To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - NAPOLEON/LEON ma dom w Toruniu - 429

Ewa, Lula i Fux - 2017-03-07, 20:00
Temat postu: NAPOLEON/LEON ma dom w Toruniu - 429
W niedziele pod nasza opieke trafił psiak w typie goldena,półtoraroczny Napoleon.
Psiak błakał sie po okolicznych wsiach w okolicy Torunia.

Napi trafił pod opieka Andrzeja z Torunia.

Nadal go ogłaszamy i szukamy właściciela.

Czipa brak.

Ewa, Lula i Fux - 2017-03-07, 20:04

Napi jest raczej spokojny chociaż temperament ma spory nie powiem czasem ma odpaly i wariuje jak to na mlodego psiaka przystalo ale jeden dwa dłuższe spacery i psiaka nie ma spi do wieczora 😁
Na spacerach trochę ciągnie widac ze nie byl nauczony chodzic na smyczy

Ewa, Lula i Fux - 2017-03-07, 20:05

Jeden gwaltowny ruch i psiak momentalnie ugina nogi i ogon idzie na dół.
Podejrzewam że mógł byc bity albo przepedzany. No i boi się też samochodów. Staram sie wyeliminowac to wszystko ale wiadomo malymi krokami .

Mozliwe ze psiak komus uciekł bo było mu żle.

Kamila i Oskar - 2017-03-08, 08:39





Angelika i Spike - 2017-03-08, 13:23

Witaj :*
Milena i Kosmo - 2017-03-09, 20:56

A ja chciałam na wstępie bardzo podziękować Andrzejowi, który podjął się opieki nad Napoleonem :) To nasz nowy dom tymczasowy zatem należy go godnie powitać w Warcianek rodzinie :) Co do Napoleona to jestem bardzo ciekawa jak sobie radzi i jak teraz wygląda nasz młodzieniec :)
Gizmo - 2017-03-10, 10:10

Witaj :)
Dominika i Binek - 2017-03-14, 08:20

może Andrzej coś napisze ;) ja jestem ciekawa jak sie dogadują razem
Angelika i Spike - 2017-03-14, 10:03

Dajcie znać i KONIECZNIE nowe zdjęcia!!!
Kamila i Oskar - 2017-03-24, 17:23

...
Dominika i Binek - 2017-03-28, 09:34

Co u Leona? jak jego zachowanie wobec psów , ludzi i dzieci ? prosimy o więcej informacji !:)
Ewa, Lula i Fux - 2017-03-28, 20:51

Trochę o naszym piegowatym podopiecznym ..
Leon jest spokojnym i dość ułożonym psem, na koty reaguje obojętni , nie przeszkadzają mu zupełnie, na spacerach jest grzeczny jednak ma duży temperament i rwie do przodu mimo pozoru niezbyt dużego psiaka mocno ciągnie jednak nad tym prcujemy. Nie wykazuje żadnej agresji do ludzi, co do dzieci to lubi je ale raczej stara się unikać z nimi kontaktu jeśli już zaś się bawi to mocno skacze z radości to może być jedyny problem, ma 2 wady jest strasznym łakomczuchem więc przy stole trzeba go odganiać.
Strasznie często wskakuje na meble i to jak by się mogło nie wydawać nawet na najwyżej położone, nad tym też staram się pracować, oprócz tego Leon jest grzecznym psiakiem typowo kanapowym mimo tego, że ma legowisko śpi w łóżeczku i to mu bardzo odpowiada. Uwielbia się łasić dosłownie jak kot, na początku mieliśmy problemy z jego zabawą otóż mam podejrzenie, że był bity ponieważ bał się zabawy gdy ktoś biegł kulił sie, tak samo było przy rzucaniu piłki przed nim, niemal uciekał ale jako, że ma kontakt z wieloma psami codziennie, zaprzyjaźnił sie z nimi i podpatrzyl od nich jak wygląda zabawa, ten jeden element udało nam się zmienić jak na razie, Leon jest jak juz mówiłem młodym ułożonym fajnym psiakiem po lekkich przejściach, który zasługuje na kochający dom który go przyjmie i zaakceptuje takim jaki jest.....

Dominika i Binek - 2017-03-29, 08:44

Super, dziękujemy za wieści i jego charakterystyke:)
Angelika i Spike - 2017-04-13, 10:32

Napoleon jest już w nowym domu.
Prosimy o częste wpisy ;)

Monika, Boni i Jack - 2017-07-18, 20:47

Co tam u chłopaka słychać? Napiszcie jak się ma i jak Wam się żyje :-)
Ewa, Lula i Fux - 2017-07-26, 20:35

Juz spieszymy z odpowiedzia...w zwiazku z tym ze Pani Basia jest malo komputerowa ja jako opiekun opisze co słychac u Leosia.

Maja sie bardzo dobrze.Leos to super grzeczny przytulak.chodza na długiespcery po lesie i to bez smyczy przychodzi na kzde zawolanie swojej ukochanej panci.Jak pada deszcze czeka na wycieraczce az basia nie wezmie go na rece i nie zaniesie do wanny umyć lapek.

Nie dlugo wybieraja sie na wakacje nad morze..do Gdanska Leos bedzie biegał po dużej pisakownicy i bedzie sie kapal w najwiekszej wannie swiata.

To kochany przecudowny psiak..kocham go bardzo mocno..on jest moj..to slowa Pani Basi...

Wkrótce zdjecia...poprosze o cierpliwosc..obiecano mi jk tylko dostane zaraz wstawie...


Pozdrawiam Was kochani od Basi i Leosia..

Monika, Boni i Jack - 2017-07-26, 22:59

Super! Dzięki za wiadomość :-) Bardzo się cieszę, że Napoleon znalazł taki fajny dom. Proszę pozdrowić panią Basię i przekazać żeby wymiziała chłopaka :-)
Angelika i Spike - 2017-08-01, 14:00


Dominika i Binek - 2017-08-01, 14:13

ale chudziutki chłopaczek :D
Nanka i Beza - 2017-08-01, 22:05

i więcej pięknych zdjęć Leosia :D

Dominika i Binek - 2017-08-02, 00:10

a to widać teraz, że Leon przy Labradorze to taki maluszek jest :D ale uroczy !
Monika i Hole - 2018-06-06, 20:09

Śpieszę z informacją, że u Napoleona wszystko w porządku - Pani Basia mówi, że jest wspaniały, kochany i rozpieszczany i, że dostaje najlepszą karmę :)

Ostatnio chłopak był porządnie przeziębiony - zapalenie gardła i krtani ale już wszystko jest ok. Oprócz tego jest w dobrym zdrowiu i kondycji.

Jutro dostaniemy zdjęcia od wnuka Pani Basi :)

Nanka i Beza - 2018-06-15, 14:56

no to świetnie, że dolegliwości zdrowotne opanowane :) a jak ze zdjęciami? mamy? :D
Nanka i Beza - 2018-09-21, 16:23

Cytat:
Leon jest zdrowy i szczęśliwy. Często chodzimy na długie spacery. Nie ma z nim żadnych problemów. Bardzo go kochamy. Dziękujemy za proponowaną pomoc oraz za to że interesujcie się naszym pieskiem. Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi i zapraszamy na odwiedziny oraz z chęcią będziemy przesyłać zdjęcia Leosia. Pozdrawiamy Leoś i Pani Basia

Nanka i Beza - 2018-09-21, 16:27










Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group