Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SPEEDO - 171
Autor Wiadomość
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-06-21, 00:02   

Mi to po prostu serducho skacze z radości, że tak się cudownie razem miewacie!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-21, 06:00   

Dziękuje :) Speedo to naprawdę wspaniały psiak! Serce mięknie na jego widok i na to jak genialnie potrafi się zachować! To po prostu pies, którego można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Nie przypuszczałam nawet, że taki psiak po przejściach może dać człowiekowi tyle miłosci. Cieszę sie przeogromnie, że mogłam Mu pomóc, jak widzę tę iskierkę radości i nadziei w jego oczach, to już niczego więcej nie potrzebuję :) Filda też już zupełnie inna,, mniej osowiala, znów widzę prawie szczenięcy uśmiech na jej pycholku. Jednym słowem miłość kwitnie :mrgreen:
 
 
magdaronja 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 50
Dołączyła: 04 Cze 2013
Posty: 146
Skąd: łódź
Wysłany: 2013-06-21, 08:10   

A te "wodne" zdjęcia gdzies blisko Łodzi były robione?
 
 
Aga i Toru 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 08 Mar 2013
Posty: 300
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2013-06-21, 08:33   

Speedo z Dziewczynami napisał/a:
Aby to uczcić odpowiednio jedziemy na tygodniowy urlop nad jeziorko :rotfl:

SZCZEŚCIARZE!!!!!!
Bawcie sie dobrze!!!
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-21, 09:15   

Wodne zrobione na Zdrowiu :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-26, 23:30   

taka fajna woda na zdrowiu.. to następny spacerek tam lub w Arturówku :)
za 2 tyg się piszę :) a jak Speedo i Fildzia?
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
magdaronja 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 50
Dołączyła: 04 Cze 2013
Posty: 146
Skąd: łódź
Wysłany: 2013-06-26, 23:36   

Może mi się tym razem uda dołączyć... może w powiększonym składzie..? (sic!) :-)
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-06-27, 20:18   

Ewa, Chyba jeszcze nie wrócili z wypoczynku, ja odliczam dni do kolejnych zdjęć Speedka :-)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-28, 00:09   

no na następnym spacerze przybędzie pewnie parę nowych osób więc Ciebie Madziu serdecznie zapraszam :)
A Speedzio i Fildzia niech odpoczywają.. :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-29, 13:40   

Speeduchna z Fildziochem zmęczone ale szczęsliwe :) Wyhasały się za wszystkie czasy. Filda widocznie schudła, Speedek raczej trzyma wagę, weterynarz w Łodzi powiedział przed wyjazdem, że wygląda zdrowo, akurat do wzrostu, ale myślę, że z jego tendencją do dysplazji raczej powinien być szczuplaczkiem, a jego minia Kota Shreka w kuchni na pewno w tym nie pomaga :) Ruch przede wszystkim, a tego u nas pod dostatkiem. Pływak z niego niesamowity!! A jaki grzeczny!! Na ogrodzonym terenie w gościach nad jeziorem ani razu się nie załatwił :shock: co mnie nieźle zdziwiło, bo na ogrodzie u nas ma pozwolenie i nikt go za to nie strofuje. Spał raz podczas burzy ze mną w namiocie i tak się potem do niego przyzwyczaił, że o 22 sam siadał przed wejściem i czekał aż go wpuszczę :mrgreen: Filda mnie zdradziła i wolała wygodniejszy camping ;-) Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że Speeduś rzadko kiedy sam zachęca do zabawy, nie to co FIldzioch, ciągle trąca piłką, domaga się miziania, a on tak jakby nie chciał się narzucać. Dopiero gdy ktoś go zachęci. Tak, jakby nikt się wcześniej nie chciał z nim bawić, albo karcił za to, że szaleje z patolem. Ale ja już go tutaj odstresuję :mrgreen: Gdy pieski przez jeden dzień były rozdzielone smutny był niesamowicie. Zupełnie inny, przygaszony, także uważam, że dwa psy ( minimum :mrgreen: ) to rewelacyjny pomysł zarówno dla psiaków, jak i człowieka, który nie martwi się o czworonoga, gdy ten jest sam, bo wie, że we dwójkę jest im o wiele raźniej. Spacerek koniecznie w dużym gronie, nie możemy się doczekać i czekamy z mokrymi nosami na termin, który wszystkim okolicznym złociakom - Łodziakom pasuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-06-29, 14:03   

Speedo był bardzo wylękniony i karny, kiedy do nas przyszedł, chciał być niewidzialny, totalnie się nie narzucał, leżał właściwie cały czas bez ruchu. Jednak zachęcony do zabawy, cieszył się okropnie :rotfl: Nie wiem czym to jest spowodowane, wydaje mi się, że po prostu taki jest w wyniku nieszczęśliwego dzieciństwa, jakie zgotował mu pierwszy dom przed Agnieszką. Był trzymany przy budzie na łańcuchu nikt się nim nie interesował, Agnieszka nauczyła go dosłownie wszystkiego, np kiedyś panicznie bał się samochodu, a teraz to przecież podróżnik:) Mógł też być w szczenięctwie bity, tego nie wiemy. Jest bardzo nieufny do obcych, ale to akurat duża zaleta. Fajnie, że zapewniasz mu tyle ruchu, im szczuplejszy tym lepiej dla zdrowia. A jak z karmą? Udało się przerzucić Fildę na suche ? Jak będziesz miała chwilę to wrzuć zdjęcia tej słodkiej mordki:) my jedziemy jutro nad morze, było mi przykro, że Speedka nie będzie z nami, ale Ty mu zrobiłaś fajne wczasy, za co Ci dziękuję, nie wszyscy decydują się na wakacje z psem :) pozdrawiamy Was ciepło:)
 
 
Agnieszka Ł 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Mar 2013
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-29, 14:20   

Witam Was! Bardzo,ale to bardzo sie ciesze,ze Speedo znalazl juz swoj dom.Dziekuje Ewelinie i Larolowi,ze tyle serca wlozyli w opieke nad Speedem.Dziekuje,ze byli przy nim w chwili choroby i tak bardzo pomogli mu przejsc przez okres rozłąki z nami-bede za to dozgonnie wdzieczna.Dziekuje rowniez nowemu opiekunowi,ktory jest dla niego cuuudownym opielunem,a takze przyjacielem.Ciesze sie,ze ma "rodzenstwo" i tyle zlotek wokół siebie.Dziekuje fundacji za pomoc,bardzo dziekuje.To cudowne,ze sa ludzie,którzy tal pomagaja pieskom.
Jesli chodzi i działkę(teren zamkniety),to Speedo nauczyl sie nie zalatwiac,czasem siusiu tak,ale grubsza sprawe zawsze robi poza terenem.Z tego co czytam,to zapewniliscie mu i zapewniacie najwieksze jego radości,woda,blotko,podroze,duzo zabawy i milosci.Z calego serca Wam za to dziekuje!!!Wciaz za nim tesknie i wypatruje czasem na ulicach Lodzi...zeby tylko go zobaczyc..w sercu zostanie na zawsze,a dzieki zdjeciom moge ukoic swe marzenia.Jeszcze raz dziekuje i zycze samych ZŁOTYCH chwil ze Speedo!!!:*
 
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-29, 15:16   

Dziękujemy z całego serduszka, ale nie zapominaj Agnieszko, że Ty też zrobiłaś kawał dobrej roboty - uwolnilas Speeda z łańcucha. Dałaś mu szanse na normalne goldenowe :)
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-06-29, 15:17   

życie
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-07-04, 20:13   

Karola u Was pewnie wszystko po staremu, czekamy tylko na jakieś foty z tego wypadu nad jezioro lub jakiekolwiek inne :-)
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-13, 22:22   

Daaaaawno nas nie było!! Ale wracamy z letnimi wrażeniami oraz nową porcją fotek!!!! Podpisy pod zdjęciami mogą być pomieszane - komputer wciąż szwankuje za co przepraszamy psią łąpką! :mrgreen:
na spacerkach fajnie jest czasem przyjmujemy gości :mrgreen: gdy jest upał bawimy się w żaby i zażywamy kąpieli zdrowotnych! kopiemy tunel do Ameryki! Bez Vizy!!! Zaczeliśmy też budowę łódzkiego metra Latem fajnie jest ogólnie jesteśmy padnięci... :-) POZDRAWIAMY!!!!!
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24671
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-13, 22:24   

Cudne zdjęcia! :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-08-13, 22:39   

To prawda daaaaawno Was nie było!!! Już myślałam, że zapadliście się pod ziemię, dobrze, że wróciliście, cieszę się bardzo :-) Wracajcie częściej, bo my tu umieramy z tęsknoty każdego dnia :-( Filda zrzuciła trochę ciałka! Fajnie macie, piaskownice the best, Kajka też uwielbia się taplać :rotfl: Pozdrawiamy, z niecierpliwością czekamy na październik, żeby się z Wami zobaczyć:):):)
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-08-13, 23:51   

No wreszcie Łódź doczeka się metra! Z taką ekipą to od razu róbcie dwie linie, żeby się to nie rozwlekło, jak w Warszawie ;) I do Ameryki też dobrze czasem wyskoczyć- na skróty przez tunel to w sam raz na weekendowy wypad :P
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-22, 23:26   

W oczekiwaniu na wspaniałe fundacyjne szeleczki ćwiczymy synchrony: synchroniczne obgryzanie patoli synchroniczne czochrania na poważnie???? czy na wesoło :) a tak pięknie warujemy jak pańcia ma smaczka :)
z patolem jest lajtowo :) słodka minka nr 1, może mi coś skapnie.... ktoś mnie chyba podgląda! Pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwością na wspólny spacerek z łódzkimi Goldziakami!!!
 
 
Ewelina, Kajen i Zola 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 2272
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2013-08-23, 14:40   

Speedo z Dziewczynami napisał/a:
ktoś mnie chyba podgląda!

:rotfl: kocham tę minę ! Piękne zdjęcia Karola, cieszę się bardzo, że z Fildzią się tak już polubili :-)
 
 
Sylwia i Borys 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Kwi 2013
Posty: 862
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-23, 16:19   

Ćwiczenia synchroniczne rządzą :D
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-30, 19:32   

przypominam o pilnym wysłaniu zdjęć do kalendarza :) Proszę o wysłanie na maila: Izabela@wartagoldena.org.pl

Pozdrawiam
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-10-01, 09:36   

Zabiegana zalatana, dzis wieczorem przysiądę, pozdrawiam!!!! :)
 
 
Speedo z Dziewczynami 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-04, 21:20   

Spadliśmy na 3 stronę?? Tak nie może być!!! :mrgreen:
U nas po staremu, miłość kwitnie, dużo latamy po lasach, grzyby zbieramy, ale powoli koniec sezonu więc przygotowujemy się do zimowego snu ;-)

Kamuflaż jesienny


Chodzę grzecznie nawet bez smyczki


Później nieźle odsypiamy..
Raz na podłokietniku


Raz na sobie


Jeszcze czuwam???


Już nie czuwam :rotfl: Śpiucham !


Goldenowo 2in1


Tak, będę leżał w całym przejściu, a co, nie wolno mi :mrgreen:


Od czasu do czasu udaję wilka!


Przejście zablokowane!


Pozdrawiamy i ściskamy! Żałujemy tylko, że nie było nas na zjeździe ale już się odszczekujemy - na wiosnę nie ma zmiłuj!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant