Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FRETKA - 12
Autor Wiadomość
Skidder 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 171
Skąd: Czarna Białostocka
Wysłany: 2010-11-30, 20:12   

kurczę, 2 dni bez internetu, a tu takie zmiany
Madziu, ciesze się, że Fredka wyląduje u Was!!
Liczymy w przyszłości na wspólny spacer nad Rusałką:)
_________________
"tutaj w lesie, po południu jest dobrze...
wolny czas przez palce...
mrówka na zapałce..."

Kasia&Skidder
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-11-30, 20:16   

a z miłą chęcią jak tylko Fredzia się u nas zadomowi to z pewnością wybierzemy się na wspólny spacerek ;-)
I dziękujemy Ci Kasiu bo to po części Twoja zasługa :lol:
pozdrawiamy
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Monika Diunowa 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 174
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-11-30, 22:32   

Madziu gratulujemy :-) cieszymy się razem z Wami :mrgreen:
_________________
Monika, Konrad, Marceli, Nikuś, Diuna & Cleo :-)

Nie idź przede mną bo mogę za Tobą nie nadążyć...
Nie idź za mną bo nie umiem prowadzić...
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
 
 
MarzenaTabaNugat 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1675
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-01, 19:48   

Madziu od początku Wam kibicowałam :) więc tym bardziej jestem super szczęśliwa że Fretka trafi właśnie do Was!!! ;-) ;-) ;-)

Gratulacje!!!

Fretka Ty szczęściaro ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiamy
Marzena&Michał&Janek&4x4(łapy)

My goal in life is to be as good of person as my dog already thinks I am....
 
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-01, 20:22   

Jola i Kaja napisał/a:
Witaj Magda8 ;-)
bardzo się cieszymy, że Fretka trafi pod Waszą opiekę :mrgreen: chociaż nie ukrywam, że zrobiło nam się strasznie smutno jak przeczytaliśmy tą wspaniałą dla Was nowinę. Dotarło do nas, że już niedługo dojdzie do rozstania :cry: jakoś nie dopuszczaliśmy tej myśli do siebie :cry:

mam nadzieję, że się spotkamy


Witajcie Kochani
Mam już termin przyjazdu po Fretkę, udało mi się pozałatwiać w pracy tak, że na pewno 9,10 grudnia (chcę być już 9 i 10 wyjechać-pogoda nie najlepsza na podróże a i będzie chwila by Fredzia się oswoiła ze mną), na 100% będę ja nie wiem czy mój małżonek da radę :uoee: ale mam nadzieję że da ;-) W razie co zabiorę syna 8-)
Mam w planach wyjechać z Poznania wcześnie rano, ale nie wiem jak mi się uda. Na bieżąco będę Was informować co i jak, myślę że do końca tego tygodnia dam Wam już znać czy będę sama czy będę miała towarzysza podróży w jedną stronę, bo w drogę do domku już z Fredzią ;) :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Mam nadzieję, że jeśli dam info ostateczne w niedzielę to nie za późno dla Was?
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-12-02, 09:38   

Witaj Magdo.

Termin ustalony, to fajnie. Napisz proszę w jakim składzie przyjedziecie. Czy organizować jakiś nocleg, czy warunki "bojowe"? Napewno potrzebujesz namiary aby do nas trafić? Podamy je na PW. W tym okresie Andrzej będzie miał urlop, tak, że zorganizuje Wam jakieś atrakcje :pies:
A teraz bardzo dobra wiadomość Fredka zaczęła jeść z miski :rotfl: , choć jak wcześniej tylko w małych ilościach :| . Szwy do zdjęcia dopiero jutro, poza tym z Fredką jest wszystko OK. Przylepa nisamowita :pies:

Pozdrawiamy.
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2010-12-02, 10:10   

no to się bardzo cieszymy, że Fretka choć trochę zajada z miseczki. Tak jak pisałam dopiero w niedziele tak na 100% będę wiedziała w jakim składzie dotrzemy.
muszę jeszcze jechać na jakieś :zakupy: dla Fredzi, obroża, smycz itd,.... ale fajnie :rotfl:
będziemy na bieżąco w kontakcie, ja w takim razie jeszcze czekam na Wasz adres i wskazówki jak do Was dojechać już w Gdyni
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-12-02, 10:46   

Witaj.
Z zakupami to się może jeszcze wstrzymaj. Fredzia ma w wyposażeniu standardowym szelki i smycz. Wiemy z doświadczenia, że lepiej iść z sunią do sklepu i kupić na miarę. Ewentualnie co możesz kupić to pasek z klamrą, który wpina się w zatrzask od pasów bezpieczeństwa, chyba ,że Frecia będzie jachała w bagażniku :| .
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-02, 10:54   

taki pasek już mamy ;-) a z resztą może faktycznie się wstrzymam... tylko ciężko, bo już bym chciała jej coś kupić :-D
nie mogę się już doczekać naszego pierwszego spacerku
w ogóle jej nie widziałam, nie rozstałam się więc z nią a czuję się tak, jakbym za nią tęskniła :roll: dziwne to uczucie, odliczam już czas...
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-12-02, 12:09   

My też się pospieszyliśmy z zakupami. Potem ponowna wizyta w sklepie z prośbą o wymianę na bardziej dopasowane dla Kaji. Dostaniecie szelki i smycz ( gadżety po pierwszej właścicielce :uoee: ) tak,że na pierwsze spacerki jak znalazł :rotfl: .
 
 
Skidder 

Wiek: 36
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 171
Skąd: Czarna Białostocka
Wysłany: 2010-12-02, 16:31   

Madziu, a jeśli chodzi o karmę, to polecam zakupy przez internet, dużo taniej niż w zoologicznym:
ja kupuję tutaj:
http://www.swiatkarm.pl/s...wg_firm,12.html
do każdego zakupu można wybrać 2 gratisy

polecam również
http://www.telekarma.pl/
_________________
"tutaj w lesie, po południu jest dobrze...
wolny czas przez palce...
mrówka na zapałce..."

Kasia&Skidder
 
 
Gaga26 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Gru 2010
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-12-03, 15:47   

cudo nie sunia!:*:*:* od "cioci"
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-03, 22:16   

dzięki za poradę w sprawie karmy Kasiu :-D
A jak Fredzia po zdjęciu szwów? wszystko ok? Jak idzie z jedzeniem z miski?
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-05, 21:52   

halo Jolu, co słychać u Fretki? jutro Wam dam znać co i jak dokładnie z moim przyjazdem, niestety sprawy mi się trochę pokomplikowały, ale na pewno będę w czwartek :-)
jutro Wam napiszę co i jak.pozdrawiam
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
MarzenaTabaNugat 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1675
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-06, 07:29   

:mrgreen: Już coraz bliżej tego wspaniałego dnia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeszcze chwilka i Fretka będzie z Wami :mrgreen: :rotfl:
_________________
Pozdrawiamy
Marzena&Michał&Janek&4x4(łapy)

My goal in life is to be as good of person as my dog already thinks I am....
 
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-12-06, 09:16   

Witamy wszystkich
Po lekko zwariowanym weekendzie znalazłam chwilę, aby podzielić się ostatnimi nowinami.
W sobotę nie wszystkie szwy zostały zdjęte. Wet zostawił jeden, bo niepodobała mu się rana i nie chciał ryzykować komplikacji. Faktycznie w okolicach tego szwu doszło do małej infekcji :mysli: . Regularnie rana jest przemywana rivanolem i widać poprawę. Najprawdopodobniej w środę zamkniemy sprawę sterylki :hura: .
Odnośnie posiłków nastąpiła spora poprawa.Od trzech dni Fredka sama już "wciąga" karmę (ok. 300 g dzienne ) , ale potrzebuje trochę zachęty. Madziu niestety będziesz musiała zakupić karmę dla Fradki poneważ nasza już się kończy i nie będziemy w stanie dać wyprawkę :( . Jak wspominaliśmy u poprzedniego właściciela dostawała karmę z marketu i podono nie było problemu z żarciem. U nas karmiona jest Nutra Gold Premium ( kurczak z ryżem ).
Sunię energia rozpiera, jak nie szaleją z Kają i Andrzejem na łące lub w lesie to i w mieszkaniu nie odpuszcza Kaji :rotfl: . Jest strasznie zazdrosna, gdy Kaja jest miziana momentalnie wpycha swoie pysio pod rękie i czeka na pieszczoty :pies: Niestety nie mamy zdjęć z igraszek na śniegu, bo ciężko zapanować na dwoma żwiołowymi stworami jednej osobie. Jak przyjedziesz to Sama zobaczysz na co te sunie stać :rotfl: .
Do zobaczenia w Gdyni. ;)
 
 
Magda Noblowa 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1032
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2010-12-06, 16:21   

I oto, wielkimi krokami,zbliża się Ten Dzień dla następnej psiny :-D
_________________
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
 
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-07, 08:46   

Jolu u nas strasznie się pokomplikowały sprawy... mamy pogrzeb w rodzinie i to w najbliższej i akurat w czwartek :cry:
Ale po Fretkę oczywiście jestem nie w czwartek lecz w piątek, nie wiem czy zostanę na noc... w ogóle w tym tygodniu jakoś nic mi się nie układa do kupy i ciężko mi też Wam powiedzieć, czy będę sama czy z moim mężem, więc po prostu w razie co nocleg gdzieś znajdę żeby Was nie kłopotać.
Przepraszam, że tek mieszam ale są to sytuacje nieprzewidywalne i niestety b.smutne :beczy:
Ale najważniejsze by zorganizować wszystko tak by Fredzia była już z nami i zrobię wszystko by było to jak najszybciej
Poproszę Was jeszcze o adres i o jakiś nr telefonu na pw, żebym mogła zadzwonić w dzień wyjazdu i ewentualnie dopytać o drogę już w Gdyni :lol:
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-12-07, 09:40   

Witam.

Madziu z naszej strony przyjmij najszczersze kondolencje. Oczywiście sprawy rodzinne są na pierwszym miejscu, a o Fredzię się nie martw. Z terminem też nie mieszasz, bo Andzrej i tak "siedzi" :pies: w domu na urlopie.Przesyłam na PW kontakt.
Załatw spokojnie swoje sprawy, Fredzia jest pod dobrą opieką.
Do zobaczenia w Gdyni.
 
 
Jola i Kaja 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 54
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 74
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2010-12-07, 12:31   

Madziu potwierdź czy otrzymałaś namiary na PW?
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-07, 17:05   

Jola i Kaja napisał/a:
Madziu potwierdź czy otrzymałaś namiary na PW?


tak tak otrzymałam, dziękuję bardzo dam znać jak tylko wyjadę z Poznania a już w Gdyni będę prosić pewnie o pomoc jak się kierować w Waszą stronę :lol:
Już fiksuję normalnie nie mogę się doczekać, nie mogę przestać myśleć o Fretce kiedy już ją zobaczę, nawet spać nie mogę.... ale jeszcze tylko trochę...
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Madzia i Fredzia 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 369
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-12-09, 18:49   

no i już tylko kilka godzin i będziemy po Fretkę :hura:
jak się tu do końca zorganizujemy z dzieciakami to między 21-22 wyjedziemy z Poznania, niestety zrobimy nocny nalot Joli i Andrzejowi, ale już do nich dzwoniłam i przygotowałam na nasze przybycie :lol:
Chcieliśmy podróżować sami z mężem ale niestety musimy zabrać jedną z naszych pociech-małą Martynkę (ma roczek), więc podróż będzie ciężka i długa, ale damy radę :-P pogoda i tak nie najlepsza więc nie ma co się spieszyć...
Jolu Andrzeju tak jak mówiłam przez telefon, jak wyjedziemy z Poznania to dam znać smsem, no to idźcie wcześniej spać, bo czeka Was nocna pobudka za bardzo się pewnie nie :spi: ... mamy nadzieję, że nie będziecie na nas :wnerw: ale naprawdę inaczej nie dało się tego wyjazdu zorganizować
no to już teraz pewnie do usłyszenia i do zobaczenia :-D
_________________
"Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha Cię więcej niż siebie samego" (Josh Billings)
 
 
Kasia, Szajba i Milka 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Paź 2010
Posty: 2924
Skąd: Ruda śląska
Wysłany: 2010-12-09, 18:58   

Madziu gratuluje Wam!!!
Doczekaliscie sie wreszcie, a ja wiem jakie czekanie jest trudne ( przede mna jeszcze 8 tyg)
Od dzisiejszego dnia( no moze juz jutrzejszego) bedziecie zawsze razem :-)
Duzo milosci i szczescia na wasze Nowe zycie :-)
_________________
Pozdrawiamy Kasia, Tomek, Szajba, Milka i Kota
 
 
 
MarzenaTabaNugat 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 1675
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-09, 22:27   

magda8 napisał/a:
no i już tylko kilka godzin i będziemy po Fretkę :hura:


Jedźcie ostrożnie i Powodzenia!!!!! ;-) ;-) ;-)
_________________
Pozdrawiamy
Marzena&Michał&Janek&4x4(łapy)

My goal in life is to be as good of person as my dog already thinks I am....
 
 
 
Edyta 
GOLDENIA PRZYSTAŃ

Wiek: 51
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2974
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-10, 17:15   

Dziewczyny napiszcie coś :)
_________________
Pozdrawiamy, Edyta ,Werka i Katrina
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant