Forum Fundacji Warta Goldena Strona GłównaForum Fundacji Warta Goldena Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Chat  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
AKSA - 449
Autor Wiadomość
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-19, 10:32   

Trzymamy kciuki za Axe ! Oby antybiotyk zrobił swoją robotę :*
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
anula1030 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 48
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 91
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2017-06-19, 11:51   

Jak samopoczucie Maleństwa? Dziękuję za zdjęcia, piękna jest, ten spokój w oczach ach...... :-)
Czekamy i trzymamy kciuki.

Buziole dla Malutkiej :-D
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-24, 23:26   

Pańciostwo Aksuli mają wyjazdowy weekend i piękność jest u mnie na weekend :) co to dla mnie dodatkowe futro :)
Laska zaczęła w podróżować już w piątek.. od wizyty w spa i tym razem zmiana jest bardzo widoczna :) bardzo ładnie zniosła zabiegi pielęgnacyjne a moja groomerka mówiła ze było co robić :)
podróż na działkę z resztą ekipy zniosła dzielnie.. jechała w bagażniku z Cindą i chyba większość drogi przespały :)
Sunia ewidentnie jest mega nieufna do psów.. jak w pt była u mnie w domku to tylko na początku coś tam przebąknęła żeby do niej nie podchodzić ale na działce to jak ona jest w domku to inny pies nie ma wstępu.. burczy pod nosem... tylko kot ją zlał i chodzi jak to kot swoimi ścieżkami :) dziś jest już lepiej ale wczoraj moje psy większość wieczoru spędziły na dworze bo same wejść nie chciały pomimo mojego wsparcia.. wiem ze to kolejna nowa dla niej sytuacja ale dzielnie sobie z tym radzi a moje psy dają jej potrzebną przestrzeń... ładnie też reaguje na moje "spokój"
dzisiejszy spacerek wyluzował atmosferę :) bo najlepsze jest to, że na spacerze nic jej nie przeszkadza.. nawet sobie momentami biegała :) do wody jednak wchodzić nie chce.. nie wiem dlaczego.. może wie ze jest po fryzjerze i nie moczy się nowego uczesania.. ale w ogóle nie chce podejść do wody.. ja jej zmuszać nie będę do niczego.. jutro na spokojnie jeszcze raz zrobimy podejście.. zdecydowanie potrzebuje czasu na ogarnięcie nowych rzeczy :)
ale co do reakcji na psy jeszcze... jak wychodziłyśmy wczoraj od groomerki to za płotem był mały psiak.. to ewidentnie się cieszyła na jego widok i widać było, że chętnie by się pobawiła.. moja Cinda tez woli mniejsze pieski wiec wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby i Aksa czuła się przy tych mniejszych bezpieczniej :)
co do spraw zdrowotnych.. Aksula zaczyna pokazywać problemy nerkowe.. ma obniżony apetyt ale o tym pisała Aga.. zjada za to bez problemu namoczoną karmę z dodatkiem puszkowanej mokrej karmy.. u cioci, tabsy psiaki przyjmują w paszteciku i to Aksuli tez przypadło do gustu :) miałam w domku RenalVet - preparat dla psów z problemami nerkowymi więc sunia zaczęła go przyjmować.. wyciśnięty do karmy znika..
w pon laska jedzie na ponowne badania.. trzymajcie kciuki :)
no to co.. teraz coś dla oka :)







_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-06-25, 20:27   

Ewka dziekii za relacje..Aksa pieknosci ruda..trzymam mocno kciuki za ciebie..
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-25, 23:35   

kolejny wspaniały dzień za nami.. Aksula zdecydowanie wyluzowała.. co prawda raz dostała ode mnie karę bo po raz kolejny nakrzyczała (porządne warkolenie ze szczekaniem) na Cindę (moja chciała wejść do domku położyć się na legowisku)... Aksa została zmuszona przeze mnie do opuszczenia domku.. skoro inni nie mogą to ona tez nie.. wzięłam jej legowisko na zewnątrzk, przypięłam jej smycz do barierki.. no ale zaczęło kropić, więc laskę musiałam przenieść na tarasik.. musiała spać koło moich i jakoś większego problemu wtedy nie miała :) coś ma w główce zakodowane jeśli chodzi o terytorium.. jak jesteśmy na spacerze czy nawet przed domkiem to zupełnie jej nic nie przeszkadza.. tylko samo pomieszczenie..
później było już coraz lepiej.. nawet psy zaczęły do domku wchodzić jak laska w nim była :)
dziś się też niunia aktywowała, chętniej chodziła ze mną nad jezioro, jak wyjeżdżałam z Deizy i Marleyem na rower to aż biegła, żeby iść z nami.. sądzę, ze nie dałaby rady więc tylko pomachałam i pojechałam.. jak wróciliśmy to się mega ucieszyła.. buziaki wszyscy dostaliśmy.. nawet niezadowolony z tego powodu Marley :)
na wspólnym spacerku odważyła się też, za delikatną namową, wejść do wody.. do kolan, nie dalej.. ale jednak.. jak odkryła co to, to zaczęła dawać nury mordką i się kłaść.. chyba piesek zasmakował w wodzie :)
odzyskała apetyt.. suchej karmy.. smaczki które mam zawsze na spacerkach.. jeszcze nie do końca.. znaczy weźmie ale wypluwa.. za to śniadanie i kolacje zaczyna wymuszać.. albo to efekt mokrej karmy albo wiejskie powietrze jej służy :)
ogólnie Aksunia jest kochanym psiakiem.. trzymajcie kciuki za jutrzejsze badania :)
na koniec jeszcze filmik z pływania wg Aksy :)
https://youtu.be/-8gfVtRarPc
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-06-26, 21:52   

Trzymamy mocno...
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
anula1030 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 48
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 91
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2017-06-26, 22:02   

Aksulka trzymamy za ciebie kciuki, maleńka. Czekam już na ciebie:)
Bądź dzielna

buziaki
AKK
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-26, 23:32   

oj mocno trzymaliście te kciuki :)
wyniki badań się bardzo poprawiły.. czerwone krwinki podskoczyły o ok 1mln.. kreatynina i mocznik w normie :)
laska jeszcze ma strasznie wysokie pH moczu wiec jeszcze na trochę został przedłużony antybiotyk i dołożona została furagina bo to wszystko wskazuje na mocne zapalenie pęcherza.. ciężar moczu właściwy więc nerki pracują prawidłowo :) pod koniec tygodnia jeszcze raz ma być powtórzone badanie moczu i jak wszystko będzie ok to odstawiamy antybiotyk :)
Askula już dziś wróciła do Agi i Kuby.. wczasy u ciotki się skończyły :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
anula1030 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 48
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 91
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2017-06-27, 13:39   

Aksunia jak my się cieszymy i odliczamy dni. Kuruj się Maleńka, jesteś bardzo dzielna . :lol:

Ogromnie dziękujemy Adze i Kubie oraz cioci Ewie jednej i drugiej. Kochani jesteście, że tak dużo serducha w Mała wkładacie. :lol:

Ściskamy cieplutko
Ania Kasper i Krzyś :lol:
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-11, 20:36   

dostałam nowe focie Aksuli :)





_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-07-12, 16:36   

Aksa ma dom juz wybrany po zakonczonym leczniu zamieszka z Ania i jej synami w Raszynie...pod Warszawa..
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-12, 17:29   

Słodka, kochana Aksa. Jak się ciesze, ze tak Twoja historia się potoczyła. Byłaś w moim sercu od momentu jak Cię znaleźliśmy. A teraz jesteś radosną i szczęśliwą Sunią :) powodzenia w nowym domku Kochana!
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Ewa i Cindy 
WARTA GOLDENA

Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2012
Posty: 10269
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-07-12, 23:04   

Aksula miała dziś powtórzone badania.. wszystko jest w normie :) dziś skończyła antybiotyk i za jakiś tydz jeszcze będzie miała raz zrobione badania z moczu tylko, dla sprawdzenia jak funkcjonuje bez wspomagaczy :)
super trzymaliście kciuki ale jeszcze chwilkę trzeba je potrzymać :)
_________________
Pozdrawiam Ewa, Cindy i Marley :)
p/s podaruj nam swój 1%, KRS 0000395734 :)
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-07-13, 00:22   

ale super wieści! Aksuniu się należy super dom i dużo miłości :-)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
anula1030 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 48
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 91
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2017-07-18, 10:09   

Witam, bardzo się cieszymy na spotkanie z Aksunią, dziś przyjeżdża jej wyprawka. Mam nadzieję, że jej się spodoba nowa obróżka i smycz i kocyk i szelki i miseczka i takie jeszcze. :)
Już niedługo Maleńka nowa przygoda, myślę że dobra dla Ciebie.

