To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - LEIA ma już dom w Nowogardzie - 500

Magda i Nika - 2018-04-02, 21:54
Temat postu: LEIA ma już dom w Nowogardzie - 500
Sunia jest jednym z psów odebranych interwencyjnie ze Starego Czarnowa. Trafiła wczoraj do DT do Izy oraz jej rodziny. Otrzymała imię Leia. Była koszmarnie brudna, śmierdząca, zapchlona, obecnie jest już po kąpieli i odpchleniu. Z tego, co już wiemy: sunia nie jest zbyt wylękniona, chętnie podchodzi na głaski, wystawia brzuch do miziania. Stosunki z rezydentką Lusią, goldenką, pozytywne, została przez nią miło i kulturalnie przyjęta :lol:

Wizyta u weterynarza jest planowana na jutro - sunia przejdzie weterynaryjny przegląd.




Zapoznanie z rezydentką Lusią


niunia już po kąpieli


zwiedzanie najciekawszych pomieszczeń :mrgreen:






Gośka, Santi i Luna - 2018-04-03, 00:14

Witaj piękna :serce: .
Teraz będzie już tylko lepiej :buzki:

Angelika i Spike - 2018-04-03, 10:00

Ale cudnie... :)
witaj kochana!!!

Angelika i Spike - 2018-04-03, 13:41


Dominika i Binek - 2018-04-03, 14:52

Prosze prosze, co porządna kąpiel może zrobić psu :lol: :lol:
Iza, Lusia i Leia - 2018-04-03, 19:55

Witajcie kochani :-D
Jestem Izabela mam w domu 8 letnią Lusię i pod moją opieką od niedzieli znalazła się Leia.
Będziemy to zaglądać kiedy tylko to będzie możliwe.
Pozdrawiamy Was gorąco i dziekujemy za miłe powitanie :mrgreen:

Angelika i Spike - 2018-04-03, 20:08

Piszcie o postępach dziewczyny. Na pewno wiele osób śledzi te sprawę i te psiaki są im szczególnie znajome lub bliskie na swój sposób.
Nanka i Beza - 2018-04-05, 13:03

witamy serdecznie! Dziękujemy za pomoc i przygarnięcie suni pod swój dach :) teraz będzie tylko lepiej! Z niecierpliwością czekamy na opisy jak mijają pierwsze dni i jak zdrówko księżniczki Lei :)
Magda i Nika - 2018-04-18, 14:58

U Lei wszystko ok. Przeszła zabieg sterylizacji, coraz bardziej zżywa się z Izą oraz jej rodziną... i ze wzajemnoscia ;-) Prawdopodobnie jest także starsza niż 3 lata - ma ok. 4-5. Leia jest wzorcowym, pelnym radosci z zycia i spragnionym bliskosci czlowieka, goldenem.
Magda i Nika - 2018-04-25, 20:52



Leia miala wykonane zdjecie rtg stawow biodrowych. Niestety, okazalo sie ze ma zaawansowana dysplazje stawow biodrowych. Iza wlaczyla jej juz suplementy. Poki co nie ma potrzeby innego leczenia, po suni nie widac aby odczuwala bol, chetnie bawi się z rezydentką i biega.

Nanka i Beza - 2018-04-29, 09:48

ehhh
najważniejsze jednak, że Leia nie odczuwa dyskomfortu i bólu z powodu tej dysplazji

Magda i Nika - 2018-05-15, 16:00

Kochani - nie mogło być inaczej. Leia zostaje na zawsze u Izy i jej rodziny. Przez ten czas rozkochała w sobie każdego... i ze wzajemnością. Gratulujemy, Leika nie moglaby wymarzyc sobie lepszego domku ^^

Chcialabym rowniez zauwazyc, ze Leia jest naszym jubileuszowym psem - zostala adoptowana za naszym posrednictwem jako 500 :urodziny:

Angelika i Spike - 2018-05-15, 16:11

Gratulacje podwójne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Asia+Kudłacze - 2020-12-02, 22:23

Najnowsze fotki Lei :)
Enka_Arka_Sanka - 2023-05-12, 13:11

Dawno nie było wieści od Lei...

Jak pisze Pani Iza:
Stan zdrowia Leiki jest raczej dobry.
Sunia jest pod stałą opieką weterynaryjną z powodu ciągłych problemów z zębami :(
Póki możemy to chcemy chociaż kilka jej zostawić bo jedzenie sprawia jej trudności teraz a wiadomo bez reszty ząbków byłoby jeszcze trudniej. Więc leczymy co się da żeby ząbki nie bolały. Niestety dwa następne czekają na wyrwanie …
Leia miała zrobione szczegółowe testy alergiczne ponieważ nawracające zapalenia uszu i malasezje nie dawały spokoju. Wyszło niestety że jest uczulona na sporo rzeczy .
11.05.2023 Leia miała usunięty krwiak płatka ucha i ma wszyty dren :cry: . Kontrola będzie w poniedziałek a zdjęcie drenu za 10 dni .Jest w kołnierzu i bardzo się gniewa na mnie dzisiaj Bo to pańcia ja zawiozła przecież na te męki.
Kobieta od której ją odebrano podała rok urodzin Leiki więc zmieniłam datę w karcie weterynaryjnej. Jest urodzona 2014 roku. Data została bez zmian jeśli chodzi o dzień i miesiąc bo 1 kwietnia pojawiła się u nas i tak zostało 1.04. 2014 :serce:
Przesyłam zdjęcia i pozdrawiam serdecznie.

Enka_Arka_Sanka - 2023-05-16, 15:10

Leia jest po kontroli.

Jak pisze Pani Iza:
Wczoraj byliśmy na kontroli i jak dobrze pójdzie to w sobotę będzie miała zdjęty dren
Jednak tak rozrabia ze nie nadążam z zapinaniem kołnierza🤦‍♀️ wczoraj chyba z 20 razy..
Wchodzi pod świerki i drzewka żeby poczochrać się tak żeby się rozpiął 🤣



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group