Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LUCKY - 129
Autor Wiadomość
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-11, 20:15   

Hej, nasz kochany piesek czuje sie swietnie :) Przyzwyczail sie juz do nowego mieszkanka i do nas :) W krotce wyslemy fotki :) i napiszemy cos wiecej gdyz ostantio nie mamy czasu na zagladanie na forum.
Pozdrawiamy
Cala rodzinka :)
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-11, 21:01   

super.. a ja się wstępnie szykuje na przyszły tydz na jakiś wspólny spacerek. moich jeszcze nie zabiorę .. ze względu na sierść psiaka.. ale już niebawem. pewnie będą razem szaleć :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-14, 11:34   

Czesc wam,
najnowsze zdjecia Luckiego do obejrzenia na stronie http://imageshack.us/g/268/12519104.jpg/#

U nas wszystko ok :) tak ja pisalam wczesniej. Lucky juz sie zadomowil, zaakceptowal nowa rodzinke i jest przeszczesliwy :) Chodzimy na bardzoo dlugie spacery, uwielbia ganiac za patykami, jablkami a nawet uwielbia ze mna biegac :) co poprawilo znacznie jego kondycje, ma wiecej energii i wreszcie zeszczuplal :) Widac na jego pyszczku zadowolna i szczesliwa minke a nie jak wczesniej zatroskana... .
Pozdrawiamy
cala rodzinka :)
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-14, 20:27   

ale ma sznura :) cudnie wygląda.. nie mogę sie doczekać spacerku :) co powicie na środę?
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-14, 21:19   

Ewa,
nasz spacer musimy przelozyc na nastepny tydzien, poniewaz w tym tygodniu bedziemy pracowac po poludniu.
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-14, 21:47   

no jakoś przeczekam jeszcze trochę.. :) dajcie znać jak będziecie mieli chwilkę .. :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-10-21, 19:08   

Witamy,
dzisiaj z Luckim bylismy na barrrdzo dlugim spacerze po lesie, zadowolony byl strasznie bo w koncu sie wyszalal... biegal, gryzl patyki, tarzal sie w trawie... bylo poprostu suuper :]
przesylamy kilka fotek...

na dzialce :)

rodzinnie :)

czesanie :)

dzisiejszy spacer po lesie:)
Pozdrawiamy
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
Jerzy Kora 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 65
Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 9064
Skąd: Komorów k.Pruszkowa
Wysłany: 2012-11-03, 01:07   

No proszę. Jaka miłość :-D

_________________
Uczmy się szanować i kochać wszystko co żyje
 
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-03-25, 23:09   

Witamy wszystkich bardzo serdecznie :)
Lucky zadomowil sie juz calkowicie, odzyl, jest zadowolony, stal sie ufny i widac po zachowaniu ze bardzo wdzieczny. Jest bardzo przyjazny, wszystko kocha i wszystkich... :) Dlatego tez traktowany jest jak czlonek rodziny, a najlepsze ze czasem odnosimy wrazenie jakby to on sam mial takie poczucie gdyz jego zachowanie absolutnie nie przypomina psa, wrecz przeciwnie bardziej malego dziecka :) hehe Posiada mase pluszowych, gymowych i innych zabawek, najbardziej przypadla mu do gustu kwaczaca kaczka (ktora sam wlacza kiedy ma ochote na zabawe), pluszowy rudy piesek(ktoremu wyprul juz wszystko z brzuszka) oraz malenki gumowy balwanek. Wieczorem przed snem zbiera z mieszkania wszystkie swoje zabawki na poslanie, kladzie sie i dopiero idzie spac.
Nie sprawia najmniejszych klopotow, agresja- minus 100 :) Jego ulubione zajecia to spacery, patyki, dluugi sen a przede wszystkim jedzenie. Gdyby mogl to najchetniej pochlonalby caly worek karmy i kilka torebek psich przysmakow. Jezeli chodzi o spanie to najlepiej z nami w lozku pod kolderka ;) czasami tylko mu pozwalamy zeby sie nie przyzwyczail... choc tak naprawde, wszedl na glowe mojemu mezowi i znacznie czesciej wyleguje sie za jego zgoda :) Bardzo upodobal sobie rogowke, ktora mamy od niedawna, poniewaz krotsza czesc jest zazwyczaj zajeta przez Luckiego :)
Tak jak juz wspominalam agresja minus 100, nawet polubil sie z CaneCorso, ktora mamy w rodzinie, choc na poczatku byly male zgrzyty. Nie polubila naszego psiaka i czasem warknela dosc glosno, a on staral sie nawet nie prowokowac jej wzrokiem... fantastyczny pies :) I to wlasnie chyba dlatego wkoncu sie polubili.
Mozna powiedziec, ze uwielbia podrozowac... wyjezdza z nami na dzialke, do rodziny a nawet zabarlismy go na weekend w gory. Zero stresu z jego strony. Poszalal po sniegu na dlugich spacerach. Byl grzeczny, wesoly i wydaje mi sie ze zadowolony. Choc na nartach nie jezdzil :-)
Jestemy bardzo szczesliwi i zadowoleni, ze trafil nam sie taki wlasnie pies, jest tysiac razy lepszy niz go sobie wymarzylismy.
Zebralismy kila zdjec...
Pozdrawiamy Ola, Kacper i Lucky ;-)


_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-26, 09:26   

Jak ja kocham czytać takie opisy :mrgreen:
Najpiękniejsza chwila chyba dla wszystkich organizacji pomocowych, gdy uda się tak dobrać psa do właściciela, aby czytać potem takie opisy :-D :-D :-D
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-03-26, 09:58   

Dziękujemy za fotki i bardzo się cieszymy :)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-03-26, 10:24   

Naprawdę, świetnie się to czyta :) I to zbieranie zabawek :serce:
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-26, 10:48   

Ze zbieraniem zabawek przez psy to zawsze przypomina mi sie taka historia sprzed lat... Na początku lat 90-tych wyjechałam do Stanów na tzw. saksy. Podjęłam pracę jako pomoc domowa pod NY w jednorodzinnym domu, gdzie do moich obowiązków należała miedzy innymi opieka nad trzema psiakami (czarny labrador, szary pudel i mastif neapolitański) i dwoma kotami. Ponieważ to były wczesne lata 90 to w Polsce psie karmy nie były tak rozpowszechnione, a ja zwierzakom miałam dawać psią karmę. Oczywiście strasznie szkoda mi się ich zrobiło, że muszą jeść takie "badziewie" i postanowiłam im gotować domowe jedzonko (ryż z kurczakami i warzywami). Jenocześnie zrobiłam porządek z posłaniami psiaków i ich zabawkami, które były totalnie brudne, a zabawki walały się po całym olbrzymim domu .... Napracowałam się ogromnie, ale byłam z siebie ogromnie dumna, że tak super to wszystko udało mi się zorganizować. Nadeszło popołudnie i moja pracodawczyni wróciła z pracy do domu. Przy obiedzie zapytałam ją czy nie ma nic przeciwko temu, abym psiakom gotowała zamiast suchej karmy. Ona na to, że one pewno nie zjedzą, bo od urodzenia są na suchym jedzeniu.... Powiedziałam, że rano zjadły z ogromnym apetytem i zaraz sama zobaczy jak im smakuje..... Powiedziała: jasne, zobaczymy. Psy dostały kolację i kobieta nie mogła sie nadziwić z jakim smakiem zajadały.... Ale najlepsze dopiero nastąpiło ..... Za chwilę psiaki poszły ułożyć się na swoich posłaniach i wtedy Pani rzekła: nieprawdopodobne Beata, popatrz nie dość, że jadły ludzkie jedzenie to nawet posprzątały swoje zabawki i w ciągu tygodnia nauczyłaś je rozumieć po polsku (komendy wydawałam psiakom oczywiście po polsku) :lol:
Wtedy zrozumiałam dlaczego w USA instrukcja obsługi najprostszego produktu to min 2 kartki :rotfl:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-03-26, 11:37   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-03-26, 11:53   

;)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Wiola i Lola 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 135
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2013-03-26, 12:36   

dobre no to zadziwiłaś właścicielkę pies nauczył się - rozumieć, słuchać i sprzątać hehe
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-26, 13:41   

Wiola i Marcin napisał/a:
dobre no to zadziwiłaś właścicielkę pies nauczył się - rozumieć, słuchać i sprzątać hehe


A to wszystko dzieki temu, że jadł "ludzkie" jedzonko :rotfl:
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-03-28, 21:06   

Marta też mówi bo zjadła literkową zupę :) (dla niewtajemniczonych to bajka dla dzieci:) )
Ale ja tu widzę ze w Łodzi rośnie patyczkowa konkurencja dla Marleya :) Ola, Kacper.. może uda nam się spotkać na wspólnym spacerku?
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-02, 10:38   

Pewnie, moze jutro po 16.00 u nas?
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-02, 11:13   

oj.. w środy to ja mam zaplanowane dla Marleya.. dzień wytężonego szkolenia :) do weekendu u mnie tez raczej odpada ale jest przyszły tydz :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-02, 14:59   

Ewo, nie damy rady w przyszly tydzien. Mijamy sie z mezem... Wiec najlepiej za dwa tygodnie po 16.00 jak narazie w kazdy dzien :) Dokladniejszy termin ustalimy w najblizszym czasie.
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-08, 16:12   

Ewo, w tym tygodniu po 16.00 jestesmy wolni :) wiec gdybys miala czas w ktorys dzien fajnie byloby sie spotkac.
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
a.k.krasuscy 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 39
Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-21, 23:33   

Witamy cieplutko wszystkim forumowiczów,
przepraszamy, że nie było nas tak długo, ale mamy nowego członka rodziny i zanim poukładaliśmy sobie wszystko to upłyneło troszkę czasu.
Lucky jest szczęśliwym psiakiem i ... barciszkiem hehe :) małej Aurelci. Spisuje się naprawdę rewelacyjnie w nowej roli, choć na początku był bardzo zazdrosny o małą. Dawał do zrozumienia, że jemu też się należą czułe słówka, przytulanki i zabawki :) Na szczęście zazdrość minęła i teraz pilnuje małej cały czas. Uwielbia zaglądać śnupką do łóżeczka, podkrada przytulanki i grzechotki, a nawet zdarzają się również przypadkowe buziaki kiedy mała siedzi w bujaczku. Jest niesamowity. Jedynie ponarzekałby pewnie na przerywany sen - czasem widać, że jest niewyspany i odsypia w dzień :)

Dodałam kilka fotek. Znajdę coś jeszce i wrzucę na forum.


Laczek w całej okazałości :)

Grzeczny braciszek z tego Lucjana :)

Jedna z ulubionych pozycji do spania - pierwszy raz jak go zobaczyłam na ranem to mało brakowało abym dostała zawału :p

Pilnuje małej non stop....

Ciąg dalszy wygodnych pozycji do spania :)

Ulubiona świnka...

Kolejna wygodna pozycja do spania... choć trudno mu się wydostać za każdym razem :D

świnka i inne zabawiaszki...

Widać, że przejęty był bardzo pierwszym wietrzeniem??????? :D


Pozdrawiamy gorąco: Lucky, Ola, Aurelia i Kacper.
_________________
Pozdrawiamy gorąco :)
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-21, 23:52   

Suuuuper zdjęcia!!!! :mrgreen:
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Joanna_i_Wojtek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-22, 11:39   

Ale rozkosz! Psy są niesamowite :) Cudowny psiak Wam się trafił. No i oczywiście wielkie gratulacje z okazji powiększnia rodziny :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant