Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
RICO ma już dom w Gdańsku - 360
Autor Wiadomość
Monika, Boni i Jack 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 469
Skąd: Toruń
Wysłany: 2015-08-05, 08:53   

Wow. Dawno mnie tu nie było i taka wiadomość :)
Bardzo się cieszę. Rico to jeden z tych nieco trudniejszych przypadków, ale rzucało się w oczy, że chętny do współpracy. Mam nadzieję, że znajdzie odpowiedzialnego i świadomego opiekuna. Trzymam za to kciuki :)
_________________
Monika, Boni, Dżak [*] i Kropka

Syneczku kochany, ktoś Cię tam widocznie bardzo potrzebował za tym tęczowym mostem.
Tęsknię, dzieciaku.
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-11-24, 10:12   

Nowe, dobre wieści o Rico :)

Cytat:
Rico to fajny zrównoważony pies przy odpowiednim prowadzeniu,nie będzie sprawiał żadnych problemów. Przy karmieniu Rico potrafi już usiąść i czekac na miche,,można swobodnie przy nim się poruszać kiedy je, My nigdy nie odbieramy miski kiedy psiak je,,na spacerach Rico bardzo posłuszny,wraca na każde zawołanie,,zalicza każdą kałużę także czyścioszki muszą się zastanowić 3 razy,,,przy pielęgnacji jest ok,,,boi się kiedy się na niego czymś psika,,ale nie atakuje. z psami dogaduje się ok chociaż bawił się tylko z Wigo,ale w tamtym czasie jeszcze był nabuzowany. Rico nie lubi "psiego hałasu" czyli jeżeli psiaki "gadają przez płot" on w tym nie uczestniczy. czasami załącza mu się instynkt stróża,,,ale coraz rzadziej. Rico jest teraz na etapie całodniowego uczestnictwa w życiu dzikiej kępy, Generalnie ludzie którzy odwiedzają ośrodek nie wierzą,że on kiedyś kogoś ugryzł,,cieszy się łasi,,daje się głaskać. Jeżeli chodzi o nowy dom absolutnie odradzam blok czy mieszkanie,,,powinno być to lokum z ogrodem


Rico bardzo się zmienił, zachęcam naprawdę do jego adopcji. Osoba adoptująca otrzyma pełne wsparcie jeżeli chodzi o adaptację Rico w nowym domu, oraz w dalszych etapach jego nowego życia. Proszę dajcie mu szanse na nowy dom :)
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2015-11-25, 16:11   

M!S!A napisał/a:
Rico jest teraz na etapie całodniowego uczestnictwa w życiu dzikiej kępy, Generalnie ludzie którzy odwiedzają ośrodek nie wierzą,że on kiedyś kogoś ugryzł,,cieszy się łasi,,daje się głaskać.


Takie wieści to miód na serce :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-11-25, 17:26   

No to szukamy ludzi z domem i ogrodem, którzy byliby skłonni pokochać Rico. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-03-07, 20:41   

Kochani!
U Rico już wszystko dobrze! Dogaduje się z ludźmi oraz z innymi psiakami ;) Uwielbia długie spacery na których może kąpać się w błotku i nosić ulubione patyczki. Jak stwierdziła Magda z hoteliku w którym się znajduje Rico, że zrobił się jak taka ciapa, bo uwielbia się przytulać i miziać:)

Poniżej wrzucam nowe zdjęcia Ricusia! <3
Może ktoś z Was skusi się na stworzenie Rico wymarzonego domku na który tak długo czeka?

 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2016-03-07, 22:59   

Piękny, cudny, jak malowany! Kochany pieszczoch, choć jako młokos był "lekko" nieogar, to ciocia Amcia uwielbia go od zawsze :serce: Ten chłopak ma IQ na poziomie psiego Einsteina! Stymulowanie intelektualne, zabawa z nauką, hasanie z niuchaniem- to jest to, co da mu radość i równowagę wewnętrzną. Ten gościu czeka na człowieka, który doceni jego potencjał.
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-03-08, 09:58   

Jest przepiękny ,jeżeli trafi do odpowiedzialnego domu który zapewni mu ruch i zajęcie stanie się ich przyjacielem do końca życia ,takie psy to prawdziwy skarb :)
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-03-21, 08:49   

Dziewczyny nie wiem czy tylko mi, ale te najnowsze zdjęcia Rico zniknęły:( Dacie rade je wrzucić? Szkoda, żeby nie było zdjęć tej pięknej mordki :D
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-03-23, 22:20   

Kurcze.. Faktycznie zniknely;/ postaram sie jutro je wrzucic jeszcze raz
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
mamatataja
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 13:57   

Fajnie by było, chciałem pokazać znajomym zdjęcia a tu ciach, nie ma ich :/
 
 
Aga Szanti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 3710
Skąd: Warszawa/Izabelin
Wysłany: 2016-03-24, 17:20   

Ja powinnam je gdzieś mieć. Wrzucę później
_________________
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim".
 
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-03-24, 18:03   

Dzieki Aga.
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Aga Szanti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 3710
Skąd: Warszawa/Izabelin
Wysłany: 2016-03-24, 18:11   

_________________
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim".
 
 
 
Aga Szanti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 3710
Skąd: Warszawa/Izabelin
Wysłany: 2016-03-24, 18:11   

_________________
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim".
 
 
 
Aga Szanti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 3710
Skąd: Warszawa/Izabelin
Wysłany: 2016-03-24, 18:12   

_________________
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim".
 
 
 
Patrycja i Bonus 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 22 Paź 2015
Posty: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-04-03, 21:35   

Hej,
słuchajcie Kasia poprosiła mnie żebym odwiedziła psiaka i zobaczyła jak sytuacja faktycznie się ma.
Gdybym nie przeczytała kilka stron wstecz w życiu nie powiedziałabym , że ten psiak może kogo kol wiek ugryźć.
Podjechałam pod hotelik Rico już na nas czekał, pełen entuzjazmu i radości wyciągnął Panią żeby się witać wiec od razu pozytywnie.
Na spacer zabrałam swojego Brutusa , ani trochę nie były sobą zainteresowane.
Nie wiedzieliśmy, ale okazało się że smycz jest mu zbędna, fakt faktem troche ciągnie, ale tak posłusznego psa i chętnego kizianai dawno nie spotkałam. Stanęliśmy on od razu przy nodze, łepek do góry i głaszcz... ty już nie ? to przesunę się obok może oni pokiziają i tak za każdym razem gdzie moja mameja podjarana bo tyle zwierzaków przebiegało obok.
Szliśmy smaczki dawałam, zero nakrecania, delikatnie brał z ręki.
Także ja się pytam gdzie te jego mroczne zachowanie ? Psiak uroczo zabawny, na pierwszy rzut oka grubaśny , ale to sierść ! Ma jej ogrom i konieczne czesanko po zimie.
Mój wniosek, ze względu że w obecnym hoteliku żyje jak wiejski psiak, nie ma większych ograniczeń , ciężko może mu być w bloku. Zdecydowanie ogródek, gdzie nie odstąpi człowieka na krok, ale na pewno żaden pies stróżujący czy do kojca, jakby to ująć zrobiła się z niego ciepła klucha :)
Przeszłość dawno zatarta. Jedynie należy mieć na uwadze, że nie koniecznie do dzieci choć Pani z hoteliku powiedziała że radośnie do nich podchodzi, ale lepiej dmuchać na zimne.
_________________
Patrycja
 
 
Patrycja i Bonus 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 22 Paź 2015
Posty: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-04-03, 22:00   



















_________________
Patrycja
 
 
Patrycja i Bonus 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 22 Paź 2015
Posty: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-04-03, 22:03   



















_________________
Patrycja
 
 
Patrycja i Bonus 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 22 Paź 2015
Posty: 43
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-04-03, 22:06   

Mam nadzieję, że spojrzycie teraz na niego moimi oczami i to co było kiedyś zamażemy, bo to uroczy psiak.
_________________
Patrycja
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 43
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2016-04-04, 12:24   

Jestem oczarowana! Nie dość, że Rico taki piękny, to jeszcze tak cudne foty dostaliśmy :D
Patrycja, ja Cię całkowicie rozumiem, bo nigdy jakoś nie dotarło do mnie, co młody wyczyniał we wszystkich DT. Miałam przyjemność poznać go jako szczylka, i wówczas, na jednym z łódzkich spacerów, był naprawdę super kiziaczem (choć lekko nieogarniętym ze względu na młodzieńczą dzikość ;) ) Gorąco wierzę, że jego człek jest już tuż tuż!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-04-04, 15:10   

Jeszcze raz dziękuje Ci za to, że pojechałaś do niego i pokazałaś nam jakim jest teraz dostojnym kawalerem! :) )) Wygląda przepięęęęknie!
Mam nadzieję, że skradnie komuś szybko serce i ktoś pokocha go z całych sił, bo wiem, że on na to zasługuje po tylu latach bez swojego człowieka...

Tak więc Kochani! RICO POLECA SIĘ DO ADOPCJI!!!
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Kasia i Abby 


Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 1198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-05-15, 11:37   

Kochani! Rico wczoraj pojechał do nowego DT u Janusza i Sylwii w Gdańsku ;) mamy nadzieje, że Rico odnajdzie się w nowym domu i że Sylwia i Janusz pokierują nim odpowiednio. Trzymajcie kciuki za Riculca!!! W końcu zaświeciło dla niego słońce!! To dla niego ogromna zmiana z kojca na wsi do miasta. Chłopak odnajduje się powoli, wszystko jest dla niego nowe, ale jest ciekawy świata i nowego życia! Mam nadzieję,że nowi opiekunowie napiszą dzisiaj coś więcej ;)
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Arek i Abby



[*] Daisy 26.07.2011- 04.02.2016
 
 
Warna 
ADMINISTRATORWarna


Wiek: 60
Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 24658
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-15, 12:46   

Trzymam tak mocno, jak nigdy wcześniej. Powodzenia Rico. :-D
_________________
Pozdrawiam,
Warna z Sarą i Lesią
[*]Beza 2002 - 2011, Saba 2007-2015, Nero 2005-2017, Dala 2007-2022, Pypeć 2010-2024
 
 
 
Agnes i Nelly 


Wiek: 49
Dołączyła: 09 Mar 2016
Posty: 353
Skąd: Warszawa/Bydgoszcz
Wysłany: 2016-05-16, 08:20   

Rico mocno trzymamy kciuki i łapki. Wiele dobrego
_________________
Pies ... ktoś kto zawsze cię zrozumie, niezależnie w jakiej sytuacji jesteś, niezależnie co mu zrobiłeś, zawsze będzie Cię kochał bezgranicznie.
Pies ... terapeuta i przyjaciel rodziny.
Pies ... to nie zabawka, on też ma uczucia
 
 
Asterkowy Krzysztof 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 52
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 2866
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-05-16, 09:59   

Rico trzymamy z całej siły kciuki za Ciebie :)
_________________
" per aspera ad astra"
Życie bez psa ,jest jak niebo bez słońca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant