Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FAMA - 375
Autor Wiadomość
Andy117 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 62
Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 4
Skąd: internet
Wysłany: 2016-10-29, 17:06   

Milena i Kosmo napisał/a:
Ja bym powiedziała, że wzrok ma takie ... szalony :D
myślę że warto przed snem zrobić sobie taki rytuał "Trzeba wymęczyć Famę przed snem" :P
5 min tarmoszenia i będzie spała jak dziecko :)


Ja sądzę że znając Famę wszystko kończyło by się 30 minutami tarmoszenia... :evil:
Podejrzewam że ja też byłbym poważnie wytarmoszony, ale na pewno lepiej by mi się spało ;)
_________________
Andy117
 
 
Andy117 
DOM WARTY GOLDENA
Wiek: 62
Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 4
Skąd: internet
Wysłany: 2016-10-30, 14:51   

A dziś udało mi się złapać w kadr (choć niewyraźnie) dwie najlepsze psiapsiółki :-)

DSC01381.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 1.82 MB

_________________
Andy117
 
 
Kamila i Oskar 
WARTA GOLDENA

Wiek: 45
Dołączyła: 19 Maj 2011
Posty: 7072
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2016-10-31, 09:06   

obie śliczne :)
_________________
Kamila i Oskar
India 2003-2012[*]
 
 
 
Camilla, Kuba i Lejla 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 28
Dołączyła: 20 Cze 2017
Posty: 74
Skąd: Leszno Górne
Wysłany: 2018-05-25, 09:34   

Kochani info od właścicieli Famy.. troszkę problemów ze zdrówkiem.

"Bardzo nam miło że Fundacja o nas pamięta. A co u nas?... Famcia ma dwa koty w domku aby się jej nie nudziło...
co do problemów to may kilka. Famie pojawia się wiele tłuszczaków pod skórą, niektóre są dość spore, ale ukryte pod futrem są niewidoczne. Poza tym pojawiła się jej kurzajka, którą ona sobie ciągle liże i stara się zgryźć, czego jej bronię. Lekarz powiedział iż jeżeli się nie uspokoi to trzeba będzie wyciąć jej to pod narkozą...
i to tyle i aż tyle. W załączeniu zdjęcie Famci w trakcie sjesty..."

_________________
Nowy Dom Kubusia i Leili 🐕
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-05-25, 09:35   

ale super :) dziękujemy pięknie za relację!
niestety te tłuszczaki są dość częste u naszzych złotek i nie tylko :(
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-25, 09:47   

Kochana Famcia :lol: super słyszeć o niej wieści :) z koteckiem wygląda jak za pan brat :D

Współczuje tłuszczaków, bo niestety z tym dziadostwem walka to jak walka z wiatrakami:( jednego wytniesz pojawia się drugi gdzieś indziej:(
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Camilla, Kuba i Lejla 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 28
Dołączyła: 20 Cze 2017
Posty: 74
Skąd: Leszno Górne
Wysłany: 2018-05-25, 11:07   

Miejmy nadzieję że sobie z tym poradzą😞 zobaczymy co wet zadecyduje w sprawie kurzajki 😞

Poza tym prawda, z tym koteckiem wyglada świetnie 😁😁 oby dwoje szczęśliwi hah
_________________
Nowy Dom Kubusia i Leili 🐕
 
 
Monika i Mila 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 47
Dołączyła: 16 Lut 2018
Posty: 414
Skąd: Jawornik
Wysłany: 2019-08-15, 15:18   

cytat:
Famcia była w zeszłym tygodniu na wczasach, na Podlasiu. Była podenerwowana podróżą, ale dostała pół tabletki i jej przeszło.
Jeżeli chodzi o zdrówko to jest Ok, ale ... Dziewucha ma dość sporo tłuszczaków - kilkanaście , w okół głowy i kręgosłupa i tym się martwię. Poza tym OK

_________________
Nie każdy człowiek wie, jak kochać psa ale każdy pies wie, jak kochać człowieka
Mila, Monika i Dawid
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-19, 12:16   

Wygląda tak słodko jak zawsze. szkoda mi jej ze względu na te tłuszczaki :(
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-19, 12:46   

a czy Państwo robili może biopsję tych guzków?
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Beata i Mała Mi 
WARTA GOLDENA

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 342
Skąd: Dziemiany
Wysłany: 2023-08-31, 18:04   

Dnia 22.10.2021r. Fama niestety odeszła za Tęczowy Most. Treść pożegnania:
"Dzisiaj z żalem dzielimy się z Wami smutną informacją - kolejny złoty piesek powędrował za Tęczowy Most. 💔
#FAMA pojawiła się w naszej Fundacji w 2016 roku. Niestety wcześniej oglądała świat zza metalowych krat. Dzięki pomocy wspaniałych ludzi zamieszkała z Panem Andrzejem oraz jego żoną w otoczeniu, które byłoby spełnieniem marzeń niejednego psa.
Ogromny teren zieleni z bliskim dostępem do lasu, gdzie w towarzystwie swoich właścicieli mogła do woli czerpać radość płynącą z przebywania na łonie natury. Nie to jednak było w jej życiowej zmianie najważniejsze.
To ludzie, którzy postanowili przyjąć Famę pod swój dach byli dla niej pięknym darem od losu. Nowi właściciele z zaangażowaniem troszczyli się o zdrowie i samopoczucie swego psa. Z troską konsultowali każdą niepokojącą zmianę. Priorytetem było dla nich godne życie ich zwierzęcej przyjaciółki.
Fama przeszła bardzo rozległy zabieg usunięcia guza umiejscowionego w jej pyszczku. Było to możliwe także dzięki wsparciu Fundacji. Wszyscy cieszyliśmy się, że zabieg przebiegł pomyślnie i piesek może szczęśliwie wrócić do swoich właścicieli.
Niestety w ostatnim czasie okazało się, że ubytek po zabiegu był na tyle rozległy, iż mógł przyczynić się do postępujących neurologicznych zmian w zachowaniu Famy. Dzisiaj już nie ma jej z tego powodu wśród nas.
*********
Drodzy Państwo,
wiadomość o odejściu Famy bardzo nas zasmuciła. Wszyscy przeżywaliśmy jej zabiegi, rekonwalescencję i mieliśmy nadzieję, że jeszcze długo będzie mogła z Państwem witać dzień po dniu. Mimo przygnębienia cieszymy się jednak, że jej życie było dłuższe niż wskazywałoby na to zalecenie jednego z lekarzy.
Dziękujemy za podjętą walkę o Famę. Jesteśmy też wdzięczni, że kilka lat temu otworzyli Państwo swe serca na pieska o cudownych, błyskotliwych oczkach, o mądrym spojrzeniu. Dziękujemy za troskę i opiekę, ale też za każdy kontakt z nami.
To zaufanie jest dla nas szczególnie cenne. Proszę pamiętać, iż także w tym przepełnionym tęsknotą i smutkiem czasie mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie.
Niech te piękne wspólne wspomnienia będą dla Państwa źródłem siły w tych trudnych chwilach."
_________________
Pozdrawiam
Beata, Chanel i Mała Mi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant