To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Fundacji Warta Goldena
Forum organizacji pomagającej psom rasy Golden Retriever w potrzebie.

PSY FUNDACYJNE W NOWYCH DOMACH - JASKIER ma już dom w Skarżysku-Kamiennej - 30

Barbara - 2011-02-26, 21:57

Maciej i Jaskier jadą do domku :) W tej chwili są w okolicach Warszawy- podróż już się kończy. Wszystko przebiega według planu. Czekamy na relacje . :)
MarzenaTabaNugat - 2011-02-26, 22:30

Czekamy czekamy na pierwsze relacje. :mrgreen: :mrgreen:

A Iwonce i Bosmance z całego serca dziękujemy za wspaniałą opiekę nad przystojniakiem Jaskrem :pies: :pies:

Edyta - 2011-02-27, 19:37

Kochani odezwijcie się :-P
MarzenaTabaNugat - 2011-02-27, 19:43

Edyta napisał/a:
Kochani odezwijcie się :-P


podpinam się pod prośbę ;-)

Barbara - 2011-02-27, 20:45

W zastępstwie Maćka odzywam się ja :mrgreen: Mam cały czas bardzo częsty kontakt smsowy z Maćkiem. Ma problem z netem więc osobiście napisze jak tylko odzyska sieć.
Wszystko u chłopaków w porządku, Jaskier w domu nie odstępuję Maćka nawet na krok, na spacerach ciągnie i zjada śmieci ale dają radę.Po kilku rozmowach telefonicznych jestem jeszcze bardziej pewna,że Jaskier trafił we właściwe miejsce i do właściwego człowieka. :)
Bardzo ładnie zaprzyjaźniają się - a Jaskier ma spacerków ile dusza zapragnie.
Dalsza relacja jutro, jutro też Jaskierek idzie z Maćkiem na kontrolę do weta.

Barbara - 2011-03-01, 22:59

Jaskier ma się bardzo dobrze, Maciej też :mrgreen: Dzisiaj pierwszy raz przy Maćku zaszczekał :-) Wcześniej dostałam smsa czy ten psiak umie szczekać? :mrgreen: Dzisiaj zaszczekał, bo kotek u znajomych nie chciał się bawić :mrgreen:
Barbara - 2011-03-02, 11:10

Dzisiaj są potwierdzenia badań Jaskierka- wszystko już jest w porządku. :mrgreen:
Stan zapalny minął.
Myślę,że obydwaj są ze sobą szczęśliwi!

Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:04

A wiec- Gdyby Jaskier byl psem na sprzedaz ogloszenie pewnie brzmialo by tak- Do sprzedania pies. Je wszystko lubi dzieci ;) Jak juz wszyscy wiedza podroz sie udala. Pokonalismy 930 km ale wiem ze bylo warto. Jaskier jest cudownym przyjacielem. W domu jest idealny, na dworzu troche mniej ( musze przybrac na wadze bo ma troche sily ;) ). Problemow nie mamy w ogole. Bardzo podoba mi sie czas kiedy wracam z pracy. Wiedzieliscie ze on umnie stepowac? :D Jest bardzo radosny i zywy. Strasznie sie ciesze ze to akurat do mnie trafil. Spacerow faktycznie ma sporo, ale to i dobrze bo i ja sie dotlenie. Poznala go juz cala moja rodzina i wiekszosc znajomych. Od nikogo nie uslyszalem nic negatywnego na jego temat. Wrecz przeciwnie. Jestem przekonany ze bedzie nam sie ukladalo. Chcialbym tylko zeby nie zjadal tyle husteczek bo jak narazie pochlania je jak odkurzacz przemyslowy. Moze sa w nich jakies witaminy... :)
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:11

A co do zdjec to wstawie jakies w sobote bo na chwile obecna nie mialem kiedy ich porobic. Popoludniami jak wroce z pracy dosyc szybko robi sie ciemno a z rana Jaskier niebardzo ma checi do pozowania. Podczas podrozy nie pstrykalismy nic poniewaz w przyplywie emocji zapomnialem aparatu a na telefon bylo niestety zbyt ciemno
Warna - 2011-03-02, 18:12

Hej, zmieniamy nick, bo teraz chcielibyśmy Cię od razu identyfikować z Twoim psem. :-D
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:16

Witam. No slyszalem cos dzisiajna ten temat o Basi. Jaksie propozycje?
M!S!A - 2011-03-02, 18:17

Może Maciek i Jaskier :)
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:22

He he. No w sumie chyba by bylo dobre. Tylko co Jaskier na to. Pewnie by wolal wystepowac jako pierwszy ;)
mpati123 - 2011-03-02, 18:24

Jaskrowy Maciek?
Barbara - 2011-03-02, 18:25

:mrgreen:
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:30

To i tak lepiej niz Jaskrawy ;)
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:35

ok, tylko niech mi ktos powie gdzie ja mam ten nick zmienic bo sie dopatrzec nie moge
Barbara - 2011-03-02, 18:40

Myślę, że Jaskier nie ma nic przeciwko nickowi : Maciek i Jaskier :mrgreen:
A nick zmienić może tylko Warna! Jeśli taki będzie ok, to poprosimy Warnę o zmianę.

Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 18:45

Acha. Bo ja juz myslalem ze za glupi jestem ;) A tak w ogole to kupilem Jaskierkowi wczoraj maskotke ale jednak recznik nadal musi byc na srodku pokoju bo jest fajniejszy :) Naprawde odkad Jaskier jest ze mna to az mi sie chce wracac do domu. Starsznie fajnie okazuje radosc po powrocie :)
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 19:06

A wiec jezeli mozna to ja poprosze o zmiane na Jaskier i Maciek.
Warna - 2011-03-02, 19:06

Maciek, to chcesz być Jaskrowy, czy jak sobie życzysz?
Barbara - 2011-03-02, 19:10

Razem napisaliście posty. :mrgreen: Warna Maciej i Jaskier. Maciej napisał razem z Tobą a jego post wszedł pierwszy. :mrgreen:
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 19:17

No to sie zgralismy :) Jaskier i Maciej moze byc. Jaskier tez sie cieszy sie ;)
Barbara - 2011-03-02, 19:23

No i pięknie. :mrgreen: Teraz to Jaskier musi też trochę poczytać na forum :mrgreen:
Jaskier i Maciej - 2011-03-02, 19:28

Lezy tu kolo mnie, ale chyba nie w glowie mu czytanie bo juz sie do wyjscia szykuje po malu :) Szczerze sie przyznam ze jak go pierwszy raz zobaczylem na zywo to bylem zaskoczony ze on taki duzy jest. Nelka bylo sporo mniejsza. Nasz pierwszy spacer wygladal tak ze moj szwagier prawie zjadl kierownce ze smiechu bo widzial wybiegajacego z klatki schodowej psa a zaraz potem mnie w locie :D Troche sie wystraszylem wtedy ze sobie z im nie poradze, ale teraz juz wszystkie obawy minely :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group