teraz Rufiaty to mister fitness :)

Lidka DT - 2015-09-03, 09:46

Witam. Przepraszam za milczenie, ale niespodziewanie udało mi się wyjechać na tydzień urlopu. W tym czasie Bella była pod opieka moich dorosłych dzieci i mojego taty. Sprawowała się bardzo grzecznie. Wczoraj byłyśmy w lecznicy. Waga 40 kg. Pobrano krew do badania. Belcia jak zawsze grzecznie czekała na swoja kolej a podczas pobierania krwi grzecznie leżała.



Bella ma ostatnio wieczorami zwyczaj przynoszenia mi poduszeczki co oznacza IDZIEMY SPAĆ! :lol:



Pozdrawiamy!

Waniliowa Paula - 2015-09-10, 21:11

ale z niej śmieszka :) kochana jest <3
Warna - 2015-09-11, 09:25

Fajnie, że waga delikatnie spada. Za szybko też psa nie można odchudzać, żeby nie miał żadnych problemów z sercem. :-)
Iza Tutisowa - 2015-09-19, 09:39

Bardzo dobre wieści mam z rana :)

Bella znalazła swój dom :) Zamieszka pod Krakowem z Patrycją i jej rodziną :)
Serdecznie gratuluję :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group