To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - LUCKY - 387

polinka i Lucky - 2017-01-19, 18:13

hey hay hello z tej strony Lucky i spółka. U nas wszystko w porządku, życie jak w Madrycie :) Jestem pupilką całego bloku, przekonali się do mnie nawet ci co psów nie lubią. Bo kto mógłby się oprzeć takim słodkim ślepkom jak moje? Pani się czasem opiera bo nie chce się podzielić obiadem :( ale dzieli się bananem i jabłkiem które uwielbiam :)
Jakiś czas temu panki kupiły mi skarpetki! no kto to widział żeby pies w skarpetkach chodził, ja wiem że mi się czasem łapki na panelach rozjeżdżają jak sarence na lodzie ale żeby skarpetki? Na szczęście kupili dla mnie dywan więc skarpetki zjadłam :) zjadłam jedną już wcześniej ale ciii :) Jeśli ktoś chcałby zobaczyć co u nas słychać to zapraszam na instagram #luckylaczek

Buziaczki wszystkim!

Angelika i Spike - 2017-01-20, 10:52

ale fajnie, że u was jest : )

i teraz Lucky ma kolegę rezydenta! :D
jak Ci tam z nim jest? :D

polinka i Lucky - 2017-01-23, 17:35

U Laczka wszystko w porząsiu, w sobotę przeszła sterylizację. Pani doktor powiedziała że więcej jej nie chce bez nas bo bardzo jej się nie podobało zostanie w klatce, do tego stopnia że zeżarła kołnierz który miała na sobie. Poza tym okazała się pacjentem idealnym, zabieg przeszedł bez komplikacji, panienka wróciła grzecznie do domu i nawet nie dobiera się do szwów.
Dzisiaj już całkowicie doszła do siebie bo z rana standardowo jak on rzuciła się na żarcie :)
Z rezydentem dogadują się świetnie, oboje świetnie się razem czują , co widać na poniższych zdjęciach.






Magda i Majlo - 2018-05-10, 19:20

kilka słów o ślicznej Lucky :) Sto lat kochana , zdrówka misiaku :) !!!

"Lucky ma się bardzo dobrze, ostatnie badania wykazały że jak na swój wiek (jutro 10 lat) jest w bardzo dobrej kondycji. W załączeniu przesyłam zdjęcia.
Pozdrawiam
Paulina Gadacz"






Nanka i Beza - 2018-05-10, 20:25

Magda i Majlo napisał/a:
ślicznym Luckim
ślicznej ;) bo to panieneczka
pozycja na żabe na ostatnim zdjęciu jest cudna :D

Magda i Majlo - 2019-02-13, 19:14

"U Luśki wszystko dobrze, mieliśmy na początku roku problemy z tarczycą jednak teraz bierze leki i wszystko jest w normie 🙂 Przestraszyliśmy się że to coś ze stawami bo rano nie mogła się podnieść, jednak jak się okazało to była tarczyca. Przynajmniej wiemy też że stawy ma w jak najlepszym stanie bo robiliśmy rtg. Generalnie jak na swoje lata jest w bardzo dobrej kondycji.
W załączniku przesyłam zdjęcia "





Warna - 2019-02-13, 19:44

Piękne zdjęcie z małą księżniczką. :serce:
Warna - 2021-06-25, 11:12

Lucky dziś odeszła za TM. Bardzo nam przykro. [*]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group