Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FIDEL - 123
Autor Wiadomość
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-24, 12:56   

Hehe za lampę, dobre :mrgreen: . Faktycznie wygląda jakby miał załozony abażur ;) .

A czy Fidel nie lubi kotów to nie wiemy. Ja co prawda mam w domu 5 sztuk kotów ale one z kolei nigdy nie widziały psa a mój ślubny wyraził zdecydowany sprzeciw żeby zapoznawać je z takim dużym z psem i stresować Jego ukochane córeczki ;-)
Fidel ogólnie jest nastawiony do świata pozytywnie więc nie sądzę, żeby był jakiś z tym problem (większy niż zapoznanie z innym, np małym psem). U sąsiada snują sie koty po ogrodzie i nie zauważyłam, żeby jakoś nerwowo na nie reagował.
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-24, 18:30   

I jak tam Fidel?
 
 
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-24, 18:44   

Entalio napisał/a:
I jak tam Fidel?


Wszystko ok, bez zmian od godz 13 :) . Nastroj dopisuje, grzcznosc tez na 5, dalej nie cierpi abażura ale z godnością daje go sobie założyć ;-)
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-26, 20:37   

Weekend bez klejnotów za Fidellosem. Miał w sobotę i dzisiaj gości ;) . Był z Panią Agatą i Panem Tomkiem na 2 spacerach (wczoraj i dzisiaj, dostał smakołyki, zabawki ale też glaskanie i zabawę. Wyglądał na bardzo zadowolonego i strugał aniołka ;) (żartuuuję, On jest aniołkiem). Ranka po zabiegu pięknie sie goi i już skumał, że nie może lizać i nawet mu to wychodzi. Jednak na noc i na czas kiedy nie patrzę ma abażur. Pani Agata robiła zdjęcia więc może wrzuci.
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-26, 21:16   

Witam,
dopiero teraz znajduję chwilkę żeby coś napisać. Cały weekend skupiliśmy się na Fidelku, poznaliśmy go i dwa razy odwiedziliśmy :mrgreen: Przywieźliśmy mu zabawkę - gumowego Misia - którego sobie ukochał - z resztą będzie go widać na pierwszym zdjęciu, piłeczkę, ciasteczka i ucho świńskie.

Wczoraj większość czasu spędziliśmy na posesji ale dzisiaj Pani Kasia pozwoliła nam wybrać się z Fidelem na dłuższy spacer :-) :lol: W międzyczasie bawiliśmy się piłeczką, biegaliśmy i uczyliśmy się komendy "do mnie" :-P Ale Fidelek jest tak pojętny że nie minęło 3 minuty i załapał temat. Nigdy nie widziałam tak mądrego psa.

Ale chyba spacer mu się podobał bo jak wróciliśmy to dostał w nagrodę za grzeczne zachowanie ucho świńskie, które też od razu zaczął skubać. Rozbroiło nas jak przyjechaliśmy do niego a on aż zaczął piszczeć z radości na nasz widok :mrgreen: Pokochaliśmy tego psa od razu. Załączam zdjęcia z komentarzami :)

PS. Przepraszam od razu jeśli będę mieć problem ze zdjęciami i zdjęcia nie będą widoczne, ale robię to pierwszy raz (czytałam instrukcję w regulaminie jak to zrobić ale tak siak nie wiem czy uda mi się wrzucić) :-P I od razu mówię że jakość zdjęć nie jest zbyt dobra. Nie chcieliśmy brać lustrzanki żeby nam nie przeszkadzała w zabawie z psiakiem:)


"Mój ukochany Misio, bardzo go kocham :-P "


"Mój Misio smakowity" :p




Spacer w lesie



I na alejkach
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-08-27, 14:59   

No to chyba się wszyscy spodziewaliśmy takiego zakończenia- zwłaszcza, że spotkanie weekendowe spowodowało wielką miłość. Z radością ogłaszam, ze Fidelek już dzisiaj zamieszka u Agaty i Tomka w Gliwicach. Serdecznie gratuluję- jestem pewna że będziecie razem bardzo szczęśliwi i czekamy na pierwsze relacje z nowego domku :)
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
skipi29 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 47
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 575
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2012-08-27, 15:26   

My także gratulujemy i czekamy na relację i zdjęcia :-D
_________________
Mówią,że jeżeli uratowałeś chociaż jedno istnienie to warto było się urodzić
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-27, 15:41   

Też serdecznie gratuluję :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-08-27, 16:09   

:hurra:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-27, 16:15   

Gratulacje i mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia :)
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-27, 16:32   

Serdecznie Gratulujemy :-D
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-27, 17:57   

Dołączam się do gratulacji! :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-27, 18:05   

Fidellos pojechał do nowego domku. Mam nadzieję, że wszyscy będą szczęsliwi i że będziemy się widywać na pielęgnacji :mrgreen: Wszystkiego dobrego dla nowej Rodzinki ;)
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
Judka i Mikuś 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-08-27, 18:55   

Gratulacje, ale.. ja i tak wiedzialam :mrgreen:
_________________
..Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-27, 19:02   

Bardzo dziękujemy i cieszymy się że Fidel jest z nami. Teraz mam chwilkę żeby zdać relację z tych radosnych chwil (póki Fidel leży grzecznie jak aniołeczek obok mnie :-P ).

Podróż autem była idealna, Fidel kompletnie nie miał żadnych problemów z jazdą, spokojnie wytrzymał te 30 minut ;) Jak dotarliśmy na miejsce to poszliśmy na mały spacer,żeby zapoznać teren. Fidel poznał moich rodziców (ogon prawie mu odpadł ze szczęścia ;-) ) i zwrócił uwagę mieszkańców osiedla. Na zdjęciu wita się z moim tatą :-D


Na osiedlu mamy bardzo dużo zieleni także od razu mu się spodobało.



W związku z tym że mieszkamy na 6 piętrze to jazda winda była nowością i Fidel na początku się zablokował i nie chciał wejść (w windzie było dość ciasno więc może przestraszył się małej przestrzeni)ale trwało to dosłownie chwilkę i zaraz po tym wszedł do środka. Schował natomiast głowę za nogę żeby nie patrzeć na uciekające piętra :-P Zobaczymy jak będziemy iść na wieczorny spacer - jak będzie reagować na windę. Ale ogólnie nie było źle - na pewno się przyzwyczai.

Do domu wszedł nieśmiało ale zaraz zaczął węszyć i zaglądać w każdy kąt. Pokazaliśmy mu jego legowisko , zabawki i chyba mu się spodobało.



Najbardziej intryguje go chyba balkon, ciągle podchodzi do niego i ogląda ptaki. Nie do końca jest jednak przekonany czy wejść na niego ale jak ktoś mu pokazuje ze nie ma czego się bać to nawet podchodzi bliżej i ogląda całe podwórko z dużej wysokości.

Oprócz balkonu spodobała mu się nowa zabawka. Na zdjęciu piłka na sznurze jeszcze jest - teraz już jej nie ma :-P :lol:

 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-08-27, 19:18   

hahahah z tatą to się Fidelek przywitał jak z dobrym kumplem :) Fajnie że jest to taki otwarty psiak. A windę i inne strachy pokonujcie za pomocą przysmaków. Każdy krok dobrą stronę nagradzajcie-jazdę windą również, wejście na balkon.
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-27, 20:27   

Fidel zawsze do nowosci podchodzil niepewnie, np jak pierwszy raz zobaczyl konie, ale jak widzial, ze ja twardo tam ide i nie zwracam na niego uwagi to poszedl za mna, powachal i juz bylo ok. A jak zobaczyl, ze ja je caluje w sznupy to on tez sie tak z nimi wital. Mysle, ze szybko sie przyzwyczai bo nie jest strachulek i idzie w ciemno za przewodnikiem.


Tesknie za tym cukierkiem :| . Kto mnie bedzie tak radosnie wital jutro rano :beczy:
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
Wiki Megulowa 


Wiek: 24
Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 561
Skąd: Chełmek
Wysłany: 2012-08-27, 20:27   

Gratulujemy :D
_________________
Wiki&Megi
 
 
 
Aga_TRuficzkowa 
WARTA GOLDENA

Wiek: 52
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 6740
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2012-08-27, 20:30   

Kasiu ale jak bardzo bardzo pragniesz to my Ci znajdziemy nowego przyjaciela na tymczasik:-)
_________________
Aga&Trufla&Rufi
 
 
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-27, 21:48   

Aga_TRuficzkowa napisał/a:
Kasiu ale jak bardzo bardzo pragniesz to my Ci znajdziemy nowego przyjaciela na tymczasik:-)


JUz mowilam, ze zawsze chetnie przyjmę :mrgreen:

Ale pomimo mojej tesknoty za Fidellosem, cieszę się, ze znalazł fajny DS :-D
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24672
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-27, 21:51   

No to już jedzie do Ciebie kolejne Złoto! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-27, 21:51   

My też bardzo się cieszymy :)
 
 
Kaśka 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 55
Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 91
Skąd: Bytom
Wysłany: 2012-08-27, 21:53   

Warna napisał/a:
No to już jedzie do Ciebie kolejne Złoto! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen:
_________________
„Adoptując jednego psa nie zmienisz świata, ale zmieni się świat dla tego jednego psa”
 
 
CastroFamily 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Sie 2012
Posty: 157
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-27, 22:11   

M!S!A napisał/a:
A windę i inne strachy pokonujcie za pomocą przysmaków. Każdy krok dobrą stronę nagradzajcie-jazdę windą również, wejście na balkon.


Jak najbardziej tak robimy. Zauważyłam że jak jedzie windą (a jechał już dzisiaj 3 razy to łapki mu się trzęsą) ale staram się nie zwracać na to uwagi bo to mogłoby pogorszyć sytuację i później nie przestałby się bać ale za to jak wychodzi z windy to go nagradzamy i Fidel już na lajcie zmienia się o 180 stopni:)

Na wieczornym spacerze zrobił frajdę i nie zliczę ile osób go głaskało. Nawet poznał podwórkowe psy i bardzo chciał z nimi ganiać ale niestety - na razie nie spuszczamy go ze smyczy dla bezpieczeństwa.

Godzinę temu założyłam mu kołnierz żeby w nocy nie lizał szwów i rzeczywście tak jak Kasia wspomniała cierpi w nim niemiłosiernie :-P Ale musimy być twardzi - w nocy nikt go nie przypilnuje.
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-08-27, 22:52   

Naprawdę, to była miłość od pierwszego wejrzenia :) Bardzo się cieszę i gratuluję! Zdjęcie ze sznurkiem- cudo :D
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant