To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - GORDON - 379

Kamila i Oskar - 2016-08-30, 13:53

Cytat:
Dzisiaj idziemy na badanie krwi , jak wszystko pójdzie zgpdnie z planem w przyszlym tygodniu kastracja.
Do wszystkich zalet Gordonka muszę dodać jego fajny stosunek do dzieci , wczoraj się okazało ,że w tym temacie jest ok.
Wyszło też na jaw ,że Gordon uwielbia kanapę ale wskakuje na nią zachęcony a na polecenie zejdź reaguje natychmiast.
Pies domowy "na medal"❤
Do pokochania natychmiast!

Basiai Gordon i reszta stada

Dominika i Binek - 2016-08-30, 14:27

Wow, ile zdjęc i ile wiadomości! Super jakby każdy psiak miał taki rozbudowany wątek, w tedy możemy sie wszystkiego o nim dowiedzieć. Pani Basia skrupulatnie opisuje wszystkie zachowania Gordona i wychodzi na to, że nie ma skazy na tym diamencie :) ) Nic tylko kochać! Oby wyniki krwi byly jeszcze tak idealne jak jego zachowanie.
Milena i Kosmo - 2016-09-01, 19:15

Dominika - muszą być! Nie ma innego wyjście, przecież to psiak ideał :)
A tak na poważnie to mocno trzymam za to kciuki. Co prawda, rzeczywiście waży trochę mało,
ale DT na pewno zadba, aby boczki mu się zaokrągliły :)

Ewela i Gordon - 2016-09-03, 16:34

Dzień dobry. Od wczoraj jesteśmy szczęśliwymi właścicielami Gordona. Gordon ma się bardzo dobrze,ma apetyt chęci do zabawy. Zaczepia nas swoją ulubioną piłeczką chodzi się łasić i jak tylko widzi że coś mam w ręce to podbiega myśląc że dostanie smakołyk. Pies cudny do kochania. Z dziećmi dogaduje się znakomicie i rano pierwsze to przywitał właśnie je. Jak na razie to można o nim powiedzieć że taki troche leniwiec z niego ale pewnie jeszcze się rozkręci.Pozdrawiamy. Jak tylko mi się uda to wstawie zdjęcia z pobytu Gordona w naszym domku. ;-)
Ewela i Gordon - 2016-09-03, 16:43

GORDONOWE FOTKI
Aleksandra S. - 2016-09-03, 17:46

Witajcie! Wystarczy, że na tydzień wyjechaliśmy na wakacje a tutaj takie zmiany :lol:
cudownie, że Gordon ma już swój dom, to dla niego najważniejsze. Mimo to troszkę nam przykro, że nie pobył z nami... :-( . Dexter już na niego czekał :-P
Trzymamy za Was kciuki, Gordon to cudowny psiak!

Ewa, Lula i Fux - 2016-09-04, 17:59

No i pojechał do swojego nowego domu ,bez problemu poszedł z nowymi opiekunami i nawet nie obejrzał
się za siebie ,mimo ,że wyszłam za nim na ulicę .

Swoją nową rodzinę poznał wcześniej podczas wizyty przedadopcyjnej i od razu widziałam ,że czuje się
tam dobrze. Polubił też dwóch chłopaków, oprowadzili go po mieszkaniu a potem zaprosili na kanapę.
Takiego zadowolonego Gordona wczesniej nie widziałam.
Myślę ,że podczas tych odwiedzin to Gordon zaakceptował swój przyszły stały dom.

Tam ma to, czego potrzebuje, swoich ludzi na wyłączność i aż cztery pary rąk do głaskania.
Odniosłam wrażenie ,że czuje się tam szczęśliwszy niż u mnie ,w towarzystwie dwóch psich
kolegów . Ja niestety musiałam dzielić moją uwagę na trzy, a dwoje rąk to trochę mało jak na
trzy spragnione miłości psiaki.

Cóż , podziało się trochę w ostatnim czasie. Przyznam ,że dwa tygodnie temu ,gdy odbierałam
Gordona ze schroniska jako awaryjny , krótkoterminowy DT myślałam raczej o przechowaniu
psa do czasu znalezienia normalnego DT ale potem sprawy nabrały rozpędu.

Przez myśl mi nie przeszło ,że Gordon ode mnie pojedzie prosto do swojego DS.

Cieszę się bardzo ,że znalazł kochającą rodzinę!

Mam nadzieję ,że jego stan zdrowia się poprawi , nabierze sił i kilogramów (byle nie za dużo).
Gordonowi życzę zdrowia i miłości a nowej rodzinie gratuluję zyskania nowego ,cudnego członka
rodziny i życzę wielu radosnych chwil z Gordonkiem - który jest , jak powszechnie wiadomo,psim
ideałem haha.

W imieniu swoim i Gordona dziękuję Fundacji za przyjęcie psa pod swoje "skrzydła" a szczególne
podziękowania składam Ewie za wspaniałą wspópracę.

Bardzo miło było Was poznać !


Pozdrawiam
Basia

Ewa, Lula i Fux - 2016-09-04, 18:01

Dziewczyny ostatni wpis od Basi fantastycznej osoby u której Gordon poznawał smaki nowego zycia...Basiu DZIEKUJE <3
Milena i Kosmo - 2016-09-09, 21:19

Basiu, bardzo dziękujemy za Twoją pomoc, bez takich ludzi jak Ty
nie moglibyśmy pomagać :)

Hania, Bodzio i Mery - 2018-03-22, 20:26

Kochani moi, dostalam sms-a od Pani Eweliny, wlacicielki naszego kochanego GORDONA :D
Pani Ewelina pisze, ze GORDONEK ma sie calkiem dobrze. Jest leniwcem pelna para i wieksza czesc czasu sobie przesypia. Ale ma sie calkiem niezle jak na piesia w jego dojrzalym wieku ;)
Mam zapewnienie, ze w sobota Pani siadzie do FB i doda cos na Chate Warciaka :)
Tak wiec niecierpliwie czekamy na nowe zdjecia chlopaka i na jakies wiesci od niego :lol:
Tymczasem pozdrawiamy serdecznie luzik :okok:

Angelika i Spike - 2018-03-23, 10:28

super :D
no to czekamy na wieści :lol:

Monika i Mila - 2019-08-20, 18:02

Cytat:
Witam. Jeżeli chodzi chodzi o Gordonka to narazie niemamy większych problemów zdrowotnych. Cały czas bierze leki na tarczyca. We wrześniu będziemy robić roczy przegląd zdrowotny. Więc napiszę co i jak. Poza tym jest to pies bardzo bardzo leniwy i spokojny większość czasu przesypia. Uaktywnia się na widok kotów. Pozdrawiamy i dziękujemy za zainteresowanie.

Warna - 2020-02-16, 16:57

Gordon 2 dni temu odszedł za TM. [*]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group