Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SISI ma już dom w Koninie - 88
Autor Wiadomość
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-02-26, 09:55   

Niestety pomimo wielogodzinnych poszukiwań i przejściu ogromnego terenu nawet Sisi nie widzieliśmy . Łącznie z nami szukała jej cała rodzina Angeliki , sa bardzo w to zaangażowani , są wywieszone ogłoszenia każdy sklep i stacja , wie . Przeszukaliśmy wszystkie pustostany , laski , krzaki , i niestety nic . Pytaliśmy się w domach , jeden Pan widział Sisi ale to jakieś , dwa trzy dni temu , sam dokładnie nie pamięta . Są cały czas nadawane ogłoszenia w radiu . Angelika ma w tym tygodniu wydrukować ulotki i dać listonoszce i ona ma poroznosić to z listami a także mają rozszerzyć teren poszukiwań , oraz mają nadać ogłoszenie do gazety .

Co do reszty komentarzy to nie uważam żeby one w tym momencie pomogły , bo nie pomagają ani nam ani Angelice . Sisi jest poszukiwana przez dwa tygodnie czy ktoś z tych osób krytykujących ,pouczających pomogła Angelice? . Bo z tego co wiem to nie . I w pełni popieram Jarka , jest krótko ale tez stara się bardzo dużo pomóc , bo jak jest cos nie tak to wszyscy mają tyle do powiedzenia , ale jak widać do pomocy nie ma prawie nikogo .

Nie Twierdze że Angelika zrobiła dobrze , i ona sama ma tego pełną świadomość .Nie jestem tym zachwycona i ona o tym wie , jednak w tym momencie trzeba się skupić nad szukaniem Sisi a nie nad komentarzami .TYLKO TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW, CO NIC NIE ROBI.

Bardzo dziękujemy jeszcze raz Dorocie i Tomkowi za pomoc w transporcie i w szukaniu Sisi taka pomoc jest bezcenna :) :kwiatek:
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
sabka 

Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-02-26, 15:19   

Sa jakieś wiadomości z Konina?
 
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-02-26, 15:21   

Wszystkie wiadomości sa powyżej .
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
sabka 

Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-02-26, 16:18   

Powyżej czytałam i rozumiem że nowych wiadomości nie ma....
 
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-02-26, 16:19   

No niestety nie ma , jak tylko coś będziemy wiedzieć od razu piszemy .
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-02-27, 19:45   

Kurczę... ja bym mogła dać info na fora goldenowe i niegoldenowe ;) tylko co wkleić?
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-02-27, 19:54   

Wika jak najbardziej , skontaktuj się z Kasią ona będzie wiedziała co będzie najlepsze :)
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-02-27, 20:01   

Spoko... jasne ;) No to lecę poggadać z Kasią :D
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2012-02-27, 21:32   

Przekazałam Wiki wszystkie informacje w ogloszeniu. Będzie działąć . Zuch dziewczyna! Takich ludzi potrzebujemy. Gotowych, zdeterminowanych do działania !!! Dzieki WIKI :)
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-02-28, 14:53   

Kasia, Szajba i Milka napisał/a:
Przekazałam Wiki wszystkie informacje w ogloszeniu. Będzie działąć . Zuch dziewczyna! Takich ludzi potrzebujemy. Gotowych, zdeterminowanych do działania !!! Dzieki WIKI :)


Ale nie trzeba mnie tak chwalić :P Ja to robię, jak i my wszyscy tutaj dla psiaków :D
Ja dodaję to na różne fora, ale później sprawdzac czy ktoś sie nie odezwał jest trudno, więc jeśli ktoś ma chwilę to... na te fora dodałam Sisi :) :

http://www.goldenretrieve...enka,11692.html

http://www.goldenretriver...661.html#284269

http://zlotypies.com.pl/v...p?p=10590#10590

https://groups.google.com/group/goldeny/browse_thread/thread/45bf80f9d3c10a38?hl=pl

http://wesolalapka.pl/for...ldenka.html#284

Na razie tyle... na innych forach kont moich brak :D
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
emotion 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-02-29, 07:52   

Kurcze, niedobrze ze nadal nie udalo sie jej zlapac, a co gorsza ze zniknela z pola widzenia. Nie zagladalam tu jakis czas, ale z tego co mi sie wydaje to czy Sisi nie oddalila sie po podaniu wtedy tych tabletek? Poprawcie mnie jesli wysuwam bledne wnioski...

Cos ja musialo zaniepokoic, wystraszyc i zapewne oddala sie z tamtego miejsca. To samo mielismy z Negra. Na poczatku biegala tylko po osiedlu tam gdzie nam zwiala, a potem obszar jej wedrowek znacznie sie powiekszyl... Mysle ze pozostaje wam zebrac dobra ekipe do plakatowania i rozklejac gdzie sie da. W takim czasie Sisi mogla nakrecic troche km...
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-02-29, 08:17   

Wydaje się że jest to prawdopodobne, co piszesz. Tabletki mogły wywołać złe samopoczucie i Sisi zaczęła unikać tego miejsca. Ona może robić po kilka kilometrów dziennie. Pozostaje więc przeglądanie ogłoszeń,

Z tego co Ewa i Angelika relacjonowały, to ulotki są porozwieszane w okolicy, są ogłoszenia w prasie i lokalnym radio. Powiadomieni weterynarze. Obleciane stacje benzynowe.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że pies może zrobić kilka kilometrów dziennie. W ciągu miesiąca może się oddalić o kilkadziesiąt kilometrów.

