Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
MORRIS - 60
Autor Wiadomość
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-06-05, 23:04   MORRIS - 60

W dniu dzisiejszym w Gliwicach przybył nam kolejny podopieczny. Psiak jest piękny i grzeczny, super psiak :mrgreen: :mrgreen:
Bardzo dziękujemy Adze od Sary oraz całej Jej rodzince za pomoc przy transporcie Morrisa do nowego domku :-)
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2011-06-06, 05:52   

Morrisku bardzo chetnie Cie zobaczymy :-) wiec nie ukrywaj swojej urody :-D
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-06, 06:02   

Basiu pozwól, że przedstawię naszego nowego znajomego psa:)

a oto i Moris ze swoimi weekendowymi opiekunami
raz jeszcze wielkie podziękowania dla Beaty i Mateusza, którzy wzięli pod swoją opiekę Morisa na kilka dni.
Powodzenia wielki Złociaku :D
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-06, 06:03   



wielkie przywitanie na śląsku:)
w wodzie Sara, Cynka i Moris no i nie mogę zapomnieć o Jogim
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-06-06, 08:25   

Jaki fajny :) Ma taką przyjazną mordeczkę (hmmm z resztą jak wszystkie Goldziaki :mrgreen: ) ;)
Czekamy na wieści :)
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
Grażka i Feliks 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 413
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-06-06, 18:53   

Witam! ;-)
Moris ma za sobą pierwszą nockę u nas i dzionek który bedzie się juz pomalutku kończył. Bidulek jest taki zagubiony, bardzo strachliwy a gdy spojrzy na mnie tymi smutnymi oczkami to serce mi się kraje. Tak jak radziła mi Pani Basia wczoraj Morisa zostawiliśmy w spokoju. Znalazł sobie kącik u mnie w pokoju i cały czas leżał. Cała noc przespał. Rano było już troszkę lepiej. Byliśmy na spacerku. Teraz gdy Moris usłyszy tylko odgłos smyczki to od razu zjawia się na przedpokoju z nastawioną mordką ;) Myrda już ogonkiem;) Co prawda leciutko ale to dobry początek ;-) . Teraz wróciliśmy z działki gdzie wykopał sobie dziurę pod krzewami a gałazki które przeszkadzały mu w tym żeby spokojnie odpoczywać powyrywał swiom pyszczkiem :-D "Mały" spryciarz;p Właśnie pojedliśmy i odpoczywamy ;)
 
 
 
Grażka i Feliks 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 413
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-06-06, 18:57   

http://fotoo.pl/hosting-z...c06662.jpg.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-06/9dfdb2ce/zdjä™cie0319.jpg.html
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-06-06, 18:57   

Grażynko super-jak zaczyna merdać ogonkiem to jesteśmy już na dobrej drodze :)
 
 
Korbulowa Familia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 2153
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-06-06, 19:03   

Szkoda, że zdjęć nie widać :(
Ale fajnie, że powolutku się u Was aklimatyzuje :)

O już są linki :)
jaki on fajny ciapulek :)
_________________
Ola, Korba, Carrercia.
 
 
 
monika5s 


Wiek: 56
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 469
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-06-06, 19:21   

Korbulowa Familia napisał/a:
Szkoda, że zdjęć nie widać :(


O już zdjęcia są widoczne ;)



Jaki śliczny misiaczek :pies:

Grażynko mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że wstawiałam fotki :]
_________________
Monika, Gucio, Jessi, Buggy i Sisi
 
 
Scoobisiowie 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 252
Skąd: Giżycko
Wysłany: 2011-06-06, 19:34   

Ekipa z Giżycka wita radośnie Moriska :!:
Kochany wszystkiego psiowego w nowym DT :mrgreen:
A Scooby przybija łapeczkę :>
Pozdrawiamy
_________________
Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Pozdrawiam
Klaudia
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-06, 20:53   

To prawda Moris to psiak, który rozkochuje w sobie od razu :lol:
Życzymy powodzenia Pani Grażyno no i mamy nadzieję na spotkanie na spacerze w Gliwicach bo od czasu do czasu pojawiamy się w tych rejonach ;-)
Miziaki dla Morisa
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
berta 

