Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
LEA (Klara) - 212
Autor Wiadomość
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-10, 22:33   

Co słychać u niuni?? :)
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-10-13, 19:49   

dostałam nowe fotki od Renaty, psiaki się dogadują.. Lea miała chwilę zawahania.. zaczęła niszczyć i ofiara padł koszyk a kanapa była następna na liście :)
Renata zaczyna z nią fajnie pracować.. Charlie był zdecydowanie spokojniejszym psiakiem.. a Lea to młoda i aktywna sunia więc to już większe wyzwanie.. :)
Renatka.. napisz coś od siebie a ja wklejam zdjęcia :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2013-10-13, 20:09   

Lea super się dogaduje z Charlim i resztą rodziny...
... i chyba już nadszedł czas aby przenieść ją do gotowych do adopcji :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
tomekpn 


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-18, 15:46   

Kamila i Oskar napisał/a:
Lea super się dogaduje z Charlim i resztą rodziny...
... i chyba już nadszedł czas aby przenieść ją do gotowych do adopcji :)


Czy można się starać o tą ślicznotkę?? Bardzo chętnie byśmy ją poznali z Izką
 
 
tomekpn 


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-25, 09:52   

Czy ktokolwiek czyta to forum?? bo odnoszę wrażenie, że psy które są do adopcji tak na prawdę nie są do adopcji.. człowiek chce pomóc psiakowi oferuje bardzo dobre warunki domowe jak i towarzyskie, specjalnie nie chcę kupić szczeniaka bo chcę pomóc potrzebującemu psiakowi, a od kilku dni po prostu cisza jak makiem zasiał :( i tym samym niestety człowiek się zniechęca.. :( smutne..
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-25, 10:02   

Tomku, jeśli przesłałeś wypełnioną ankietę do fundacji, to lada chwila ktoś się do Ciebie odezwie i umówi na wizytę przedadopcyjną. Tu dużo się dzieje, a wolontariuszy nie jest znow aż tak wielu i wszyscy oprócz pracy w fundacji mają swoją pracę zawodową, rodziny, psy ..... Cierpliwości :)
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2013-10-25, 10:05   

Panie Tomku, niestety nie zawsze mamy wpływ na częste pisanie domów tymczasowych na forum.
Rozmawiałam z P.Renatą o tym i ma sie poprawić i napiać nam co nowego u suni. :)
Z tego co ja wiem ,to Lea chodzi teraz do behawiorysty aby rozwiązać jej problemy z gryzieniem i niszczeniem przedmiotów gdy zostaje sama w domu.
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
tomekpn 


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-25, 10:05   

goldenek2 napisał/a:
Tomku, jeśli przesłałeś wypełnioną ankietę do fundacji, to lada chwila ktoś się do Ciebie odezwie i umówi na wizytę przedadopcyjną. Tu dużo się dzieje, a wolontariuszy nie jest znow aż tak wielu i wszyscy oprócz pracy w fundacji mają swoją pracę zawodową, rodziny, psy ..... Cierpliwości :)


Wizyta odbyla sie juz 2-3 tyg temu.. stad moja wypowiedz ze nikt chyba nie czyta i zbytnio nie chce pomoc psiakom, tym bardziej ze sam sie zglosilem jako osoba chetna do adopcji LEA.. i to jest niestety smutne w tym wszystkim..
 
 
tomekpn 


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-25, 10:07   

Kamila i Oskar napisał/a:
Panie Tomku, niestety nie zawsze mamy wpływ na częste pisanie domów tymczasowych na forum.
Rozmawiałam z P.Renatą o tym i ma sie poprawić i napiać nam co nowego u suni. :)
Z tego co ja wiem ,to Lea chodzi teraz do behawiorysty aby rozwiązać jej problemy z gryzieniem i niszczeniem przedmiotów gdy zostaje sama w domu.


I tyle mi wystarczy.. trzeba poczekac
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-10-25, 12:05   

tomekpn, Troszkę cierpliwości :) Chociaż przyznaję, że sama wiem, jak to jest, jak się czeka na psiaka :) Może być też tak, że jest kilku kandydatów o łapkę Leici i dziewczyny muszą się zastanowić, do kogo trafi sunia.
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
tomekpn 


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-25, 12:09   

Ola, Łukasz i Habs napisał/a:
tomekpn, Troszkę cierpliwości :) Chociaż przyznaję, że sama wiem, jak to jest, jak się czeka na psiaka :) Może być też tak, że jest kilku kandydatów o łapkę Leici i dziewczyny muszą się zastanowić, do kogo trafi sunia.


Zgadzam sie w 100%, ale wystarczy napisac ze psiak jeszcze nie jest gotowy (nie powinnien trafic na ten dzial) do adopcji lub napisac co kolwiek innego.. a nie zostawic post bez odpowiedzi bo wtedy niestety ma sie takie a nie inne odczucie o fundacji.. najwyrazniej trzeba zrobic troszke szumu zeby ktos cos napisal.. co obecna sytuacja pokazuje.. pozdrawiam
 
 
Joanna_i_Wojtek 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 35
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-25, 12:14   

tomekpn - trzeba pamiętać o tym, że na przykład dom tymczasowy ma pierwszeństwo do adopcji i wtedy nawet jeśli pies jest "gotowy do adopcji" to nie trafi super szybko do nowego domu. U nas tak było z Badylkiem. Był w dziale "gotowy do adopcji", bo nic mu nie dolegało fizycznie, ale jako dom tymczasowy zdecydowaliśmy, że nigdzie się już od nad nie ruszy ;-) Cierpliwości. Praca w Fundacji to praca dodatkowa i nie zawsze opiekunowie adopcji mają możliwość, żeby podjąć szybko tak ważną decyzję.
 
 
tomekpn 


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-10-25, 12:18   

Chyba pisze chinszczyzna.. :) bo nikt nie rozumie o co mi chodzi.. dobra ucinam temat bo to nie ma sensu..
 
 
Spajkowa Ewa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 521
Skąd: Wolsztyn/DK
Wysłany: 2013-10-25, 14:08   

tomekpn napisał/a:
Chyba pisze chinszczyzna.. :) bo nikt nie rozumie o co mi chodzi.. dobra ucinam temat bo to nie ma sensu..

ja rozumiem. kiedy starałam się o łapkę Spajka dom tymczasowy był na urlopie i z tego powodu nie było o psiaku wieści na forum. dla mnie wtedy każdy dzień był jak miesiąc i doskonale wiem co czujesz.

W tym miejscu mam 2 prośby

pierwsza do fundacji, żeby faktycznie w miarę możliwości informowała, co u psiaka słychać. jeśli nie osobiście dom tymczasowy, to chociaż ktoś, kto ma z nim kontakt.

druga do Ciebie Tomku, żebyś troszkę spuścił z tonu, bo uderzaniem w ludzi tutaj pomagających, możesz zaprzepaścić szansę na adopcję psiaka.
_________________
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą- twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."
Rambo *2009- 2013 [']
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-10-25, 14:47   

Spajkowa Ewa napisał/a:
druga do Ciebie Tomku, żebyś troszkę spuścił z tonu, bo uderzaniem w ludzi tutaj pomagających, możesz zaprzepaścić szansę na adopcję psiaka.


To może jest nieco niefortunne określenie. Tego typu spostrzeżenia nie mogą w żaden sposób wpłynąć na "zaprzepaszczenie szansy". Przeciwnie- każdą uwagę przyjmujemy z pokorą i wdzięcznością, bo dzięki nim możemy "uszczelniać" luki i pracować lepiej. Tak więc również i w tym przypadku, dziękujemy Tomku za to, co napisałeś. Jednak z drugiej strony, bylibyśmy wdzięczni również za wyrozumiałość i cierpliwość. Faktycznie, niekiedy proces adopcji trwa, ale, jak wspomniała powyżej Ola od Habsa, zdarza się, że kandydatów jest kilku i wszystkich po kolei musimy odwiedzić, poznać i dopiero wówczas decydować.

Jeszcze raz dziękujemy za małą "reprymendę" ;) Jak wiadomo, czasami takowa się przydaje :)
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
Spajkowa Ewa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 521
Skąd: Wolsztyn/DK
Wysłany: 2013-10-25, 14:59   

Piękna i profesjonalna odpowiedź, na taką liczyłam :)
_________________
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą- twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."
Rambo *2009- 2013 [']
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2013-10-25, 19:20   

Spajkowa Ewa napisał/a:
uderzaniem w ludzi tutaj pomagających, możesz zaprzepaścić szansę na adopcję psiaka

Ewa ale nic takiego w Fundacji nie ma miejsca, dla każdego psiaka staramy się zawsze dopasować idealny domek, aby był dla niego tym ostatnim wspaniałym azylem. Czasem to trochę trwa, ale wszystko to robimy dla dobra naszych podopiecznych. :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
rwid1 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 04 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Złotów
Wysłany: 2013-10-27, 18:40   

Sobota była dla nas bardzo pracowita, całe przedpołudnie spędziłyśmy na szkoleniu ( pracujemy nad prawidłowym chodzeniem na smyczy, opanowaniem energii Lei ). Obecnie problemem jest pozostawienie jej samej w domu ale wolnymi kroczkami drepczemy do przodu. Pozostaje już na 2-4 h sama. Dłuższy czas organizujemy pozostawiając ją z kimś bliski. Mam nadzieje, że moja praca da efekty, zaufa mi i będzie czuła się pewnie i bezpiecznie. Wspólne spacery z Charlim są dla obojga wielką przyjemnością. Razem galopują, przewracają się bawia się patykami. Lea reaguje juz na przywołanie. Jest bardzo czujna, zmiany dzwięków jakie ją otaczają oznajmia nam szczekaniem. Razem pracujemy i brniemy przed siebie.
Trzymajcie za nas kciuki.
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2013-10-27, 19:41   

Renatko - dziękujemy za wieści :)
i kciuki oczywiście mocno trzymamy za Leę :-D
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2013-11-07, 20:55   

A jam zaszczyt ogłosić, że Lea już na zawsze zostaje z Renatą i Charlim
w Złotowie :mrgreen:
Renatko jeszcze raz serdecznie Wam gratuluję i życzę samych sukcesów w
pracy nad tą śliczną dziewczynką :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Rufiakowa Amcia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Lut 2011
Posty: 5607
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2013-11-07, 21:11   

Ło ho ho :D No to gratulacje!
_________________
“The happiest people don’t have the best of everything, they just make the best of everything they have.”

Amcia z Rufiakiem
 
 
goldenek2 


Dołączyła: 28 Wrz 2010
Posty: 1828
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-07, 21:33   

Gratulacje :)
_________________
Pozdrawiam. Beata.
 
 
 
Iza Tutisowa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 12 Cze 2013
Posty: 6963
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-07, 21:50   

Gratulacje :)
_________________
Życie trzeba kochać, a nie zostawiać, bo ono nas nigdy nie zostawi...

Pozdrawiamy Iza, Piotrek i szalony Tutis :)
 
 
Ola i Habs 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1666
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-07, 23:09   

Serdecznie gratulujemy :)
_________________
"A Ty w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz, jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej.
I w ogień skoczyłbyś za mną, choć jestem tylko człowiekiem...".
 
 
Monciak 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 40
Dołączyła: 28 Wrz 2012
Posty: 116
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-11-08, 07:30   

A ja już w momencie przekazania niuni wiedziałam, że Renatka jej nie odda :-) Nic dziwnego, ja też bym nie oddała ;-)
_________________
Najbardziej złotą częścią goldena jest jego serce...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant