To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACJI - HEROS - 440

Weronika i Padi - 2017-05-21, 09:26
Temat postu: HEROS - 440
Cześć, dziś do Fundacji trafił około 5 letni Heros który przebywa w swoim nowym DT w Chrzanowie. Heros jest wylekniony ale Pani Monika mowi że wszystko w granicach normy. Boi sie wchodzenia do pomieszczeń albo chodzenia po schodach. Na dniach na pewno wszsytko się unormuje. Trzymamy kciuki i czekamy na wiecej informacji :)


Monika L - 2017-05-21, 21:40

Witam,
to moje pierwsze kroki na forum, więc proszę o wyrozumiałość. Parę słów o Herosie. Psiak robi postępy. Szybko uczy się od moich psów i coraz lepiej chodzi po schodach. Jeszcze przez próg domu się czołga, ale myślę,że niedługo będzie już ok. Jest dość posłuszny, ale nie zna żadnych komend. Mam wrażenie, że to typowy przykład psa kojcowego. Pomimo tego to pies z klasą, nawet jeśli nasikał do szuflady z kablami do playstation moich dziaciaków... :lol:

Angelika i Spike - 2017-05-21, 23:49

Dzień dobry nowy chłopcze!!! 😘😘😘 Trzymam kciuki za dt i inne psiury w domu :)
Dominika i Binek - 2017-05-22, 08:13

Monika L napisał/a:
Pomimo tego to pies z klasą, nawet jeśli nasikał do szuflady z kablami do playstation moich dziaciaków...



hohoho, to dzieciaki raczej nie były zadowolone :lol:
Na fb jedna Pani dojrzała w Herosie Hovka, czy to możliwe? może jakieś zdjęcia pomogą nam rozszyfrować jego geny ?:D

Weronika i Padi - 2017-05-24, 08:08

Wiadomość z DT :"Pies jest wspaniały. Muszę skorygować parę rzeczy. Niestety zachowuje się jak typowo kojcowy pies więc trochę mi to zajmie".

Dowiedziałam się też że Heros dogaduje się z Psami Pani Moniki i że nie ma z nim większych problemów.

Czekamy na dalsze relacje i zdjęcia :)

Angelika i Spike - 2017-05-24, 10:29

Ja mam Spajka z kojca, więc jak będą jakieś pytania dot. socjalizacji to jestem ;)
Weronika i Padi - 2017-05-30, 09:18

Wczoraj rozmawiałam przez telefon z DT. Mam kilka ważnych informacji dla zainteresowanych losem Herosa.
1. Heros jest oceniany przez dwóch weterynarzy i Panią Monikę (która ma doświadczenie w pracy z Goldenami) na psa maksymalnie 5 letniego.
2. Zęby zjedzone na kratach- opinia weterynarzy. Czyli był trzymany w kojcu. Szukamy mu odpowiedzialnego DS z ogrodem najlepiej.
3. Pies był "złamany" przez człowieka, na podniesiony głos kładzie się na ziemie i sika pod siebie jest bardzo uległy do cżłowieka. Jednakże Pani Monika mówi że DS stały który nie będzie świadomie wychowywał psa może spowodować że pies będzie stawał się dominantem. Pani Monika oferuje swoją pomoc i nawet codzienne dojeżdżanie do DS w celu pomocy przy pracy z psem.
4. Pies jest dobry do ludzi, dzieci, kota. Jednak ma tendencje do dominacji innych psów (gdy Pani Monika wychodzi lub jej nie ma w okolicy).
5. Pies jest 100 % Goldenem. Jeśli chodzi o wygląd.

Weronika i Padi - 2017-05-30, 09:19


Angelika i Spike - 2017-05-30, 13:03

Każdy psiak może wejść na głowę, jak się nie postawi granic. :) A wiadomo, że nad takimi z kojca, dość mocno trzeba pracować (sama coś o tym wiem). To ciężka praca, ale się opłaca!
Dominika i Binek - 2017-05-30, 17:34

Super, jeszcze tylko więcej zdjęc :D przecież w takim pycholku można sie zakochać na zabój ! Trafił do cudownego DT więc nie ma wątpliwości , ze pani Monika wyprowadzi go na dobrego psiaka.
Dominika i Binek - 2017-06-05, 15:04

Jak tam sie Horos miewa:)? Jakieś nowe zdjęcia ?:)
Dominika i Binek - 2017-06-14, 10:03

Dostałam zdjęcia Herosa, patrzcie jaki cudny!






Angelika i Spike - 2017-06-14, 10:23

ojej ale słodki!! :lol: :lol: :lol:
Weronika i Padi - 2017-06-21, 12:04

HEROS do adopcji.
Heros to bardzo ładny i pogodny psiak. W stosunku do nowych ludzi i zwierząt jest początkowo nie ufny, ale po czasie się oswaja. Mimo, że w domu tymczasowym nie wykazuje żadnej agresji jego przyszły właściciel musi być świadomy przeszłości psa i umieć wyznaczać granice. Heros jest jeszcze młody, podatny na szkolenie. Pani Monika oferuje pomoc w szkoleniu psa, rodzinie która zainteresuje się adopcją Herosa. Pani Monika zauważyła, że Heros dużo pije i sika więc idzie z nim do weterynarza zrobić badania moczu. Po za tym nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Myślę , że to bardzo piękny pies. Szybko powinien znaleźć swój dom.

Angelika i Spike - 2017-06-21, 13:06

Czyli Heros jest do adopcji!!! Juhu! :)
Małgorzata i Heros - 2017-06-28, 17:18

Co tam u Herosa? Jak tam po wizycie u weterynarza? Czy juz wiadomo jak tam jego zdrówko?
Dominika i Binek - 2017-06-28, 18:28

własnie, jak tam badania? :(
Weronika i Padi - 2017-06-29, 15:34

Już piszę , już :) Z nowych informacji o Herosie.
1. Posikiwał na tle nerwowym już nie robi tego, badania nic nie wykazały pies jest zdrowy.
2. Lubi jezdzić samochodem.
3. Chwilę się oswaja z ludźmi nowymi - pisałam to już, ale wolę podkreślić to jeszcze :)
4. Nie wszystkie psy toleruje, ale wykonuje polecenia kiedy jeży się na psa. Odpuszcza na komendę . :)

Małgorzata i Heros - 2017-07-07, 22:39
Temat postu: Co tam u Herosa?
Co tam u Herosa? Jak się miewa? Jak wiadomo, staramy się o jego adopcję, więc bardzo nas ciekawią nowe wieści, zdjęcia? Będziemy bardzo wdzięczni za jakieś informacje? Czy Herosik nie boi się już schodów, daje radę na progu?
Angelika i Spike - 2017-07-08, 12:37

Heros idzie do DS do Białegostoku :)
Gratulujemy :)

Kamila i Oskar - 2017-07-09, 10:05

Gratulacje chłopaku :mrgreen:
Nanka i Beza - 2017-07-09, 18:06

super! :lol: :lol: :lol: powodzenia dla Herosa i nowej rodziny :-)
Dominika i Binek - 2017-07-13, 19:41

Dawajcie koniecznie znać co u Was, jak się Heros zadomowi :) no i zdjęcia jakieś prześlijcie, bo on jest przystojniak niesłychany !!
Małgorzata i Heros - 2017-07-15, 19:22

Jutro jedziemy po Herosa. Hura. Jak tylko sie zadomowi, damy znać jak się miewa, co u niego. Karma kupiona, miski czekają, dzieciaki jak na szpilkach. Mamy nadzieję, ze bedzie mu u nas dobrze.
Dominika i Binek - 2017-07-16, 17:42

Super, spokojnej podróży, macie kawałek! Mam nadzieje, że Heros na spokojnie zniesie podróż, ale może być zestresowany przez pierwsze dni, więc dajcie mu trochę oddechu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group