Myślimy jeszcze o telewizji i o innym mniej "racjonalnych" sposobach poszukiwania. Pilnujemy, żeby ogłoszenia były cały czas "na topie".

Może się uda. Bardzo byśmy chcieli.

Dzięki za wsparcie.
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
emotion 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-02-29, 08:41   

Zwiekszylabym zasieg ogloszen, wydaje mi sie ze jednak na to ludzie najbardziej zwracaja uwage. Jak najwiecej wieszac i zwiekszac stopniowo obszar rozwieszania. Gdzies musi byc! A co do tych tabletek.. no moze nie zadzialaly jak powinny, ale na pewno w jakis sposob zadzialaly, skojarzyla z miejscem i dlatego poszla gdzie indziej.

Zaluje, ze nie mam mozliwosci dojechac, ale wierze ze ja znajdziecie i trzymam kciuki mocno! :) Pozdrawiam!
 
 
Asia i Bella 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 53
Dołączyła: 25 Paź 2011
Posty: 269
Skąd: Dziwnów
Wysłany: 2012-03-02, 11:11   

Cisza u Sisi zapanowała, rozumiem dalej suni nie ma czy może się pokazała? Napiszcie proszę co się dzieje - jak poszukiwania :?:
_________________
Asia&Bella&Luna
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2012-03-02, 11:18   

Niestety nadal nie wiemy gdzie jest Sisi :-( , poszukiwania trwają dalej .
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-03-02, 15:29   

Tak pomyślałem, jeśli ktoś może poświęcić chwilkę czasu na szukanie w internecie ogłoszeń o znalezionych psach , może pomóć szukać Sisi. Ogłoszenia są dodawane z tak różnymi słowami, że natrafienie na ogłoszenie , że ktoś znalazł Sisi, może być po prostu szczęśliwym trafem.
Zdarza się że pies daje się złapać po miesiącu lub dwóch, i wtedy pojawi się ogłoszenie.
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
sabka 

Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-03-02, 15:37   

Ja przeglądam od tygodnia ogłoszenia pod kątem psów znalezionych nie wiem tylko czy wszędzie .Jeśli ktoś będzie miał wolną chwile to poproszę o linki do stron z ogłoszeniami .Dopadły mnie ostatnio bezsenne noce to może je wykorzystam
 
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-03-02, 16:29   

To może spróbuj znaleźć ogłoszenia Sisi. Dla ułatwienia dodam że jest ich co najmniej 5, na portalach ogłoszeniowych. To będzie sprawdzian, czy dobrze zostały przygotowane. :) .
_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-02, 17:24   

U nas Karolina bez przerwy przeszukuje ogłoszenia szukając Tiny. Oczywiście patrzy też na te, które mogą pasować do Sisi.
Jak będziemy mieli jakiekolwiek przesłanki, że to może być Sisi - damy znać.
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-03-02, 18:00   

ja tez szukałam Sisi na portalach ... niestety nic :( Sabka napisz do mnie na pw. to Ci podam ;)
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-03-02, 18:00   

goldenek2 napisał/a:
U nas Karolina bez przerwy przeszukuje ogłoszenia szukając Tiny. Oczywiście patrzy też na te, które mogą pasować do Sisi.
Jak będziemy mieli jakiekolwiek przesłanki, że to może być Sisi - damy znać.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc :)
 
 
sabka 

Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 50
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-03-02, 18:04   

Dziękuję Wiki
 
 
 
emotion 


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-03-03, 00:35   

Tak sobie mysle... w poniedzialek/wtorek moglabym do konina podjechac. Pytanie tylko GDZIE ostatnio widziano Sisi. Czy bylo to w okolicy jakichś zabudowan? Czy ktos mogl ja wziac do domu? Czy daloby rade? W sensie czy mimo swojego strachu dalaby sie skusic na wejscie do czyjegos domu? W jakim rejonie to bylo? Czy moglabym prosic jakis namiar, jestem w stanie podjechac, pochodzic, popytac w danej okolicy czy ktos ja widzial, od domu do domu, kazdego. Najlepiej pytac dzieciaki chyba bo one najbardziej zwracaja uwage na wszelakie zwierzeta pojawiajace sie w okolicy.

Czy moglabyn prosic jakiegos linka do zdjecia, najlepiej w jakims wieksszym rozmiarze zebym mogla wydrukowac i pytac ludzi oraz jakies krotkie info o Sisi.
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-03-03, 19:34   

Oczywiście- bardzo dziękujemy za chęć pomocy. Przekażemy informacje jakie mamy i kontakt do Andżeliki na PW :-)
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-03-04, 13:15   

A Sisi jest na zaginionych psach? CHodzi mi o tę stronę: www.zaginionepsy.pl Bo szuakałąm jej tam i nic... chyba, ze źle szukałam ;)
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant