To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - SHILA ma już dom w Krakowie - 422

Justa i Zorka - 2017-02-07, 10:26
Temat postu: SHILA ma już dom w Krakowie - 422
W poniedziałek pod opiekę fundacji trafiła 3-letnia Shila.
Dziewczyna jest grzeczna z delikatną domieszką szaleństwa :-)

Podróż ze schroniska do DT zniosła dzielnie.

Angelika i Spike - 2017-02-07, 10:45

witaj kochana w naszej rodzinie :mrgreen:
Dominika i Binek - 2017-02-07, 13:01

Kraków coraz bardziej zasilony przez Goldeny :lol: jeszcze takie cudne!
Justa i Zorka - 2017-02-07, 15:37

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że Kraków zyskał na urodzie 😁
Wiesia i Kaja - 2017-02-07, 16:23

Pysio jak u mojej Kajuni, prześliczna , na pewno też taka cudna bo czy te oczka nie tak właśnie mówią, życzę samych dobrych wiadomości w DT.
Tosi Family - 2017-02-08, 09:13

Witam serdecznie forumowiczów.
Mam pytanie do Shili czy nie chciała by przeprowadzić się na mazury? Mieszkamy w domu, pustym bo po wielu latach nasze kochane psiaki przekroczyły tęczowy most. Szukamy więc kogoś na całe życie.

Kasia i Abby - 2017-02-08, 09:42

Witaj Kochana!! :serce:
Wojtek i Shila - 2017-02-08, 09:56

Kilka słów z domu :)

Dziewczyna jest z nami od poniedziałku.

Trasa z Warszawy minęła nam bardzo spokojnie. Większość drogi przespała z głowa na kolanach.

W domu Shila jest grzeczna, cały szuka kontaktu z człowiekiem i lodówką :) . Ma już swoje ulubione miejscówki. Początkowo jadła troche nerwowo ale od kiedy ma swoją miche w swoim miejscu je już spokojnie. Boi się ciemności i bez włączonego światełka nie jest w stanie zasnąć dlatego zaliczyliśmy już wizytę w sklepie z lampkami nocnymi dla dzieciaków.

W najbliższym czasie mamy w planach przegląd techniczny (jest bardzo bardzo chuda) i pierwszą wizytę u weta. A jak nie będzie za zimno nieco dłuższy spacer :)

Chcielibyśmy bardzo podziękować Pani Dominice, która się nami opiekowała.

Będziemy pisać co u nas.

cześć!

Angelika i Spike - 2017-02-08, 11:11

koniec_tego napisał/a:
Witam serdecznie forumowiczów.
Mam pytanie do Shili czy nie chciała by przeprowadzić się na mazury? Mieszkamy w domu, pustym bo po wielu latach nasze kochane psiaki przekroczyły tęczowy most. Szukamy więc kogoś na całe życie.


Jeśli Shila zadomowi się u Wojtka i jego rodziny, najprawdopodobniej zostanie już z nimi na stałe.

Ale warto wypełniać aplikacje adopcyjne, gdyż tak jak Wojtek, możecie dostać nagły telefon, że jest psiak, któremu trzeba pomóc, że może wam przypasuje, że może będziecie na początku jako DT, i... a nuż się zakochacie?
Takie adopcje są najlepsze, znienacka.

Dominika i Binek - 2017-02-08, 11:19

Pani Dominika życzy sobie samych takich fajnych podopiecznych ;)
Ela M - 2017-02-09, 10:42

Shila, księżniczko jak zdrówko, czekamy na dobre wieści :)
Justa i Zorka - 2017-02-12, 21:15

...
Ela M - 2017-02-12, 21:54

O Boże jaka ona chudziutka, nie znam przyczyny, ale jeżeli to człowiek
niech nigdy już nie zajmuje się zwierzętami. Całym sercem jestem
Shila z tobą, będzie dobrze. Ściskamy łapki i ślemy całuski :)

SzymekOlaLilka - 2017-02-13, 01:42

Biedna chudzinka.. no ale teraz nastały dla niej już tylko dobre czasy. :)
Angelika i Spike - 2017-02-13, 14:20

Będzie dobrze, maleńka!!! wszyscy są z tobą! :serce:
Ela M - 2017-02-14, 22:25

Walentynkowe :serce: dla Shili
Prosimy o info co u dziewczyny :)

Angelika i Spike - 2017-02-15, 13:27

Co u Shilki?
Wojtek i Shila - 2017-02-16, 14:08

okej, co nowego u nas..

Shila w domu jest naprawdę spokojna a czasami nawet nieco apatyczna. Wygląda na to, że próbowano ją tresować bo reaguje na niektóre proste komendy. Do ogarnięcia mamy jeszcze zachowanie na zewnątrz gdzie bodźców jest znacznie więcej ;) . Dalej śpimy przy zaświeconym świetle.

Do innych psów nastawiona jest bardzo przyjaźnie, chociaż jasno wyznacza granice zabawy ;) W stosunku do ludzi tych wiekszych i tych mniejszych jest super przyjacielska.

Zaliczyliśmy, kilka dłuższych ale spokojnych spacerów. Na 10 metrowej smyczy radzi sobie całkiem nieźle i chodząc w zasadzie luzem kontrolnie cały czas szuka człowieka. Widać że dziewczyna jest słaba i do chwili, kiedy nie nabierze wiecej siły nie ma co jej przemęczać. Niestety jej waga wzrosła bardzo nieznacznie i tu czekamy na opinie weterynarza, do którego planujemy pojechać w przyszłym tygodniu (odpuściliśmy ten żeby dawkować jej mocniejsze emocje).

Spotkaliśmy się też z nieco starszym warciakiem ;)


Angelika i Spike - 2017-02-16, 14:11

Ale ona jest piękna :)
Ela M - 2017-02-16, 14:30

Trzymaj się maleńka :serce:
Dominika i Binek - 2017-02-16, 14:41

Niby chudzinka, a potrafi pociągnąć jak koń, kiedy ją coś zainteresuje ;) po za tym potwierdzam jest kochana, ale sama skóra i kości na razie:(
SzymekOlaLilka - 2017-02-17, 00:52

Cudowne stworzonko. ♥
Ela M - 2017-02-17, 23:43

Wygląda na szczęśliwą pannę. Małe rzeczy a cieszą.
Aleksandra S. - 2017-02-20, 16:59

Shila, pięknie wygląda... W tym przytulisku to była tylko kupa nieszczęścia. A teraz uśmiech dookoła głowy :lol:
Gdyby do mnie trafiła, już bym jej nie oddała :lol: pewnie tak będzie z panem Wojtkiem :lol:
zapraszam więc Panią z Mazur do wypełnienia ankiety. Pewnie znajdziemy jakieś kochane złotko dla Pani :mrgreen:

Justa i Zorka - 2017-02-22, 08:43

Shila jest po pierwszej wizycie u weta.
Stan zdrowia - ja bym go ogreslila na dostaczeczny +. + po 2 tygodniach u Wojtka, który bardzo zadbal o małą. Aby Shila mogła przejść zabieg sterylizacji, musi dojśc do siebie. Trzeba unormować wszystkie parametry, aby móc "działać" dalej.

Shila jest pod bardzo dobrą opieką, za którą Wojtkowi BAAAARDZO dziękujemy i dziękujemy za wytrwałośc z jaką Wojtek dąży do przywrócenia dziewczynie normalności i wiary w czlowieka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group