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2011-06-07, 12:52   

Witam :)
Morisek to cudowny psiak. Był u nas na weekend i gdyby nie to, że mam alergię na sierść :-/ to pewnie zostałby z nami na zawsze :) Jest mądry, ułożony a do tego bardzo przyjacielski i ufny (pomimo tego co go spotkało :cry: ). Tęsknimy za nim i przesyłamy buziaki:* Pozdrowienia dla jego nowej rodzinki :) P.S. Wieczorkiem postaramy się wrzucić zdjęcia Moriska tuż po kąpieli, wyglądał słodko ;)
_________________
Beata i Mateusz :)
 
 
agnieszka83 

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 76
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-07, 17:01   

Witam serdecznie. Mam na imię Agnieszka. Jestem byłą właścicielką Morisa. Na początku chciałabym z całego serca podziękować całej Fundacji za pomoc w znalezieniu nowego domu dla Moriska: Pani Ewie W. która znalazła dom dla Morisa i wspierała mnie po podjęciu najciąższej w moim życiu decyzji, Panu Marcinowi K. za transport Moriska, rodzinie która opiekowała sie pieskiem przez weekend a w szczególności Pani Grażynce która przyjeła Morisa pod swój dom. Bardzo bardzo dziękuję.
Będę wdzięczna za wszystkie bieżące informacje na temat Moriska. Strasznie za nim tęsknimy i nie możemy pogodzić sie z tą sytuacją. Prosze mi uwierzyć że była to najcięższa decyzja jaką w zyciu musiałam podjąć.
Czekam na nowe zdjęcia Moriska i informacje jak sie taraz czuje w nowym domku.
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-06-07, 17:20   

Pani Agnieszko- witamy na forum :) Wiemy, że podjęła Pani taką decyzję dla dobra Morrisa. Będziemy na bieżąco informować o jego zachowaniach tutaj na forum.
Pozdrawiam serdecznie. Basia
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2011-06-07, 17:31   

berta napisał/a:
Jest mądry, ułożony a do tego bardzo przyjacielski i ufny (pomimo tego co go spotkało :cry: ).


Berto życie nie zawsze układa się tak jak my chcemy, my tu ludzi nie oceniamy tylko im pomagamy .
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
  
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2011-06-07, 17:37   

Witam Pani Agnieszko :)
Bardzo się cieszę ze zalogowała się Pani na naszym forum , i proszę nie dziękować . Jesteśmy od tego aby pomóc . Żałuje tylko ze nie mogliśmy pomóc Państwu w inny sposób . Tak jak rozmawialiśmy będziecie mogli Państwo śledzić losy Moriska na bieżąco , może to chociaż w części złagodzi Pani smutek . Proszę zagladać do nas jak najczęściej :)

Pozdrawiam Ewa
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
berta 

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2011-06-07, 17:52   

IKA47 INGA-SONIA napisał/a:
berta napisał/a:
Jest mądry, ułożony a do tego bardzo przyjacielski i ufny (pomimo tego co go spotkało :cry: ).


Berto życie nie zawsze układa się tak jak my chcemy, my tu ludzi nie oceniamy tylko im pomagamy .


No i właśnie dokładnie o to mi chodziło, spotkało go ciężkie rozstanie z ludźmi, którzy byli dla niego całym światem...Morisek bardzo to przeżył i to na pewno nie było dla niego łatwe...Nie zamierzałam tym postem nikogo osądzać, nie to było moim celem...Psiak pewnie jeszcze długo będzie tęsknił, ale mam nadzieję, że znajdzie nowy, dobry dom na stałe, żeby znowu mógł poczuć się bezpieczny :->
_________________
Beata i Mateusz :)
 
 
Grażka i Feliks 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Maj 2011
Posty: 413
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2011-06-07, 17:53   

Witam serdecznie Pani Agnieszko :-) Doskonale rozumiem rozpacz która Panią przepełnia. Gdybym ja musiała oddać swojego psiaka to umarłabym z tęsknoty. Może być Pani spokojna, zajmuję się Moriskiem jak tylko mogę najlepiej.Bardzo jest kochany i grzeczny. Będe na bierząco informowała co u niego słychać i wklejała fotki. Za niedługo idziemy na działke więc jak wrócimy opisze dzisiejszy dzionek.
P.S powiedzcie mi proszę jak mam zrobić żeby zdjęcia były widoczne tutaj na forum ;)
_________________
Felciu[*]
 
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2011-06-07, 18:03   

berta napisał/a:
IKA47 INGA-SONIA napisał/a:
berta napisał/a:
Jest mądry, ułożony a do tego bardzo przyjacielski i ufny (pomimo tego co go spotkało :cry: ).


Berto życie nie zawsze układa się tak jak my chcemy, my tu ludzi nie oceniamy tylko im pomagamy .


No i właśnie dokładnie o to mi chodziło, spotkało go ciężkie rozstanie z ludźmi, którzy byli dla niego całym światem...Morisek bardzo to przeżył i to na pewno nie było dla niego łatwe...Nie zamierzałam tym postem nikogo osądzać, nie to było moim celem...Psiak pewnie jeszcze długo będzie tęsknił, ale mam nadzieję, że znajdzie nowy, dobry dom na stałe, żeby znowu mógł poczuć się bezpieczny :->


Berto rozumiem :) czasami ciężko jest odgadnąć intencje i myśli w danym poście .
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2011-06-07, 18:08   

Grażka425 napisał/a:
P.S powiedzcie mi proszę jak mam zrobić żeby zdjęcia były widoczne tutaj na forum ;)


Grażynko na twoje pw przesłałam ci mojego meila , ja zdjęcia wstawie . :)
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
berta 

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: 2011-06-07, 18:14   

http://imageshack.us/phot...0110603002.jpg/
http://imageshack.us/phot...0110603001.jpg/
http://imageshack.us/phot...0110603005.jpg/
http://imageshack.us/phot...0110603007.jpg/

Tak jak obiecałam powyżej linki do zdjęć Moriska po kąpieli :-D
_________________
Beata i Mateusz :)
 
 
agnieszka83 

Dołączyła: 07 Cze 2011
Posty: 76
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-07, 19:51   

Dziękuję za miłe przywitanie i wyrozumiałość. Szczerze mówiąc bardzo bałam sie tu zalogować ponieważ obawiałam się osądów na swój temat. Mogę tylko powiedzieć tyle, że nie oddałam Moriska ponieważ mi przeszkadzał, znudziło mi się posiadanie psa lub nie chciało mi się z nim wychodzić ale z naprawdę poważnych problemów osobistych. Gdyby nie to nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na taki krok. A korzystając z Państwa pomocy wiem że będzie mu naprawdę dobrze, że rodzina która go przygarnęła stworzy mu prawdziwy kochający dom a ja na bieżąco będę miała wgląd w jego losy. :cry:
Moris jest wspaniałym, bardzo grzecznym psem. Kocha dzieci, mój synek mógł z nim robić wszystko :) Bardzo się słucha, nigdy nie ucieka, to on zawsze pilnował czy jestem niedaleko. Kocha być wyczesywany. Postaram się za jakiś czas wkleić kilka fotek Moriska jak był szczeniaczkiem.
Pozdrawiam
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2011-06-07, 20:39   

Hej. Mogę tylko uprzedzić, że Morris może zachowywać się teraz trochę niestandardowo. Nieraz stresu psa jest niezauważalny a nieraz widać go wyraźnie. Nie należy się takimi sytuacjami w żadnym wypadku przejmować. Wszystko wróci do względnej normy za miesiąc, jak pies się zadomowi w nowym miejscu.
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Aga i Sara 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 378
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-07, 20:51   

Witam imienniczkę:)
Jestem żoną Marcina K:D
Chcę Panią zapewnić, że ten kochany wielki psiak bo Moris jest naprawdę dużym samcem nie mógł trafić lepiej. Od 4 miesięcy mamy adoptowaną goldenią panią Sarę i wszelkie wsparcie w opiece, porady co do postępowania, pielęgnacji otrzymaliśmy jak na dłoni właśnie od Wartowników:D
za co z całego serca dziękujemy.
Może nie długo los się odmieni i to Pani będzie mogła dać dom tymczasowy któremuś z pieskowi w potrzebie.
Serdecznie pozdrawiam i obiecujemy, że będziemy odwiedzać Morisa na spacerach.
_________________
Żyj tak, aby inni mogli cieszyć się życiem!

Aga, Marcin, Piotruś, Marta, Magda, Sara Wyp, Jogi [*] Tina [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant