Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
TOBY ma już dom w Katowicach - 2
Autor Wiadomość
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24669
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-16, 12:20   TOBY ma już dom w Katowicach - 2

Dziś do DT do Michała trafił do DT piękny 6-miesięczny szczeniak. Jak Michał dojedzie do domu, to wstawi zdjęcia. Piesek nie ma imienia, ale jest bardzo fajny, nie jest strachliwy i mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom.
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
  
 
 
 
MarzenaTabaNugat 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1675
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-16, 12:32   

No to dziewczyny Michała będą miały zajęcie :P :mrgreen: pewnie odpocząć im chłopak nie da :mrgreen: :mrgreen:

Lutka, Maja trzymamy kciuki za Waszą cierpliwość :-P :-P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiamy
Marzena&Michał&Janek&4x4(łapy)

My goal in life is to be as good of person as my dog already thinks I am....
 
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2010-10-16, 17:29   

a czy mozna was odwiedzac?:)
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-16, 17:38   

Dajcie Michałowi trochę czasu bo chłopina dzisiaj się najeździ, w drodze powrotnej do domu jeszcze zachaczył o Wrocław a uwierzcie przebić przez to piękne miasto nawet w sobotę to kupa zmarnowanego czasu :mrgreen: Powiem tylko tyle, że młody uskutecznił w aucie niezłe żyganko :roll: i bardzo rozbrykany wesołek z niego :-P
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
Ania i Raffa 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-10-16, 19:12   

A swoją drogą to już nie taki maluch tylko podlotek w najtrudniejszym wieku ;-)
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2010-10-16, 19:21   

dla mnie maluch jeszcze. Moj pies zyl 16 lat wiec w porownaniu do tego wieku to 6 miesiecy to nic. Ale masz racje, jest w wieku buntowniczym tzw. "ja sam " ;p :D
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Ania i Raffa 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-10-16, 19:40   

Rafcia miala 7 miesięcy gdy do nas trafiła, i już była duuuuużym psiakiem, o docelowym wzroście, tylko chudym jak szypior :)
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2010-10-16, 19:46   

no tak. Maluchem pod wzgledem wzrostu juz pewnie nie jest, ale mentalnie to dzieckoo kochane. Nie widzialam go jeszcze ale jakos tak cosmi mowi ze kochana pisnka z niego. Tak chcialabym stworzyc mu dom. bZezpieczny i pelen milosci. Juz zaoferowalam swoja pomoc jako Dom tymczasowy. Zobaczymy co z tych marzen bedzie.
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-10-16, 21:12   

Hello witamy wszystkich:)
Dziś do mnie na DT przyjechał 6 miesięczny Golden z okolic Rawicza.
Tak na szybko napiszę parę słów o maluchu :-) a potem wrzucę jakieś fotki :-) :-)
Mały jest rewelacyjny, bardzo żywy i nastawiony na człowieka. Drogę choć bardzo długą zniósł bardzo dobrze z wyjątkiem małego żyganka:d
Luta i Majka średnio się chłopakiem interesują, a mały jakby tu mieszkał od lat. Swobodnie
chodzi po całym mieszkaniu i zwiedza, a najbardziej lubi łóżka :-)
Jedynym minusem jest to, że ma strasznie dużo pcheł, został już zakropiony i mam nadzieję, że zaraz te zarazy będą umierać :-)

Chciałbym podziękować Magdzie Chmielewskiej, za witaminy, smaczki i krople na kleszcze i pchły :-)
Magda na pierwszy rzut oka stwierdziła, że jest bardzo stabilnym psiakiem i wyrośnie na wzorowego Goldena :-)

Imienia młody jeszcze nie ma, więc jak macie jakieś propozycje śmiało piszcie

Ja myślę nad imieniem: Sajan

Zdjęcia zaraz jakieś wrzucę.

A co do odwiedzin to jasne, że można zapraszam na jakiś spacerek :-)
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2010-10-16, 21:17   

SANTI! Proponuje SANTI od "świety" nie wiem czy pasuje wizualnie, ale jak to taki maly wariat to imie w sam raz dla niego. Jesli piszesz ze spacer, to ja jestem ZA! nie wiem jak z czasem u Ciebie, wiec moze... jutro:D niedziela akurat na spacerek. Podjade do Gliwic, tylko nie wiem gdzie i jak. a jesli to za wczesnie na taka integracje to czekam na jkies terminy. Ucalowania dla maluszka i dla twoich pieknych Pań. Pozdrawiam Kasia
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-10-16, 21:40   

kasia hudzik napisał/a:
Jesli piszesz ze spacer, to ja jestem ZA! nie wiem jak z czasem u Ciebie, wiec moze... jutro:D niedziela akurat na spacerek.

Kasia ze spacerem nie ma sprawy, tylko dajmy trochę czasu maluchowi, bo miał dziś strasznie dużo wrażeń :-)

Młody uwielbia moją mamę oraz kanapę. Zrzucił Lutę i Majkę i leży sobie wtulony w mamę :-)
Posiakał się raz w mieszkaniu, ale wyobraźcie sobie, że był na tyle kulturalny, zszedł z łóżka i załatwił się na podłodze :-)



jak to na Goldena przystało muszę ponosić buty:D


taki jestem fajny:d
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2010-10-16, 21:43   

przecudowny!!!! Zakochalam sie od razu. Dziekuje za odpowiedz i rozumiem. Nie bedziemy malego znow narazac na stresy. Niech sie oswoi. Cudny poprostu cudny
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2010-10-16, 21:58   

Kochana chudzinka :) Napisz Michał coś więcej o młodym- czemu trafił pod opiekę fundacji?
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
aneta01411 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 50
Dołączyła: 12 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Garwolin
Wysłany: 2010-10-16, 23:06   

Jest cudny i buty kocha jak mój Mucek ...słodziak.
_________________
aneta01411
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-10-16, 23:21   

M!S!A napisał/a:
Kochana chudzinka :) Napisz Michał coś więcej o młodym- czemu trafił pod opiekę fundacji?


Ludzie, u których był dotychczas młody,zwrócili się do nas z prośbą o znalezienie nowego domu, ponieważ nie mieli zbyt dużo czasu dla psa.

Pies dotychczas cały dniami i nocami przebywał na podwórku, na szczęście bez łańcucha, miał swoją budę, miskę i to wszystko....

Właśnie wróciłem z wieczornego spaceru z cała trójką, młody czuje się w mieście bardzo dobrze, mimo, że nigdy nie wychodził poza teren swojego podwórka.
Prowadził nas, jakby mieszkał tu od lat :-)

Teraz zajął Luty legowisko i się zbiera do snu :-)

Więcej napiszę jutro, bo trochę zmęczony jestem :-)
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2010-10-16, 23:29   

Michał. Cieszymy się razem z Tobą. Gratulujemy. Fajnie że przyjąłeś psiaka na tymczas. Niech się dobrze chowa i rośnie. :-)
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
Beata i Jessi 

Wiek: 50
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 42
Skąd: Mszczonów
Wysłany: 2010-10-17, 00:00   

Piękniś z niego... zabierasz tymczasowicza do Pątnowa?
_________________
Beata i Piotr oraz Wena, Cruzzo, Alice, Jessi i Jigit-najfajniejsze psy na świecie:)
 
 
MarzenaTabaNugat 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1675
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-17, 09:01   

Talih (czyta sie Tali = z tureckiego" szczęście")

Refik (=towarzysz )

Toby
_________________
Pozdrawiamy
Marzena&Michał&Janek&4x4(łapy)

My goal in life is to be as good of person as my dog already thinks I am....
 
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-10-17, 10:57   

Nocka minęła bardzo spokojnie, młody spał w moim łóżku, a Luta i Majka na podłodze....
Jakoś nie miałem sumienia go wyrzuć z łóżka :-)
Całą noc wytrzymał i nic nie zrobił, załatwił się w momencie gdy zakładałem buty o 6 rano. Później poszliśmy do parku i cały czas zaczepiał raz Lutę raz Majkę, ale dziewczyny za bardzo nie chcą się z nim bawić :-)

Straszny z niego głodomor, cały czas by chciał jeść, nie ważne czy karma, czy suchy chleb, wszystko dla niego jest pyszne :-)

Zaraz zbieramy się na spacer, więc zrobię jakieś fotki
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-10-17, 11:09   

Decyzja zapadła, skorzystałem z propozycji Marzeny i wybrałem imię dla młodego :-)

Od dziś nazywa się Toby :-)
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Jola Nulkowa 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 46
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 179
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-10-17, 11:13   

bielan napisał/a:
Straszny z niego głodomor, cały czas by chciał jeść, nie ważne czy karma, czy suchy chleb, wszystko dla niego jest pyszne :-)


He he he To tak jak, nasza Nula :roll: Taki odkurzacz,czy w domu czy na podwórku.
Mały super słodziak. Szkoda, że całe swoje zycie spędził na podwórku :evil: Ale teraz jego życie się zmieni i to na lepsze :-D Mizianki dla ....... no właśnie ????
 
 
 
Iza i Luna 


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 115
Skąd: Inwałd
Wysłany: 2010-10-17, 11:15   

Dla Tobiego! Przecież bielan już pisał ;-)
Mam nadzieje, że uda mi się go zobzczyć ;-) Spotkanie przełożyliśmy na 31 ;)
 
 
 
Daga i Goldi 
WARTA GOLDENA

Wiek: 33
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 182
Skąd: Kraków/Słupsk
Wysłany: 2010-10-17, 12:37   

Toby! Super!

A jesli chodzi o odkurzaczowanie to nasza Goldi robi tak samo - choćby nie wiem jak jej się chciało siku- to najpierw idzie węszyć jedzonko (może jakiś chlebek dla ptaków?) a dopiero potem robi co trzeba. Ma jednak tak uroczą cechę, że jak znajdzie coś bardzo bardzo dla niej cennego (chlebek nie jest cenny, chlebek połyka w całości i już nie ma odwrotu), ale jak znajdzie np. jakąś wybitnie pyszną starą kostkę albo jakieś inne tego typu cudeńko, to najpierw przychodzi się pochwalić. I wcale jej się nie chce tego oddać! Po prostu oczekuje polecenia ;No dobra Goldi. Zjedz!" które niestety nie nadchodzi i wtedy rozpoczyna się grzebanie w gardle Goldi :) Po prostu jedzenie dla nie jest pioruńsko ważne. Pracujemy nad tym, żeby zaczeła oddawać po dobroci - jest lepiej. Tak czy inaczej ten mały szczypiorek po prostu też jest typem psa śmieciarza :)
Bo z tego co wiem są takie psiaki, które nie dotkną jedzenia gdzieś tam napotkanego i już! No i są takie małe odkurzaczki typu Goldi, Nulcia czy Toby :)
 
 
bielan 


Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1427
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-10-17, 15:15   

Dziś wybraliśmy się z Tobym i resztą na spacer nad wodą :-) Młody był strasznie ciekawski, wszystko go interesowała, a teraz padł :-) oczywiście na kanapie...

Oto cały ja :-)


choć mały nic a nic się nie zamoczył, ale widział jak dziewczyny się otrzepują, więc sam postanowił tak spróbować:D

Toby zaczepia Lutę do zabawy :-)

i na koniec na naszym szkolnym ogródku
_________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
 
 
 
Iza i Luna 


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 115
Skąd: Inwałd
Wysłany: 2010-10-17, 15:19   

Świetne foty :-D z małego będzie piękne złotko :-) Zdjęcie 5 świetne :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant