To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - KENZO - 390

Kasia i Abby - 2016-10-27, 14:39

Ok, to dajcie znać kiedy i wyruszamy na spacer! Mam najbliższe 4 weekendy wolne! :D
Rodzinka Kenzo - 2016-10-31, 20:34

Witajcie, wspaniałe wieści z gór dziś otrzymałam. Kenzo jest szczęśliwy, szaleje po szlakach górskich☺. Jest cudowny, i wygląda na to, że razem ze swoimi czlowiekami 😉świetnie współgrają. Biorąc pod uwagę, że wielu rzeczą nie potrafiłam sprostać a moj strach miał wielkie oczy to naprawdę się cieszę, że Kenzo jest szczęśliwy, nawiązuje przyjaźnie i ciągle chce być przy czlowieku. Jak wrocicie wstawcie zdjęcia.
Agnieszka i Kenzo - 2016-11-02, 21:12

Wróciliśmy ! Zmęczeni ale bardzo szczęśliwi. Kenzo pewnie jeszcze nigdy w życiu nie zrobił tyle kilometrów (wyruszyliśmy o 10 rano a wróciliśmy o 20). Jakieś 90% czasu szedł bez smyczy, gdzy tylko widzieliśmy ludzi z naprzeciwka wołaliśmy go a on grzecznie wracał i został na chwilę zapięty na szelki. Większa radość jednak była na swawoli :lol: zrobił dwa rzy tyle kilometrów co my, bo odbiegał kawałek i wrała, odbiegał i wracał jak bumerang :) Raz zdarzyło mu się zapomnieć i przysiadł przy dwóch milych paniach, która jadły sniadanie- wołanie nie pomogło, no ale wybaczamy :)
Szlaki były różne i kilka razy potrzebował naszej pomocy np. podczas przejścia przez zrewniany most lub szeroka kładnę. Czekał wtedy na nas i dopiro koło nogi odważnie przeszedł na drógą strone, świadczy to o tym że nam ufa ... tak myślę :-P
Po powrocie do domu, kiedy chcieliśmy go zabrać na spacer przed spaniem, pierwszy raz w życiu nie zareagował na ubranego człowieka ze smczą w rękach ! Popatrzył tylko leniwie... ostatecznie poderwał się i zebrał z podłogi, ale musiał być bardzo zmęczony.

Wrzucam kilka zdjęć z wycieczki. Kenzo pozdrawia i czeka na następna wypraę pełną przygód.

Agnieszka i Kenzo - 2016-11-02, 21:28






Agnieszka i Kenzo - 2016-11-02, 21:32

A tu Kenzo z moim Owczarkiem Torri, który został w domu rodzinnym :) Kochane pieski <3

Angelika i Spike - 2016-11-03, 08:18

Tak, są piękni! Cudowne zdjęcia!
Lorana - 2016-11-03, 21:28

Super bardzo sie cieszę i widzę że jest szczęśliwy
Lorana - 2016-11-18, 16:04

Jakieś nowe wieść od Kenzo ?????
Agnieszka i Kenzo - 2016-11-30, 16:08

Nasz Kochany Kezno pozdrawia wszystkich, którzy śledzą jego losy :)
Poza ostatnimi drobnymi problemami z brzuszkiem, które już zostały wyleczone ma się świetnie, szaleje pełen radości i energii co sprawia nam dużo frajdy :lol: Wciąż zadziwia mnie jego wielka chęć przytulania się do nas, nigdy nie miałam takiego pieska, któremu to się NIE NUDZI. I za to kocham go najbardziej <3

Karola i Duma - 2016-12-01, 22:01

Smaych dobroci Tygrysie. :lol:
Agnieszka i Kenzo - 2016-12-15, 09:06

Ma ktoś ochotę na spacer w niedziele ? Będziemy w Parku Wschodnim koło godziny 13:00 :-D
Kenzo chętnie pobiega z kolegami i koleżankami : )

Joasia i Sonia - 2016-12-31, 14:51
Temat postu: <3 <3 <3
Uwodzicielka Sonia pozdrawia zakochanego Kenzo <3
Agnieszka i Kenzo - 2017-01-11, 13:28

A Kenzo bardzo dziękuje i wyczekuje kolejnego spotkania :lol:
Weronika i Teddy - 2017-01-11, 15:48

Ale pięknie się prezentuje w tych górach:) A z owczarkiem no miodzio:) Teddy tez się super z owczarkiem dogaduje:) Pozdrawiam:)
Milena i Kosmo - 2017-01-24, 17:46

Czyżby pomiędzy Kenzo i Sonią było <LOVE> ? :mrgreen:
Lorana - 2017-01-27, 20:00

czy macie jakieś nowe zdjęcia Kenzo ?
Lorana - 2017-05-02, 21:20

jakie wieści od Kenzo? Dajcie znać co z maluchem:)
Joasia i Sonia - 2017-05-05, 20:33

Milena i Kosmo napisał/a:
Czyżby pomiędzy Kenzo i Sonią było <LOVE> ? :mrgreen:


Tak do końca, to nie wiadomo czy to byla miłość czy inne uczucie ;) W każdym razie Sona albo nie mogła albo nie chciała się uwolnić od swojego adoratora ;)
Trzeba to ustalić przy następnym spotkaniu :D

Agnieszka i Kenzo - 2017-05-23, 11:56

Cześć !
Kenzo miewa się bardzo dobrze, jest radosny i uśmiechnięty. Duuuuzo biega i podróżuje co uwielbia :-D
Nieustannie by się głaskał i jadł smakołyki, ale dbamy o jego formę :)

Pozdrawiamy ! :)

Angelika i Spike - 2017-05-23, 12:00

Super :) cieszymy się :-D
Agnieszka i Kenzo - 2017-10-25, 21:53

Cześć tu Kenzo
Pamiętacie mnie jeszcze? Mam nadziję, że tak matka coś zapomina o wpisach, więc jak tylko wyszła do pracy pożyczyłem sobie jej komputer! :evil:
Pewnie jesteście ciekawi, co u mnie słychać ? No to już opowiaadm - u rodziców jestem juz rok i kilka dni, są swietni i tacy zabawni. Poświęcają mi dużo uwagi i bawią się ze mną tak dużo, ile tylko mogą. Jeśli tylko coś mi dolega, szybko zabieraja mnie do psiego lekarza i od razu mam się lepiej :-> No pewnie, że ich kocham ! Ogólnie, to jestem bardzo grzeczny, ale ostatnio zabrali mnie na szkolenie ... to dopiero jest zabawa! Karmią mnie smaczkami co pół minuty i mówią, jaki jestem świetny i mądry :-) Teraz to ja wiem, co to znaczy chodzić przy nodzę, skupiać uwagę na rodzicach, wracać na miejsce (no czasem mi nie wychodzi) i w oógle w mojej głowie zapanował większy spokój - potrzebowałem nauki samokontroli i jest duuuużo lepiej, co będzie widoczne na zdjęciach, które zaraz dołącze (komputer umiałem obsługiwać zanim mne zaadoptowali, to nie ich zasługa...) :lol:

Latem byliśmy nad wodą i zanurzyłem się, aż tak głęboko ! Ja to jestem odważny pies :D


A zimą, byliśmy w Czechach i zdobywaliśmy szczyty


A tutaj z matką w drodzę na Radunie :D


Tutaj widać jak zdobywam swój najwyższy szczyt - Szrenice, ale się zmęczyłem !


No i byłem pierwszy raz nad morzem, stwierdzam szczerze, że wolę góry. Piasek i woda, to nuuuda, jedyne co mnie tam interosowało, to złapanie cienia mewy - niestey się nie udało


No i na koniec najlepsze, patrzcie jaki jestem grzeczny i wyszkolony, a to dopiero początek :D


https://youtu.be/tkfpbY_PTg0

Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko, jak moje futerko od którego matka nie chce się odkleić :)

Nanka i Beza - 2017-10-25, 22:12

Kenzo podziwiamy za samokontrolę! Widać, że jesteś pilnym uczniem :) oby tak dalej!
Kamila i Oskar - 2017-10-26, 08:09

No nareszcie sie odezwałeś złoty chłopaku :)
Ucz się pilne i buziaki w nochalek :-D

Angelika i Spike - 2017-10-26, 09:49

Ale super, że się, Kenzo, odezwałeś!!! :serce:
Czekamy na częstsze wpisy!

No i muszę Ci powiedzieć, że masz super rodzinę :D
No i takie fotki ekstra Ci robią... mrau! :D

Monika i Hole - 2018-05-28, 16:47

Cześć wszystkim!

Przekazuje krótką wiadomość od rodziców Kenzo :)

"Witam!
Przepraszam za brak odzewu, ale w sobotę mamy ślub i dużo się ostatnio dzieje ☺
Kenzo ma się bardzo dobrze, zdrowy, wybiegany i z uśmiechniętą mordką codziennie 😊 Jest miłością naszego życia i nie było momentu w którym załowalobyśmy adopcji.
Pozdrawiamy !"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group