:) Ania
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-07-18, 16:15   

Wyprawka napewno super...mamcia Ania wybrala wszystko najpiekniejsze..jeszcze troche jeszcze momencik..
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-07-26, 20:47   

jak tam Aksa sie miewa;)? jak zdrówko kochanej?
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Ewa, Lula i Fux 
WARTA GOLDENA

Wiek: 53
Dołączyła: 20 Lis 2015
Posty: 2253
Skąd: Lubon
Wysłany: 2017-08-04, 18:20   

Jak juz wspominalam Aksa zostaje w dt. Agnieszka nie może sie z nia rozstac.Wiem ze Ania to zrozumie i nie bedzie miała za zle za dom tymczasowy zostawia sobie sunie na stałe.

Dziekuje za opieke nad Aksa,i za nowe lepsze zycie.
_________________
Ewa&Lula&Fux

„Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie” - Anonim
  
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-05, 14:09   

W takim razie gratulacje ;)
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Dominika i Binek 
WARTA GOLDENA

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Paź 2015
Posty: 10100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-08-05, 23:29   

Fajnie, ze mała nie musi zmieniać domu, jeśli jest obecnie kochana tak mocno, ze zostaje na stałe :) Aczkolwiek, podziwiam Anie, za wyrozumienie ! Aniu Twoja sunia na pewno jeszcze zawita do Ciebie :)
_________________
Nowy dom Binka :)
 
 
Aga, Goldi i Aksa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 48
Dołączyła: 13 Maj 2017
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-08-06, 16:28   

Chciałam podziękować Ani ,bo czekała na dziewczynkę miesiąc ,decyzję o pozostaniu małej u nas byśmy podjęli wcześniej lecz jej kulejąca łapka nie pozwoliła na to wiedziałam że wtedy była to najlepsza decyzja by mała miała dom z parterem .Zdrówko się poprawiło Aksa przestała kuleć wróciła do formy a ja zakochałam się w niej bez pamięci,ile wdzięczności w niej jest z pewnością wiecie.Wiem że i Ania doczeka się swojego szczęścia.Chciałam bardzo podziękować Ewie Meller bez jej pomocy nie udało by się wyciągnąć małej ze schronu dzięki niej mała znalazła się u nas. :lol: Ciocia zawsze jest przy nas uczy nas i pomaga to skarb nie ciocia :-) .
Co u małej damy znać będziemy powtarzać badania moczu na 17sierpnia jesteśmy umówieni żeby sprawdzić serduszko jak będzie dobrze zawalczymy o ta nieszczęsną śledzionę na której są dwa guzki trzymajcie kciuki bo będą nam potrzebne.Aksa przesyła buziaczki ciociom i wujaszkom :buzki:
_________________
Aga i Goldi
 
 
Angelika i Spike 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lut 2016
Posty: 14638
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-07, 11:29   

Aga i Goldi, gratulujemy ;)
Czy mogę wam zmienić nick na: Aga, Goldi i Aksa?

Jeśli chcecie mieć jakieś foto pod nickiem to ślijcie na: angelika@wartagoldena.org.pl
_________________
Nowy dom Spajkusia od '16 ;-)
Angelika i Radosław
/ Diana (*), 2005-2015
 
 
Aga, Goldi i Aksa 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 48
Dołączyła: 13 Maj 2017
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-08-07, 17:23   

Spoko możesz zmienić jak najbardziej.Zdjęcie podeślę
_________________
Aga i Goldi
 
 
anula1030 
GOLDENIA PRZYSTAŃ
Wiek: 48
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 91
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2017-08-09, 19:03   

Aga, cieszę się, że mała u Was zostaje. To też wyczułam w rozmowie z Tobą i trafnie. Najważniejsze jest dobro psa a nie moje uczucia choć troszkę smutno, nie mylić z przykro. Do Was już się przyzwyczaiła i kolejny stres nie byłby dobry dla jej zdrowia. Ja poczekam na swoje szczęście.

Życzę samych dobrych chwil.
Ania :-)
 
 
Nanka i Beza 
DOM WARTY GOLDENA

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Mar 2017
Posty: 3577
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2017-08-09, 19:06   

anula1030 napisał/a:
Ja poczekam na swoje szczęście.
na pewno na każdego to idealne złotko czeka :) będziemy szukać :)
_________________
'Wszystko to, co człowiek zwierzęciu wyrządził, spadnie z powrotem na człowieka.'
Pitagoras
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant