To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - LUCKY - 387

Kamila i Oskar - 2016-08-01, 12:42
Temat postu: LUCKY - 387
W Weekend pod opiekę fundacji trafiła śliczna dziewuszka - Lucky
Została oddana ponieważ po śmierci swojej psiej mamy przestała dogadywać się z innymi suczkami mieszkającymi w domu.
Lucky zamieszkała teraz w domu tymczasowym u Pauliny w Inowrocławiu :)
Sunia jest ogromniastym przytulasem a przy okazji bardzo towarzyską goldenką - w weekend szalała na trawie wraz z innymi psami.
Sunia ma nadwagę i problemy z oczami dlatego już dziś rozpocznie się etap diagnozowania i dbania o linię :)
Czekamy na info od Pauliny :)



Dziękujemy wszystkim za pomoc w transporcie :kwiatek:

Angelika i Spike - 2016-08-01, 12:46

Dziękujemy Ani Kulisz i jej mężowi za tak długą trasę, którą przebyli!!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

I witamy nowy DT Lucky! Dajcie znać co u suni, jak się ma, jesteśmy ciekawi :serce:

Calineczka - 2016-08-01, 16:21

Nam było bardzo miło wieźć tak cudowną pasażerkę z którą trudno było sie rozzstać 😍 Lucky zyczymy Ci samych wspaniałych dni, wielu radości ❤🐾
Czekamy na wieści z DT

polinka i Lucky - 2016-08-01, 20:05

Witajcie!
Jako że zostałam niejako wywołana do odpowiedzi spieszę donieść co u nas.
A więc po kolei. Lucky jest psim ideałem, bardzo grzeczna, przytulasta. Robi furorę na osiedlu i wśród rodziny.
Byliśmy dziś u weterynarza i generalnie dziewczyna jest zdrowa, jednak trochę zbyt puszysta - ma nadwagę ok 8kg. Oczy są lekko zaczerwienione ale na razie nic poważniejszego się nie dzieje (troszkę spanikowaliśmy), mamy obserwować. Pięknie się zachowywała podczas badań, szczególnie podczas czyszczenia uszu, które były mocno brudne.
W domu odnajduje się całkiem dobrze, w sobotę była mocno zestresowana podróżą jednak wczoraj było ok a dziś świetnie. Wczoraj w odwiedzinach u zaprzyjaźnionego bordera odkryliśmy, że jest miłośniczką piłeczek. Z psami jak na razie się dogaduje, na spacerze spotkaliśmy dziś spanielkę z klatki obok i nie było żadnych problemów, dziewczyny się obwąchały i rozeszły do swoich zadań.
Tak jak napisałam jest psim ideałem, lubi ludzi, do dzieci też lgnie. Słucha się, przychodzi jak ją wołamy, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Z komend na razie odkryliśmy siad :lol: Uwielbia leżeć na balkonie. Co najlepsze nie jest miłośniczką kanapy (przynajmniej naszej) zdecydowanie woli balkon.
Oczywiście jest żebrakiem jakich mało, śliczne oczka tylko proszę choć o kąsek.
Chwilowo to tyle, jak ogarnę zdjęcia to zaraz wrzucę.

polinka i Lucky - 2016-08-01, 20:21


Tak odpoczywamy po spacerku



oto moja miejscówka do spania


Calineczka - 2016-08-01, 21:58

No cudna i grzeczna dziewczyna tak juz mi sie wydawało podczas podrozy, że to psi ideał 🐾❤😍😘 mam nadzieje, ze szybko zmienicie jej te okropna karmę jak jest chappi :-/ jak odchudzałam moja Abi to najlepiej szło nam na gotowanym, a w ramach odchudzających przekąsek możecie dawać jej surową marchewkę, jabłuszko. Gdybyście mieli pytania to służę pomocą. Koniecznie wymiziajcie ode mnie Lucky bo choć przebywałam w jej towarzystwie tylko 4 godziny to tęsknie za nią i myśle o niej cały czas 🐾❤😘😍
Angelika i Spike - 2016-08-02, 08:03

Witaj Lucky!!! I witaj Paulino! :) dziękujemy za zdjęcia, piszcie ciągle co u was słychać :)
Lucky się pięknie uśmiecha!
A jak minęła pierwsza noc?

Milena i Kosmo - 2016-08-02, 19:37

Ja również przyłączam się do podziękować za transport zarówno dla Ani i jej męża :]
jak i dla męża Magdy od Lunki - jesteście wspaniali !!!
Cieszę się również, że Lucky znalazła schronienie w nowym, ale jakże wyjątkowym DT
mam nadzieje, że tymczasowanie suni będzie dla was piękną przygodą :)
Mogę jedynie powiedzieć - powodzenia na drodze do zrzucania wagi, wiem z doświadczenia jak trudna jest to praca. Co do oczek - jeśli ponownie zaczną łzawić zawsze można spróbować
przemywać je zielem świetlika, nie zaszkodzi a na pewno może pomóc :)

Trzymam gorąco kciuki i czekam na nowe wieści :mrgreen:

polinka i Lucky - 2016-08-02, 23:12

Towarzystwo (mój mężczyzna Wiktor i Lucky) poszło na spacer to mogę trochę napisać. Pierwsza noc jak i kolejne minęła bez problemów, ładnie poszła spać, nie słyszeliśmy żeby jakkolwiek hałasowała w nocy kręcąc się po domu. Co do zrzucania wagi to wiemy, że prosto nie będzie szczególnie że panna koncertowo opanowała jedzenie z ręki. Zaczęliśmy już regularne spacery, jutro ma do nas dotrzeć zdrowe jedzonko więc dietka zacznie się pełną parą.
Panna robi furorę na osiedlu, wszyscy się za nią oglądają i wychwalają :lol:

Agnes i Nelly - 2016-08-05, 14:13

Dobrze czytać tak pozytywne początki Waszej przyjaźni :)
Sunia wygląda u Was na zrelaksowaną. Doskonale wróży to na przyszłość.

Calineczka - 2016-08-08, 22:17

Co słychać u naszej dziewczyny? Jak sie aklimatyzuje ?
Dominika i Binek - 2016-08-16, 08:17

Halo, co słychac u Lucky :) ?
polinka i Lucky - 2016-08-16, 10:18

Czołem złociaki!
To znowu my. Paczek klimatyzację się bardzo dobrze, ma już kolejnych kolegów i koleżanki. Jesteśmy właśnie na wakacjach pod Warszawą w moim domu rodxinnym. Mamy tu nową koleżankę z którą dogaduje się bez problemu. Panienka nauczyła się jeździć pociągiem i samochodem. Jednak smaczki potrafią przekonać do wszystkiego.
Jak dojechaliśmy do domu to Lucky pierwsze co zrobiła to wskoczyła do stawu :lol: wygląda na szczęśliwą, z resztą zobaczcie sami na zdjęciach.

polinka i Lucky - 2016-08-16, 10:27



Każdy krzaczek w ogródku trzeba sprawdzić



Piłeczka, bez niej spacer się nie liczy



Ukochany głodek, u rodziców chciała zjeść głoda który wisi na lodówce :-)




Dzielna panienka w pociągu, oczywiście od razu podbiła serce załogi konduktorskiej


P.S. żeby zobaczyć większe zdjęcia trzeba w nie kliknąć

Dominika i Binek - 2016-08-16, 10:30

Urocza :) ) Cieszy mnie informacja, że Lucky lepiej znosi podróże . Miłych wakacji !
Dominika i Binek - 2016-08-28, 12:22

Jak tam Lucky sie miewa?:)
SzymekOlaLilka - 2016-09-14, 08:41

Cześć wszystkim.
Pożera nas ciekawość co u Lucky..? :)

Calineczka - 2016-09-14, 11:07

Tuptamy niecierpliwie czekając na wieści o Królewnie 😍
Angelika i Spike - 2016-09-14, 12:02

Dawać znać co u niej! :D
polinka i Lucky - 2016-09-14, 20:52

Wybaczcie brak odzewu ale dużo się u nas ostatnio działo. Laczek czuje się bardzo dobrze, kondycja się zdecydowanie poprawiła. Ostatnio teściowa wyszła z nią na spacer bo cały dzień nas nie było i się śmiała że to jest pies ze wspomaganiem bo tak ładnie chodzi na smyczy.
Byliśmy ostanio u weta i panienka schudła 3 kg. Jest zdrowa i w październiku będziemy robić sterylizacje.

Kamila i Oskar - 2016-09-27, 10:07

Lucky tak skradła serde swojej opiekunki ,że zostaje już na zawsze u Paulinki

Gratulujemy serdecznie i czekamy na wieści o suni i oczywiście zdjęcia :lol:

Angelika i Spike - 2016-09-27, 10:45

Ojej no to super!!! :lol: :lol: :lol:
Sylwia, Abra i Felek - 2016-09-27, 13:07

Wspaniała wiadomość! Gratulacje! :)
Milena i Kosmo - 2016-10-01, 01:24

Czyli miłość od pierwszego wejrzenia ? :D
Kamila i Oskar - 2016-10-06, 14:02

co słychać u Lucky ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group