Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FRETKA - 12
Autor Wiadomość
skipi29 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 47
Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 575
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-11-28, 21:31   

Cieszymy się,że Fretka zjadła cokolwiek,jeżeli w ogóle nie chce jeść to każdy przełknięty kęs jest radością.Miejmy nadzieję,że szybko wróci do zdrówka i nie będzie takich problemów.Teraz najważniejsze znależć coś czego nie odmówi.Oczywiście mizianka dla złotek
_________________
Mówią,że jeżeli uratowałeś chociaż jedno istnienie to warto było się urodzić
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-28, 21:39   

Zdjęcia z "imprezy" Andrzejkowej :mrgreen: 8-)





 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2010-11-28, 21:58   

Impreza Andrzejkowa była super :mrgreen: Dzięki kochani za miło spędzony czas w tak świetnym towarzystwie :mrgreen: Indzia była tak zmęczona że teraz już smacznie śpi :-)
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-29, 09:06   

Ja nadal uważam, że Fredzia nie ma apetytu z powodu jej zmiany sytuacji, stresu,...psiaki często w ten sposób reagują. Przecież Fredzia miała swój kącik,swoją rodzinkę a teraz nagle ją oddają ona nie rozumie tego nie wie dlaczego i co ją dalej czeka... Dajmy Fredzi jeszcze trochę czasu jest u Was od 18stego, więc po prostu dajmy jej czas na uporanie się z tym co się w jej życiu ostatnio wydarzyło a wydarzyło się jak dla tak młodej suni bardzo dużo, a na pewno za jakiś czas będziemy te kłopoty już tylko wspominać...
Fredzia poza brakiem apetytu z tego co piszecie jest wspaniałą aktywną sunią, więc ja bym się na razie nie zamartwiała ale z drugiej strony trzeba być czujnym :-)
Tak czy inaczej serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i opiekujecie się Fredzią wspaniale
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Monika Diunowa 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 174
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-11-29, 09:48   

Zdjęcia z imprezy Andrzejkowej super :mrgreen: ale panny poszalały :lol:
_________________
Monika, Konrad, Marceli, Nikuś, Diuna & Cleo :-)

Nie idź przede mną bo mogę za Tobą nie nadążyć...
Nie idź za mną bo nie umiem prowadzić...
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-29, 10:03   

Witamy.

Dziękujemy za słowa otuchy Magdo8 :-) . FREDZIA jest traktowana u nas jak członek rodziny, dlatego tak się o nią martwimy. To prawie tak samo jak z małym dzieckiem, coś dolega, ale nie może jeszcze powiedzieć co mu jest :-( . Jak zauważyliście wątek FREDZI został przeniesiony do psiaków gotowych do adopcji i liczymy, że sunia znajdzie swoją rodzinkę, która pokocha ją tak jak cała nasza czwórka (KAJA jest członkiem naszej famili) :-D . Jak wspominaliśmy 30/11 jedziemy zdjąć szwy, może wet będzie miał jakiś pomysł aby pobudzić jej apetyt ( rano wciągnęła jedną bułkę i parówkę drobiową :-? ).
Mamy nadzieję, że nowi właściciele będą na tyle przygotowani, aby znieść jej fochy z jadzeniem. Teraz sunia zaległa po porannym spacerze, ale nie spuszcza mnie z oka.

Pozdrwienia dla fanów :mrgreen:

Ewa świetnie, że psiaki się dogadały :mrgreen: .Nasze też odrazu zaległy. Nawet wieczorny spacer był tylko "odbębnieniem" rytuału ( siusiu i do domu zalegać na posłaniach) :mrgreen: . Mam nadzieję, że będziemy organizować więcej takich miłych spotkań :lol: .
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-29, 10:23   

wiem wiem, że się o nią martwicie, ja również bo staramy się o adopcję Fredzi :lol: więc caly czas śledzę jej wątek
A i trafne określenie, że z Fredzią jak z dzieckiem :-D my mamy 2kę małych urwisów i fakt najgorsze jak nie wiemy co dolega a maleństwo nie potrafi powiedzieć :-(
Gdyby nam się udało i Fredzia trafiłaby do naszego domu, to do fochów z jedzeniem jesteśmy przyzwyczajeni ;-) , mamy wprawę w takich tematach :mrgreen:
Ale liczymy że wszystko będzie dobrze.
jeszcze raz pozdrawiamy
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-29, 10:46   

Super Magdo, że masz doświadczenie w tym temacie będzi Ci potrzebne :mrgreen: . Ciekawi nas czy jesteś już po wizycie wolontariusza, i jak ona wypadła? Przygotuj się też na to ,że FREDZIA jest ogromną zazdrośnicą i nie odpuści gdy tylko KAJA jest miziana i przytulana. Zwykle kończy się to przepychankami pomiędzy suniami lub "wolną amerykanką". Wszystkie chwyty dozwolone ( podgryzanie uszu, podgryzanie łap, uchwyty za kark ) :-D . Wszystkie te zabawy nie noszą oznak agresji :mrgreen: . Nawet wczoraj, gdy przyjechała INGA ne było żadnych oznak agresji, tylko chwila na zastanowienie i dalej do zabawy :mrgreen: :mrgreen: . Magdo jeżeli będziesz w stanie zapewnić FREDZI dom warty goldena to trzymamy kciuki za adopcję, choć będziemy tęsknili za "naszym" biszkopcikiem :cry: . Wszystkiego najlepszego.
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-29, 10:51   

Jolu kochana ponieważ 30 listopad to magiczna data: ściągnięcie szfów, imieniny Andrzeja i moje urodziny więc ja myślę, że to będzie ten przełomowy dzień i wszystko od tego dnia będzie już ok :mrgreen: Wyściskaj Fredkę i jak zwykle ucałuj rudzielca kochanego ode mnie :-D
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-29, 10:55   

pisząc o 2 urwisach miałam na myśli nasze dzieci ;-) i nie wiem czy dobrze się zrozumiałyśmy ale jakby co to z psinkami Fredzia też by miała kontakt ;-)
Tak jesteśmy po wizycie, była u nas Kasia ze Skidem :mrgreen: :lol: To wspaniała "para"-Kasia bardzo miła i ciepła osóbka a Skid przeuroczy duży dżentelman. Naprawdę wspaniały psiak-choć troszkę się bał naszej małej rocznej dziewczynki, ale nie miał nigdy kontaktu z dziećmi więc to zrozumiałe ;-) Super wrażenia dla naszej rodzinki, choć nie ukrywamy,że byliśmy troszkę w stresie-nigdy wcześniej nie byliśmy w takiej sytuacji :oops:
Czekamy teraz na decyzję co do Fredzi...
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-29, 11:29   

Edyta napisał/a:
Jolu kochana ponieważ 30 listopad to magiczna data: ściągnięcie szfów, imieniny Andrzeja i moje urodziny więc ja myślę, że to będzie ten przełomowy dzień i wszystko od tego dnia będzie już ok :mrgreen: Wyściskaj Fredkę i jak zwykle ucałuj rudzielca kochanego ode mnie :-D


Edytko jak miło, że pamiętasz o nas :mrgreen: W tej dacie jest coś magicznego :-D , taki zbieg okoliczności czy przeznaczenie? Mamy nadzieję, że od tego dnia będzie z FREDZIĄ już wszystko OK.

Rudzielec wyściskany, wymiziany i wycałowany :mrgreen: :mrgreen: . Pozdrawiamy.
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-29, 11:37   

magda8 napisał/a:
pisząc o 2 urwisach miałam na myśli nasze dzieci ;-) i nie wiem czy dobrze się zrozumiałyśmy ale jakby co to z psinkami Fredzia też by miała kontakt ;-)
Tak jesteśmy po wizycie, była u nas Kasia ze Skidem :mrgreen: :lol: To wspaniała "para"-Kasia bardzo miła i ciepła osóbka a Skid przeuroczy duży dżentelman. Naprawdę wspaniały psiak-choć troszkę się bał naszej małej rocznej dziewczynki, ale nie miał nigdy kontaktu z dziećmi więc to zrozumiałe ;-) Super wrażenia dla naszej rodzinki, choć nie ukrywamy,że byliśmy troszkę w stresie-nigdy wcześniej nie byliśmy w takiej sytuacji :oops:
Czekamy teraz na decyzję co do Fredzi...


Domyślam się, że chodzi o Twoje skarby :mrgreen: , ale FREDZIA też będzie potrzebowała duuużo miłości :mrgreen: Cieszymy się, że wizyta wypadła pomyślnie. Teraz uzbruj się wcierpliwość. My to samo przechodziliśmy przd adpocją naszego kochanego rudzielca :mrgreen: . Stres taki jak byśmy adoptowali dziecko :oops: . Trzymamy kciuki aby cały proces przebiegł szybko i pomyślnie tak jak w naszym przypadku :mrgreen: .

Pozdrawiamy.
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-29, 12:04   

Jola i Kaja napisał/a:
Edyta napisał/a:
Jolu kochana ponieważ 30 listopad to magiczna data: ściągnięcie szfów, imieniny Andrzeja i moje urodziny więc ja myślę, że to będzie ten przełomowy dzień i wszystko od tego dnia będzie już ok :mrgreen: Wyściskaj Fredkę i jak zwykle ucałuj rudzielca kochanego ode mnie :-D


Edytko jak miło, że pamiętasz o nas :mrgreen: W tej dacie jest coś magicznego :-D , taki zbieg okoliczności czy przeznaczenie? Mamy nadzieję, że od tego dnia będzie z FREDZIĄ już wszystko OK.

Rudzielec wyściskany, wymiziany i wycałowany :mrgreen: :mrgreen: . Pozdrawiamy.


:shock: jakże mogłabym zapomnieć, przecież Kaja zawsze już będzie miała miejsce w moim sercu, a Was będę pamiętać również bo daliście miłość i dom tej cudownej iskierce :mrgreen:
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-29, 15:47   

Jola i Kaja napisał/a:
Domyślam się, że chodzi o Twoje skarby :mrgreen: , ale FREDZIA też będzie potrzebowała duuużo miłości :mrgreen: Cieszymy się, że wizyta wypadła pomyślnie. Teraz uzbruj się wcierpliwość. My to samo przechodziliśmy przd adpocją naszego kochanego rudzielca :mrgreen: . Stres taki jak byśmy adoptowali dziecko :oops: . Trzymamy kciuki aby cały proces przebiegł szybko i pomyślnie tak jak w naszym przypadku :mrgreen: .


Oczywiście dla Fredzi mamy spory zapas miłości zarezerwowany :lol: :mrgreen: :lol: A czy wizyta wypadła pomyślnie?hmmm tak myślę, ale to by trzeba było Kasi zapytać ;-)
Tak dokładnie czuliśmy się jakbyśmy mieli adoptować dziecko... ale tak właściwie to Fredzia jest na tyle młoda, że będzie naszą 3 pociechą do kochania i wychowywania (oczywiście jeśli to nam przypadnie być dla niej DS )
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
M!S!A 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 39
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 16140
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2010-11-29, 19:55   

Bardzo miło mi ogłosić że Fretka już nie szuka domu. Po wnikliwie przeprowadzonym procesie adopcyjnym postanowiliśmy że Fretka trafi do Magdy i jej rodziny do Poznania :-D
_________________
Pozdrawiam Michalina&Jamajka&Mailo

"Psia dusza się nie mieści w psie
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie" B. Borzymowska
 
 
 
EWA INGA 
DOM WARTY GOLDENA
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 6258
Skąd: Gdynia/Rumia
Wysłany: 2010-11-29, 20:00   

Madziu gratulujemy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: : życzymy wam dużo wspaniałych i szczęśliwych dni ze sobą :mrgreen:
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Pozdrawiam Ewa ,Inga i Abi
Sonia[*]
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2010-11-29, 20:04   

HURRA!!! hura hura ale się cieszę! na maxa aż się poryczałam a jestem w pracy-ludzie patrzą na mnie jak na jakiegoś kosmitę :-)
wrócę do domku i zaraz z mężem obmyślimy plan co do transportu Fredzi do nas :-) ale sie cieszę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: -tak i jeszcze mocniej

Kochani bardzo dziękujemy za pozytywna decyzję.

A wszystkim kandydatom-głowa do góry kochani, z pewnością i na Was czeka jakiś złociak z naszej fundacji musicie tylko trafić na siebie ;-)
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Aga Szanti 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 3710
Skąd: Warszawa/Izabelin
Wysłany: 2010-11-29, 20:34   

Gratulacje Magdo. Dbaj o nią najlepiej jak potrafisz :lol:
_________________
"Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim".
 
 
 
monika5s 


Wiek: 56
Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 469
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-29, 22:20   

Gratuluję. Ja też adoptowałam goldenkę, nie z Warty Goldena, ale z Szansy. Pomimo, że miałam już w domu 3,5 letniego goldenka Gucia, to adopcja Jessi była dla mnie ogromnym przeżyciem i radością. :-)
_________________
Monika, Gucio, Jessi, Buggy i Sisi
 
 
Veyf 


Wiek: 33
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-11-29, 22:39   

Gratuluje i oby Fretka znalazła u Was przytulny i kochający dom. :)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-29, 22:57   

Witaj Magda8 ;-)
bardzo się cieszymy, że Fretka trafi pod Waszą opiekę :mrgreen: chociaż nie ukrywam, że zrobiło nam się strasznie smutno jak przeczytaliśmy tą wspaniałą dla Was nowinę. Dotarło do nas, że już niedługo dojdzie do rozstania :cry: jakoś nie dopuszczaliśmy tej myśli do siebie :cry:

mam nadzieję, że się spotkamy
narazie życzymy powodzenia i spokojnej nocy bez emocji :lol:
 
 
Barbara 


Wiek: 51
Dołączyła: 21 Wrz 2010
Posty: 14536
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-11-29, 23:28   

Madziu, ogromne gratulacje :-)
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-30, 07:27   

Jola i Kaja napisał/a:
Witaj Magda8 ;-)
bardzo się cieszymy, że Fretka trafi pod Waszą opiekę :mrgreen: chociaż nie ukrywam, że zrobiło nam się strasznie smutno jak przeczytaliśmy tą wspaniałą dla Was nowinę. Dotarło do nas, że już niedługo dojdzie do rozstania :cry: jakoś nie dopuszczaliśmy tej myśli do siebie :cry:

mam nadzieję, że się spotkamy
narazie życzymy powodzenia i spokojnej nocy bez emocji :lol:


No emocje i do dziś nie opadły :-) :-D
Ja też mam nadzieję,że się spotkamy, bo po pierwsze chciałabym Fretkę odebrać osobiście, a po drugie chcemy i Was poznać :-D Na razie jestem w trakcie kombinacji z grafikiem u mnie w pracy by móc wyrwać się nad nasze piękne morze po nasze Szczęście. Wstępnie możemy być 9,10 grudnia najwcześniej,więc pytanko do Was Kochani, czy macie gdzieś w pobliżu Was możliwość załatwienia jakiegoś noclegu? Będziemy wdzięczni za pomoc :lol:
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-11-30, 09:34   

Witamy szczęśliwców :-D

Będzie nam również miło Was poznać :-D . Co do noclegu to jaka forma by was interesowała? Jeżeli warunki "bojowe" to pomieścimy się u nas ;-) . Jeżeli większy wypas ,to załatwimy jakąś kwaterę prywatną. Andrzej popyta w pracy, bo u niego są chłopaki z Rewy, którzy wynajmują kwatery w sezonie. Jak będziecie znali dokładną datę przyjazdu, to dajcie znać.
Mam super wiadomość dla Was. Fretka zaczęła w małych ilościach konsumować suchą karmę którą dostaje Kaja :mrgreen: , ale tylko z ręki :-/ .Popracujemy jeszcze nad jej karmieniem.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i do zobaczenia.

ps. Wieczorem zdejmujemy szwy :mrgreen:
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-30, 10:33   

jeśli chodzi o nas to warunki bojowe jak najbardziej nam odpowiadają, więc jeśli nie macie nic przeciwko skorzystamy chętnie :mrgreen: no chyba,że zdecydujemy się przyjechać z dzieciakami to wtedy poszukamy jakieś kwatery ;-)
Cieszymy się że Fredzia zaczyna jeść :mrgreen:
jak tylko będę na 100% wiedziała kiedy przyjedziemy to dam znać
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant