Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ASTON - 432
Autor Wiadomość
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-24, 22:56   

Piękny i szczupły ! Dobra robota :) Pamiętam jaką kuleczką był jak trafił do Fundacji :)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-11-24, 17:13   

Astusiowy pamiętnik.
Cześć wszystkim , to ja Astonek. Ależ ta moja pancia zapuściła wątek postanowiłem wreszcie wziąć sprawy w swoje łapy i coś skrobnąć.Przede wszystkim minęło już pół roku jak przyjechałem do Katowic. Nadal jestem generalnie grzecznym psem chociaż ostatnio jak nikogo nie było to poczytałem trochę gazet i pani była trochę zła ale szybko jej przeszło bo jak można się na mnie długo gniewać.Chodzimy na spacerki obrabiam z moim psim kumplem Borysem patole troszkę leniuszkuję w domciu i tak to leci
Pozdrawiam Aston
A teraz trochę do pooglądania

jesienny chłopak

osiedlowy monitoring

pani gotuje ja pilnuję

błogie lenistwo
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-11-24, 17:36   

no cześć przystojniaku ;) miło czytać, że u Ciebie wszystko dobrze :)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-30, 11:08   

Aluta, Soffi i Aston napisał/a:
minęło już pół roku jak przyjechałem do Katowic


to już tyle!? ale ten czas szybko leci :lol: :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-03-25, 17:40   

Astusiowy pamiętnik.

Znowu muszę napisać sam,bo jak mówię panci żeby napisała to tylko jutro i jutro. No też nie ma się co dziwić strasznie ten czas leci. a u mnie specjalnie nic ciekawego się nie dzieje ruuutyna, no może zawirowanie z moim ogonkiem bo zrobił mi się hot spot na samym koniuszku <tez nie miał gdzie?> Ale panci cap do lecznicy i już jest ok Tak że wszyskich pozdrawiam i do następnego
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-03-25, 17:53   

 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-26, 08:33   

zdjęcie z ręcznikiem bomba! :mrgreen:
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-05-19, 14:40   

Astusiowy pamiętnik.
Jak ten czas szybko leci.Chciałem Wam się pochwalić , że już przeleciał raczek ( a jakby to było wczoraj ) jak przyjechałem do mojego nowego domku do Katowic. Na początku się trochę zastanawiałem jak to będzie ale jest b. fajnie. Generalnie jestem grzecznym psem , choć pani czasem twierdzi że w poprzednim wcieleniu musiałem być kotem bo ciągle gonię liście , papierki migające "zajączki" Wiecie taki kocie zachowania. Ale podobno i tak jest lepiej niż było na początku.
Zdrówko mi dopisuje apetycik też Ale pancia mocno pilnuje wagi.Kocham wszysko i wszyskich .Jestem psitulaśny i kofany Pozdrawiam Astuś.
spacerowo
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-05-19, 14:46   



i domowo
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2018-05-19, 17:04   

słodziak jesteś Astonku :) za zajączkami nie ganiaj, poproś panią, żeby jakieś łamigłówki Ci przygotowała, żeby głowa była zajęta pożytecznym ;) jedziecie na zjazd? bo tam razem z Bezą będziemy pokazywać jak takie zabawki przygotować z domowych przedmiotów ;)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-09-01, 21:20   

Astusiowy pamiętnik.
Cześć wszyskim .Pamiętacie mnie jeszcze to ja Astonek. Umnie wszystko w porządku zdrówko dopisuje humorek też. Obrabiam sobie patole chodzimy na spacerki te dłuższe z raccji upałów wieczorem. Ostanio jednym z punktów prgramu na spacerkach jest wypad na jabłuszka. Zapytacie o co chodzi ? Poprostu na polu dzie prechodzimy roną sobie dwie jabłonki i ja albo ciągnę pańcie w tamtą stronę albo jak biegam luzem to zwiewam w stronę drzewa.Jak już zjemy po dwa jabłuszka to możemy iść dalej.Zapytacie czemu piszę zjemy, bo nauczyłem jeść jabłka mojego kumpla Borysa (ONek) :-D . To by było na tyle. Acha muszę się pocwalić że ostatnio coś mi się odmieniło bo zacząłem jeżdzić windą , wcześniej strasznie się jej bałem i za nic nie chciałem do niej wejść. Teraz to już wszystko . Do następnego.
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2018-09-01, 21:31   

 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-09-03, 08:58   

Aston jakiś ty piękny :P

Podżerasz jabłka? :D kradziejku ty :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-02-08, 18:34   

Astusiowy pamiętnik.

Cześć wszystkim. Jak ten czas szybko leci . Dopiero była jesień jest zima a za chwilę będzie wiosna.
Ale do rzeczy . U mnie wszystko OK zdrówko dopisuje chociaż pańcia coś przebąkuje oszczepieniu i badaniach. Ale podobno trzeba się kontrolować no to niech jej będzie. Pani doktor jest fajna więc nie ma problemu. Na spacerkach czasami szalejemy
czasami współpracujemy . A Domku to wypoczywam albo męczę głowkę
Jest super Pozdrawiam Aston
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-02-09, 09:46   

Wow, super zabawki! :D
Ekstra, że Astonik bawi się interaktywnie i męczy mózg :D Chcemy więcej!!! :D :D
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-02-09, 16:44   

Proszę bardzo



 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-02-09, 19:21   

Och ciotka Andzia jest zadowolona 😄😄
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-05-19, 16:13   

Astusiowy pamiętnik.
Cześć wszystkim to ja Aston.Dawno mnie nie było ale już nadrabiam.
Informuję wszew i wobec , że na początku miesiąca skończyłem 6 lat więc jestem poważnym psem chociaż pani twierdzi bże mi się tylko wydaje. Dzisiaj natomiast mija 2 lata jak przyjechałem do mojego domku.
W ramach tych moich rocznic pojechałem na kolonie do mojego młodego pańcia.
I byłem taki odważny że pojechałem sam bez pańci.
Chodziliśmy sobie na spacerki do lasu i nad taką duuuuuuuuuużą wodę podobno morze się to nazywa.Goniły mnie te fale izaczepiały nic tylk z nimi figlować.Na wyjeżdzie byłem też z wizytą. I powiem Wam ,że była tam taka fajna koleżanka Igła miała na imię. Najpierw mnie nie intertesowała (jej miska była ciekawsza :-D )ale potem to już pełna współpraca i brykanie. tak że było bardzo fajnie.



Ato ja i Igiełka





Na razi tyle pa pa Astuś
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-05-20, 09:06   

Wyglądają na zakochaną parę :lol: Dużo zdrówka z okazji urodzin i obyś Astonku zawsze był taki szczęśliwy u boku swojej Pańci :lol: :lol:
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-07-27, 20:38   

Witam . Dawno nas nie było ale w zasadzie nic się nie działo.
Niestety ostatnio troszkę się podziało . Astonek zerwał sobie więzadło krzyżowe . We czwartek miał operację więc jest trochę ciężko , A żeby było jeszcze ciekawiej na przedniej łapce zrobił mu się hot spot. Trzymajcie więc łapki i kciuki żeby chłopak się szybko pozbierał .
Pozdrawiam Ala
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-07-29, 10:38   

Ojej, bidulek :( trzymamy łapki i kciuki i dajcie znać po!
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-08-30, 20:26   

Astusiowy pamiętnik.
Cześć wszystkim. Wczoraj byłem na kontroli u pana doktora który naprawiał moje kolanko. Pan doktor był bardzo zadowolony powiedział ,że wszystko się fajnie goi pozwolił też już na takie fajne dłuższe spacery i odrobinę szaleństwa.
Niesty w między czasi byliśmy też u naszej pani doktor bo na boczku zrobiły mi się jakieś buły . Pani doktor mni kujneła w to podobno nazywa się to biopsja. W wynikach wyszło że mam jakiegoś tłuszczka czy jakoś tak , którego mamy obserwować. Moja pancia zrobiła ufff. No więc jak kazali obserwować to będe go (tego tłuszczaka znacz się) miał na oku. Na dzisiaj tyle .
Pozdrawia Aston
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-02, 09:25   

O jaka ulga, że już noga się zagoiła! Brawo Astonku. A tłuszczak, to na szczęście nic groźnego, ale wiadomo miej go na oku :) pozdrawiamy!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aluta, Soffi i Aston 
DOM WARTY GOLDENA

Dołączyła: 09 Maj 2014
Posty: 180
Skąd: Katowice
Wysłany: 2020-07-24, 19:11   

Witamy.

Dawno nas nie było ale już nadrabiamy. W maju świętowaliśmy trzecią rocznicę pojawienia się Astona w Katowicach. Astonek skończył też 7 lat. Wydawać by się mogło , że jest statecznym dorosłym psem. Nic bardziej mylnego. Astuś jest psim wariatem no ale przecież golden to stan umysłu ;-) .
Zdrowotnie Astuś jest po kontrolnej wizycie szczepieniach i badaniach. Wyniki w normie. Tłuszczaka dalej obserwujemy a zoperowana w ubiegłym roku łapka ma się bardzo dobrze a chłopak śmiga jak sarenka.
Aston jest bardzo pozytywnym psem , kocha wszystko i wszystkich. Ostatnio nawet gościł u siebie dwa piski. Świetnie się z nimi dogadywał. Było fajnie i wesoło.
Dzisiaj to tyle zdjęcia prześlę do naszego opiekuna.
Pozdrawiamy Aluta i Aston.
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-25, 01:33   

Dziękujemy za wpis :) najlepsze co możemy usłyszeć! Pies zdrowy, radosny i pełen energii :) wszystkiego dobrego dla Was!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant